Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar nasılsınız?uzun zamandır görüşemiyoruz,bu süre içinde birçok yeni arkadaşımız katılmış ve birçokta yeni hamilemiz olmuş:)özellikle EYŞAN VE SULTAN sizleri gönülden tebrik edrim canım arkadaşlarım çok ama çok sevindim,Allahım sağlıkla sıhhatle kucağınıza almayı nasib eder inşallah.ve diğer hamile arkadaşlarımda hayırlısı ile bebişlerini kucaklarına alırlar inşallah.Bense bugün tam 5 aylık oldum,ne tuhaf dimi oysa daha yaz sonunda size ilk test sonucu haberini heyecanla verdiğimi hatırlıyorum zaman ne çabuk geçiyor:)biliyorsunuz ki güzel bir kızım olacak şuan oda bende çok şükür sağlıklıyız.4lü testimizde temiz çıktı bu hafta yine kontrole gidicez,bu arada bebişim köfte ve balık kokusunu alır almaz inanılmaz taklalar atıyor içimde,daha şimdiden kokulardan bile ağzının tadını biliyor akıl almaz bişey!!!zaman zaman hareketli ve hatta parmakla karnıma bastırdığımda ordan tepki bile veriyor çok hoş duygular:)Allahım tüm isteyen herkese tattırsın bu duyguları.ayrıca Smart girl de gelmiş artık merak ettim onuda,acaba kasım diyordu bebek istemeye başladımı ki:)herkese bol hamile haberli günler diliyorum,öptüm hepinizi:)

Canımcım!Ne güzel haberler azmışsın böyle kendinden. :) Selzehle konuşmuştuk ve herşeyin yolunda gittiğini söylemişti.Tabi bunu senden de duymak çok güzel.
Ne şanslısın yaaa,kızın olacak.

Bana gelince;eşim döndü.O artık iyice istiyor.Bu aydan pek bir beklentim yok.Hatta hiç yok ama yazdırdım ismimi listeye bir anlık gazla. :D Asıl20 Aralık'tan sonraki döneme kanalize olmuş duurmdayım.Bakalım;hayırlısı herşeyin!

https://www.meleklermekani.com/dua-ayetler-hadis/164582-bebek-olmasi-icin-yapilacak-dualar.html

selam kızlar dua bölümüne konu açtım onlardan biride bebek isteyenler için okumanızı tavsiye ederim

canımmm çok sağolll ....

kızlarrrrr günaydınnnn :(
benim günüm aydınlanamadı bgn regl olmaya başladım
biliorum size seanslar düzenliodum umutlu olun diodum ama 2,5 seneyi geçmek üzereyiz yavaş yavaş konuyu ilk açtığım mesajımı okudum da ne kadar ümitle heyecanla bekliyomuşumm
kızmayın ama artık tükeniyo umutlarım kalmadı desem yeridir :shootout:

canımmm çok sağolll ....

kızlarrrrr günaydınnnn :(
benim günüm aydınlanamadı bgn regl olmaya başladım
biliorum size seanslar düzenliodum umutlu olun diodum ama 2,5 seneyi geçmek üzereyiz yavaş yavaş konuyu ilk açtığım mesajımı okudum da ne kadar ümitle heyecanla bekliyomuşumm
kızmayın ama artık tükeniyo umutlarım kalmadı desem yeridir :shootout:

canım benc üzme kendini hiç bi zaman ümidini kaybetme bizde kavuşacaz bebişlerimize Allahın izniyle

