Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

kızlar selam
ben bugün doktora gitttim bana klomen başlandı perşembe de yumurta kontrolü yapılacak.. yine başladık hormon ilaçlarına hayırlısı bakalım.. bende stres sinir yapıyo bu ialçlar yaa..aman bu ay yıkılıcam sinirden yine..desteklerinizi bekliyorum kısssslaaarrrr seviyorum hepiniziiiiii görüşürüz hoşçakalınnnnnn
canım benim hiç sinir yapma dha çok güzel şeyler düşün ilaçlar iyi gelicekk gibi şeyler... böyle düşünürsen kafanda rahat olurr.. insan takıyoo tabi nekadarda takmıycam desemdeama birazcıkta iyi düşünelim kızlar dimi inş olucak bebeişlerimiz bizimde :)

kızlar selam
ben bugün doktora gitttim bana klomen başlandı perşembe de yumurta kontrolü yapılacak.. yine başladık hormon ilaçlarına hayırlısı bakalım.. bende stres sinir yapıyo bu ialçlar yaa..aman bu ay yıkılıcam sinirden yine..desteklerinizi bekliyorum kısssslaaarrrr seviyorum hepiniziiiiii görüşürüz hoşçakalınnnnnn

kız ben senin sinirini stresini yerimmmm , bırak ilaç içtiğini unut , iç ama içmiyomuş gibi yap :))) no stresss yes baby :laugh:

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

yazgulu24.....................23 ocak
ayyuzlu........................24 ocak

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat
dileğimm.....................2 Şubat
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
bebişim.........................4 Şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:

yazımgülüm neredesinnn? Ayyüzlüm son durumun nedir???? haber verin kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr

Iyi geceler canikom.. bende bir degisiklik yok.. bildigin gibi cuma test yaptim negatif cikti.. Cuma ogleden sonra doktorun oraya ugradim kan testi istiyorum diye beni sinir krizine soktu sekreter denen gicik.. neymis daha erkenmis kan testi icin.. 10 gune kadar gelmezse tekrar kendim test yapmaliymisim.. yine negatif cikarsa bu defa diger regl tarihime kadar beklemeliymisim.. bende dedim bir hafta daha beklerim sonra gelirim kusura bakma diye.. tamam gel dedi ama kizlar burda gercekten kolay kolay kan testi yapmiyorlar sinir oluyorum yaaa ufff :(:(

neyse ben yatayim artik :) gec olmus.. yarin belki girerim tekrar.. opuyorum sizleri

kız ben senin sinirini stresini yerimmmm , bırak ilaç içtiğini unut , iç ama içmiyomuş gibi yap :))) no stresss yes baby :laugh:
ay ne biliiim tontişim yaaaa..geriyo beni bu ilaç gerdiyidi daha önce ama belki bu sefer germez belli mi olur:) ya ben bu aralar hamile falan kalamam yaaaa..doktora da söyledim o da hiç belli olmaz dedi..ama ben yazın hamile kalmak istiyorum..hem azıcık daha kilo vermiş olurum..ama doktorun kiloları pek taktığı yok benim kadar..hiç demiyo ya birkaç ay denemeyelim sen kilo ver falan diye..neyse vardır bi bildiii herhalde..sen nasılsın desenim tatilin bitti yarın iş başı hehehehehehehhee yaşasın kötülük..:) bana ne ben çalışıyom sen de çalış herkes çalışsın bak gerçek yüzüm ortaya çıktı gördün mü..bugün klomenin 2.günü..bence kötü birisi olmamın sebebi klomen:laugh:

Iyi geceler canikom.. bende bir degisiklik yok.. bildigin gibi cuma test yaptim negatif cikti.. Cuma ogleden sonra doktorun oraya ugradim kan testi istiyorum diye beni sinir krizine soktu sekreter denen gicik.. neymis daha erkenmis kan testi icin.. 10 gune kadar gelmezse tekrar kendim test yapmaliymisim.. yine negatif cikarsa bu defa diger regl tarihime kadar beklemeliymisim.. bende dedim bir hafta daha beklerim sonra gelirim kusura bakma diye.. tamam gel dedi ama kizlar burda gercekten kolay kolay kan testi yapmiyorlar sinir oluyorum yaaa ufff :(:(

neyse ben yatayim artik :) gec olmus.. yarin belki girerim tekrar.. opuyorum sizleri
Canım sende dra gittiğin zaman direk hamilelik belirtisi oaln durumları say ozaman onlar sana belki hamilesindir diyip test yapmak istiyceklerdir sende böylece istedğin kan testini yaptırıp emin olursun

selam canım artık sinir yapma diycem başlamışsın işte ilaca niye sinir yapıyosun hem sinir stres cocuk oluşumunu engellemiyomu tatlım aaaa ayıp sana valla:)

canım benim hiç sinir yapma dha çok güzel şeyler düşün ilaçlar iyi gelicekk gibi şeyler... böyle düşünürsen kafanda rahat olurr.. insan takıyoo tabi nekadarda takmıycam desemdeama birazcıkta iyi düşünelim kızlar dimi inş olucak bebeişlerimiz bizimde :)
teşekkür ederim tatlılarım olur yapmam stress..psikoloğum gevşeme ekzersizleri verdiydi onları yapıyorum işte..ama başta hiç inanmadım ben ne bunlar ya deli saçması diye ama..valla işe yaradı ya..bi de kadına söz verdiydim kesinlikle yapıcam diye..ay ayıp olur söz verdim diye inanmaya inanmaya yaptım ama sanki işe yarıyo yaa..

2010 gerçekten muhteşem gelmiş ben görmeyeli 2 hamişimiz daha olmuş Allah tamamına erdirsin inşallah önümüzdeki aylarda bukadar bereketli olur.ocak ayının bütün hamişlerini tebrik ediyorum

Geri