Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Anlayışınzı için sağolun arkadaşlarım.Canım olsun tombik ol,yeterki sağlıklı olun bebiş ve sen.Ben senin söylediğin kilonun kendi kendime bile üstündeyim.
tabi canım sağlık en önemlisi zaten.de bende boyda yok ama:)eni boyu bir hatun oldum nerdeyse:)senin içinde hayırlısı olsun canım benim özellikle şu bir kaç gün kendi kasma.elinde değil insanın ama olsun moralini yüksek tut.sabrla bekliyoruz bizde

İYİ CANIMCIM SEN NASILSIN.güne chatlak güzel haberiyle başladık.

ben de iyiyim çok şükür semracım evet yaaaa nasıl mutlu oldum anlatamam, kendi üzüntümü unuttum resmen

ben ıyıyım canım sen nasılsın?
iyiyim canım teşekkürler.

evet canım ya çok sevinçliyiz o bu haberi çoktan haketti sıra bizdedir inş allahın izniyle

kesinlikleeeeee.... beraber iyi haberi vermeyi istemiştik benimki olmadı ama çok şükür chatlağımın meleği geldi, gerçekten sonsuz haketti. inşallahhhhh canım darısı biz bekleyenlereeee :)

gunaydınnnnnnnnnnnnnnnn ne gunaydını be öğlen oldu :dil:
chatlakkkkkkkkkk kız tuylerım tıkrn tıken oldu oleyyyyyyyyyyyyyy
ay nası heyecanlandım valla ne yazdımı bılmıyom:piha:
cok sevındım canım benım kesın hamılesın allahın ıznıyle oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:zarhos:

dur kız daha ne testi çok erken.bir günün geçsin hele şimdi bir şey çıkmaz.kan testinde çıkar sadece ama bence biraz sabır canım benim.

haklısın canım arada gaza geliyorum tüp bebek olmaydı bu kadar heyecanlamazdım ama işte insan dayanamıyo bide internetten baktım 7. günü yapanların az da olsa çıkmış bide tüp bebekte regl ghünün önemi yok canım test günüm 22 ocak

Geri