canım teşekkür ederim aminn iyiyim tatlımm valla karnımı doyurmaya çalışıyorum daha çokk çünki o kadar iştahsızlığım varki gün boyu yemek yemesem banamısın demz acıkyorum ama zorla yemek yiyorum ne midemi bulandırmaz diye 10 kere düşünüp öyle yiyrum dolayısıyla çubuk kraker ve patates haşlaması favori yemeklerim:)sende iyisindir inşallah artık bulantı falanda yokk ohh tam hamileliğin keyfini yaşacağın zamandasın.ama arada gel biz acemi hamişlerin kıdemli hamişlere ihtiyacı olabilir.
Canım benim şuan tam bulantıların başlamadıysa 5.hafta sonu başlayacak ben bu dönemi hep senin gibi çubuk kraker ve patates haşlamasıyla geçiştirdim.çok çok zor bir dönem mümkün olduğunca ne kadar yiyemesende muhakkak zorla kendini,bol bol meyva ye oda tok tutuyor ve muhakkak bol bol su içmeye özen göster,bu zaman dilimi gelip geçici ama inan zor geçiyor.ve şimdiden süt ve yoğurta kendini alıştır onlar çok önemli.bu arada en önemlisi ben domuz gribi aşımı oldum,hayatın ne getireceği belli olmaz bu yüzden bebeğimi ve kendimi riske atamazdım,şu an çok iyiyiz:)sen bu konuda ne düşünüyorsun bilmiyorum ama bence ol bitanem!!!benim bulantılar geçeli epey oldu yaklaşık 9.haftanın sonunda bitti sayılır,sonra sabah bulantılarına çevirdi ama oda 1-2 haftaya bitti.şu an Allah şükür çok düzenli besleniyorum.haftada 2 balık,haftada 2 kırmızı et,tahıllar,sebzeler,bakliyatlar haftada hergünün bir yemeği var düzenli olarak meyvalar ve kuru yemişlerde ayrı tabi bu arada beyaz ekmek yemiyorum aklında olsun,tam tahıllı yani tam bugday yada tam çavdar ekmeği yiyiyorum.2 bardak süt 1 kase yoğurt:)anlayacağın bebeğim yokkende biraz pimririkliydim ama şimdi bebek sayesinde ciddi bir disiplin geldi beslenme hayatıma:)bu arada bunun faydasını görüyormuyum tabiki,bunu zamanla sende anlayacaksın çünkü ben hamile kaldıktan sonra 5 kilo almama ragmen bel ve karnım hariç hiç bir yerimden belli degil kilolar:)hala minyonum,arkadaşlarım sen nasıl 5 aylık hamilesin diyor.en önemlisi ki bu bir anne adayını inanılmaz sevindirecek bir durum bebişim 1 hafta önde gidiyor kilosu gelişmesi ,bu inanılmaz mutlu ediyor beni:)beslenme ile ilgili birşey soracak olursan yada başka bişey özelime yazarsın cevaplarım,artık maşallah uzman oldum 5 ayda:hamileyim:canım benim saglıklı hamilelikler dilerim:)

Canımcım!Ne güzel haberler azmışsın böyle kendinden. :) Selzehle konuşmuştuk ve herşeyin yolunda gittiğini söylemişti.Tabi bunu senden de duymak çok güzel.
Ne şanslısın yaaa,kızın olacak.

Bana gelince;eşim döndü.O artık iyice istiyor.Bu aydan pek bir beklentim yok.Hatta hiç yok ama yazdırdım ismimi listeye bir anlık gazla. :D Asıl20 Aralık'tan sonraki döneme kanalize olmuş duurmdayım.Bakalım;hayırlısı herşeyin!
smart girl canım arkadaşım iyi olmana sevindim hep aklımdaydın ne yaptı acaba diye:)eşinin artık bebiş istiyor olmasına çook sevindim,hadi bakalım 20 aralıktan sonrası heyecanla geçecek demek,yeni yılın ilk annelerinden mi olacaksın yoksa:)ama bence sen çabuk hamile kalırsın çünkü seninde rahat bir yapın var,ayyyy ne güzel kız eskisi gibi yine heyecanlı bekleyiş başlayacak:)benim bebişte şu an bile kıpır kıpır teyzesi dün gece eşim elini karnıma koydu bebiş nar suyu içtikten sonra deliriyor,eşim hayret etti ha nerdeyse o küçücük haliyle delip karnımı çıkacak:)inşallah en kısa zamanda sende yaşarsın bu duyguları,öptüm seni...:ar4fd:

slm kızlar bikaç gündür giremiordum.. yns_ysmn inşallah bigün kavuşcaz bebişlerimize hayırlısıyla chatlakcım üzme kendini sen bize demiomuydun umudunuzu kaybetmeyin diye.. şimdi sıra sende sakın umudunu kaybetme sennde bebeğin zamanını bekliyor.. yoksa hemen gelirdi.. seni çok özlemiştir:) gülümse birazcık.. sana mutlu olmak çok yakışıyooo

CHATLAK
canım sen 2.5 senedir bekliyosun yazdığına göre ama arada doktora gidiyo musun? herhangi bi tahlil ya da yardımcı üreme metodlarından faydalanıyo musun?? kendi kendine mi bekliyosun yoksa.. çünkü 1 sene korumasız ilişkiye giren ve hamile kalamayanların mutlaka ama mutlaka yardımcı yöntemlerden yararlanması gerekiyor.. çünkü ilk 1 seneden sonra tabii ki istisnai durumlar hariç doğal yollardan hamile kalabilme olasılığı %10 a kadar düşüyor canım.. günümüzde tıp o kadar ilerledi ki.. çok çok önemli bir sorun yoksa artık bebeği olamayan çok az insan var tatlım ümit kaybedecek bişi yok..öpüyorum seni kocamannnnn

Geri