Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

yazgulu24.....................23 ocak
ayyuzlu........................24 ocak

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
bebişim.........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
esmos..........................22 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
mucize................................16 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:

selamlar, bu gün giremedim , kayınvalidemler geldi ...hazırlık filan yaptım .Kızlar sizlere önemli bir şey söyleyeceğim ,,hepiniz benim sırdaşım oldunuz ,biz bebek yapmayı askıya aldık , ben diyetisyene gitmeye karar verdim ,pzartesi başlayacağım kısmetse, bu arada hiçbirşey takip etmeden herşeyi doğal sürecine bırakacağız...Mayısta tekrar (tabii ki verebilldiğim kiloya bağlı olarak Nisan da olabilir) denemeye başlayacağız,bir ay ilaçsız deneyip olmazsa klomene başlayacağım. İşte böyle arkadaşlarım , ben yine sık sık ,her gün olmasada haftada 3-4 kez sizlere katılmaya çalışacağım,bu gün yazamadım ya özledim valla burayı :) ama dediğim gibi artık önceliğim zayıflamak , ben şu an 90 kiloyum ve bu halde hamile kalmak zaten çok yamlış olacaktı , Rabbim izin verirse 10-15-20 kiloya kadar veresim var :) 70 benim kendimi iyi hissettiğimi bir kilo ,hatta 65 süper olur :9 bakalım pazartesi başlayacağım. Hepinizi kocamaaaaaaaaannnnnnnn öpüyorum ,listede bu ay kalayım ama bir dahaki ay çıkacağım .....

selamlar, bu gün giremedim , kayınvalidemler geldi ...hazırlık filan yaptım .Kızlar sizlere önemli bir şey söyleyeceğim ,,hepiniz benim sırdaşım oldunuz ,biz bebek yapmayı askıya aldık , ben diyetisyene gitmeye karar verdim ,pzartesi başlayacağım kısmetse, bu arada hiçbirşey takip etmeden herşeyi doğal sürecine bırakacağız...Mayısta tekrar (tabii ki verebilldiğim kiloya bağlı olarak Nisan da olabilir) denemeye başlayacağız,bir ay ilaçsız deneyip olmazsa klomene başlayacağım. İşte böyle arkadaşlarım , ben yine sık sık ,her gün olmasada haftada 3-4 kez sizlere katılmaya çalışacağım,bu gün yazamadım ya özledim valla burayı :) ama dediğim gibi artık önceliğim zayıflamak , ben şu an 90 kiloyum ve bu halde hamile kalmak zaten çok yamlış olacaktı , Rabbim izin verirse 10-15-20 kiloya kadar veresim var :) 70 benim kendimi iyi hissettiğimi bir kilo ,hatta 65 süper olur :9 bakalım pazartesi başlayacağım. Hepinizi kocamaaaaaaaaannnnnnnn öpüyorum ,listede bu ay kalayım ama bir dahaki ay çıkacağım .....
canım inş en kısa zamanda istedgin kiloya ulaşırsın :) ama insan isteyince herşeyi yapar ):inş meleğinide saglıkla hayırlısıyla kucagına alırsın .... bende bugün pek giremedim kardeşim bendeydi .... bizde sabah akşam keçi boynuzu yiyoruzz duymuştum biyerden yemekte iyiymiş diye ... bnmki yalnız kalmasın diye bende yiyorum onunla birlikte:laugh:

Son düzenleme:
ben de iyiyim,kızlar bugün rahatladım biraz,baya üzülmüştüm geçen ultrasonda kanama görünce,ama şimdi her şey normal çıktı ..10+4 haftalık olmuşum.ama belim falan hala ağırıyor,doktor da bişey diyemiyor.sağlıklı olsun da artık çekecez.

İki gün siteye girmedim hemen 2 hamilemiz olmuş, Biza ve Burcums ikinizide çok tebrik ederim Allah sabrınızın hediyesini verdi, inşallah sağlıklı bir hamilelik geçirir ve bebeklerinizi kucağınıza alırsınız, darsı başımıza bize dua edin...

valla daha bişey hisstmiom mide bulantısı falan yok tık yok doğunca olduğunu anlıcam bu gidişle:laugh:
tatlım ben 34 haftalık hamileyim ve bu zamana kadar hiç bulantım ve kusmam olmadı. içimde bi bebek olduğunu 17. haftada yani hareketlerini hissetmeye başlayınca anladım:) bünyeden bünyeye değişiyor. benim annemde de bulantı kusma falan olmamış . biraz da kalıtsal sanırım. umarım senin de bulantın olmaz.

tatlım ben 34 haftalık hamileyim ve bu zamana kadar hiç bulantım ve kusmam olmadı. içimde bi bebek olduğunu 17. haftada yani hareketlerini hissetmeye başlayınca anladım:) bünyeden bünyeye değişiyor. benim annemde de bulantı kusma falan olmamış . biraz da kalıtsal sanırım. umarım senin de bulantın olmaz.
inşallah bendede olmaz
benim annemde kafasını kaldıramamış bulantıdan.kavobayı mesken tutmuş ona benzersek yandım

Geri