Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

regli bekleyen kızlar,inş hamişsinizdir ya:)ama değilseniz de çok üzülmemeye çalışın olur mu,mrs m bize de çok az kaldı,ben öyle diyorum ama olunca az da olsa üzülecem,off....ama belirtiler de başladı adet olacağımı hissediyorum.her seferinde de elimde olmadan ümitsizliğe kapılmaya başlıyorum,neyse bi de ben grip aşısı olcam,o yüzden pazartesini bekliyorum,adet olunca olacağım.bişey olmaz di mi kızlar sonraki aylar için,aslında hamile kalsam ne güzel olur,katkısız aşıdan olurum.

regli bekleyen kızlar,inş hamişsinizdir ya:)ama değilseniz de çok üzülmemeye çalışın olur mu,mrs m bize de çok az kaldı,ben öyle diyorum ama olunca az da olsa üzülecem,off....ama belirtiler de başladı adet olacağımı hissediyorum.her seferinde de elimde olmadan ümitsizliğe kapılmaya başlıyorum,neyse bi de ben grip aşısı olcam,o yüzden pazartesini bekliyorum,adet olunca olacağım.bişey olmaz di mi kızlar sonraki aylar için,aslında hamile kalsam ne güzel olur,katkısız aşıdan olurum.

inşallah canımmmm :)

üzülmemek mümkün mü tabiki değil....bende de başladı belirtiler, biraz üşüme, kasıklarda ağrı, belime birşey batıyor. bir de bu hafta acayip bir yorgunluk var bende...dinlenemedim hiç.

grip aşısı olmayı düşünmüyorum, sen bilirsin canım. hamileler için olan aşının etkisi yokmuş, boşuna vurulacaklar. sanırım regl olduğunda aşı olmanın sonrası için zararı yoktur ama bence dr una sor.

yakında doktora gidecek varsa kızlar doktorunuza sorar mısınız,mrs m sen gidecektin galiba, sorar mısın canım domuz gribi aşısının hamile kalmak için belli bir süre geçmesi gerekiyor mu,hani kızamık aşısı falan üç ay önce olunuyor ya.

cnm bende buay hamile kalsamda kalmasamda gidicem dra sorarım bende bu arda kızlar ben çıkıyorum kib hoşçakalın

yakında doktora gidecek varsa kızlar doktorunuza sorar mısınız,mrs m sen gidecektin galiba, sorar mısın canım domuz gribi aşısının hamile kalmak için belli bir süre geçmesi gerekiyor mu,hani kızamık aşısı falan üç ay önce olunuyor ya.

ben bu ay reglden hemen sonra gitmeyi planlıyorum canım. bazıları 3. gün git diyor testler için ama hoşuma gitmedi reeglken gitmek. tamam gidersem sorarım canım.

öle canımda ıstıyorum işte sızlerde hamıs olun çok sevınıyorum öyle olunca kendım kadar hemde ınsallah hamıs oldugumuzda da böyle konusmaya devam ederız tatlım

Açıkçası bu bize kalmış!Eğer istersek değil hamilelik esnasında sonrasında bile görüşebilir belki bu sanal arkadaşlığı gerçek hayatla bile pekiştirebiliriz.

İnsanın isteyip de yapamayacağı hiçbişey yok! :)

mrs mcim kusura bakma,salata yaptım geldim.iyidir canım işte regli yaklaşınca onun stresi basıyor,benim de acayip uykum var sürekli uyumak istiyorum.havalar birden soğudu ya heralde hepimizi sarstı.buarada bence 3.gün git,biliyorum hiç hoş değil,bana da zor gelmişti,ama hormon testlerini yaptırmamışsan mutlaka yaptır,çünkü değerlerin yüksek çıkarsa ilaç kullanıyorsun,biran önce kullanırsın.

Geri