Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam mrs m'cim nasılsın doktora gitmişsin çok güzel bak dert edicek bişey çıkmamış sadece biraz rahatlaman lazım

selam canım şimdi daha iyiyim çok şükür. allaha şükür birşey yokmuş, dr a gitmek bile iyi geldi, sadece stres yaptım neden olmuyor diye...çok sağol canım inşallah sıra bizlere de gelecek.
sen de iyisin değil mi? nasıl gidiyor, bebişin nasıl bakalım

KALANLARIN LİSTESİDİR

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

yupisREGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİyupis
ranagül.............................10 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)
yazgülü24.......................16-18 Aralık(haber bekliyoruz,bize güzel haberler verin inş)

:d040::hıms:BEKLEYEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ
smart_girl........................20 Aralık
esmos..............................20 Aralık
burcums..........................20 Aralık
nesli84.............................22 Aralık
biza.................................24-25 Aralik
pretty woman...................28-30 Aralık
bade88.............................30 Aralık
selzeh................................1 Ocak
ebruaker............................2-3 Ocak
duygum_06.......................3 Ocak
aşkısı................................6 Ocak
aslıgökçe...........................6 Ocak
Lalezar.............................7 Ocak
nur85..............................9 Ocak
hazal..............................10 Ocak
Desen.............................16 Ocak
yns_ysmn.......................18 Ocak

:hamileyim:HAMİLE KALAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ :hamileyim:
BOYALIKUS..................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
EFSUN_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
Gül Güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
SEVİNC_NAZ...............9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
Yaz günesi....................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
MelekAnıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
Yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
Sergül.........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi..................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.........................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax.........................22-23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci..............................23 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.......................27 Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos..............................27 Ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................Ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan................22Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 Eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ Eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şK_MeLeĞ!......................11 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan..................................24 Ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85...............................13 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Dila2..................................18 Kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm............................22 Kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan..................................Kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
merve_16.............................Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

YazEsintisi.........................14 Aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

Offff listenin başında ben mi varım artık yaaa :S

canım kafanda olumsuzluklara yer verme, allahın izniyle bebişin gelişecek senin göbüşünde. sadece biraz daha dikkatli olmaya çalış, çünkü bebişinin tutunduğu ilk dönemler çok önemli biliyorsun... o kadar işte, hiççççç dert etme koruyan allah korur.

amin inşallah canım inşallah ben de yaşarım...dün dr ye gittim, yumurtalıkların ve rahmin çok iyi, stresi bırak dedi. şimdilik testlere gerek yokmuş. bekleyeceğiz işte. dua et canım olur mu?

canım benim sürekli aklımdasın,inş bebişlerimiz arasında bir iki ay fark olacak,beraber hamişlik serüveni yaşayacağız.sen de bana dua et olur mu canım.buarada ben en stresli olduğum dönem hamile kaldım biliyor musun,doktora gidince iyice havaya girmiştim çünkü,kafaya baya taktım,takmayın diyorlar ama kolay mı ki...

selam canım şimdi daha iyiyim çok şükür. allaha şükür birşey yokmuş, dr a gitmek bile iyi geldi, sadece stres yaptım neden olmuyor diye...çok sağol canım inşallah sıra bizlere de gelecek.
sen de iyisin değil mi? nasıl gidiyor, bebişin nasıl bakalım
saol tatlım artık daha iyiye gidiyorum iştehımda düzelmeye başladı çok şükür bebiş çok iyiydi oynayıp duruyordu ultrasondan izledik biraz yüzü bize dönüktü sonra rahatsız oldu kafasını indirdi çok eğlendik oynayışını izlerken..

ALLAHIM HEPİNİZE EN KISA ZAMANDA YAŞATSIN BU GÜZEL DUYGULARI
doktorununda dediği gibi stres yapmamaya gayret et zor olacak bu söylediğim ama herşey Allahtan o yüzden bizlere sabretmek düşüyor.

canım benim sürekli aklımdasın,inş bebişlerimiz arasında bir iki ay fark olacak,beraber hamişlik serüveni yaşayacağız.sen de bana dua et olur mu canım.buarada ben en stresli olduğum dönem hamile kaldım biliyor musun,doktora gidince iyice havaya girmiştim çünkü,kafaya baya taktım,takmayın diyorlar ama kolay mı ki...

inşallah canım çok sağol...allah yardımcın olsun canım inşallah herşey yolunda gider, ne olur sen de bebişi strese sokma. evet kolay değil ama bakalım rahat olmaya çalışacağım artık listede de değilim, belki böylesi iyidir.

saol tatlım artık daha iyiye gidiyorum iştehımda düzelmeye başladı çok şükür bebiş çok iyiydi oynayıp duruyordu ultrasondan izledik biraz yüzü bize dönüktü sonra rahatsız oldu kafasını indirdi çok eğlendik oynayışını izlerken..

ALLAHIM HEPİNİZE EN KISA ZAMANDA YAŞATSIN BU GÜZEL DUYGULARI
doktorununda dediği gibi stres yapmamaya gayret et zor olacak bu söylediğim ama herşey Allahtan o yüzden bizlere sabretmek düşüyor.

ayyyy ne hoş bir duygu olsa gerek, maşallah canım, allah daha iyi etsin. amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn inşallah canım. haklısın canım hayırlısı bakalım.

Geri