Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

iyiyim tatluuummmm , sen nasılsınn? mercimeğimiz nasıllll

iyi bitanem nasıl oliim
mercimekde ii haftaya kontrolü var cuma
ama annesini üzmeye başladı :(
seansda uygulayamıom diye deyneği aldı eline
bulantım çok fazla enteresan bi şekilde gece başlıo yemekden sora sabah kahvaltıya kadar sora da ara ara oluyo çıkaramıorum da bi rahatlayamadım sürekli cunda ha çıkardım ha çıkarcam :(

iyi bitanem nasıl oliim
bulantım çok fazla enteresan bi şekilde gece başlıo yemekden sora sabah kahvaltıya kadar sora da ara ara oluyo çıkaramıorum da bi rahatlayamadım sürekli cunda ha çıkardım ha çıkarcam :(

benim de hep akşam olurdu bulantım , sabahları bulanmazdı..olacak o kadaaaar , kucağına alınca var yaa, hepsini unutuyorsunnn..

günaydınlar herkese mutlu huzurlu birgün diliyorummmm :laugh:

G ü n a y d ı ı ı n n ....hoppa

günaydınnnn elmalı turtalarım :hayal:

iyi bitanem nasıl oliim

günaydın canlarım nasılsınız

chatlakm sen nasılsn bitanem mercimek nasıl miğde bulantıların başlamış rabbim kolay hamişlik yaşatsın sağlıcakla kucağına almak nasip eder inş ayyyy yerim ben o mercimeği ya kurban olurum sana da onada

anaam bizim psikopat meleğimiz gelmiş hadi anlat neler oldu dün
aman canım ya sorma hıcbısey olmadı ıste iş cıkısı almaya geldı hemen cıkamadım bıraz bekledı ıste yanımada cıkmadı arabada bekledı neyse bındım hıc sıcaklık yok tabı hem suclu hem guclu buz gıbıydı neyse bır arkadasım hamıle ve bulantıdan dolayı hastanede yatıyo dedım boyle gıdelım hastaneye dedı gıttık pek konusmadık yolda neyse eve geldık yemek hazırladık beraber ama soguk bızımkı hala dedım kı ınsan bı sorar neyın var ne sıkıntın nıye boylesın dıye sorar dedım demezmı bana senın hep sıkıntın var dıye?koltukta yanıuna oturmadım yanına cagırdı bıkac kere gıtmedım dıger koltukta oturdum ıste sıcaklık hala yok yanı umursamadı bıle dıyebılırım bende hıc konusmadım aksam yatana kadar hep sessızdım soru sordugunda da sessızdım hep kısa cevaplar verdım yanı sevkat gosterıpte yanıma sarılıp bıle gelmedı okadar tuhaftı kı sankı ben onu uzdum benım herıf bı tuhaf kızlar anlam veremedım kendı halıme bıraktı yanı bende konuyu acıp da tartısmak hatta konusmak ıstemedım o boyle olunca oyle ıste kızlar hala buzzzz gıbıyız:shootout:iç acıcı bısey olmadı kısaca

aman canım ya sorma hıcbısey olmadı ıste iş cıkısı almaya geldı hemen cıkamadım bıraz bekledı ıste yanımada cıkmadı arabada bekledı neyse bındım hıc sıcaklık yok tabı hem suclu hem guclu buz gıbıydı neyse bır arkadasım hamıle ve bulantıdan dolayı hastanede yatıyo dedım boyle gıdelım hastaneye dedı gıttık pek konusmadık yolda neyse eve geldık yemek hazırladık beraber ama soguk bızımkı hala dedım kı ınsan bı sorar neyın var ne sıkıntın nıye boylesın dıye sorar dedım demezmı bana senın hep sıkıntın var dıye?koltukta yanıuna oturmadım yanına cagırdı bıkac kere gıtmedım dıger koltukta oturdum ıste sıcaklık hala yok yanı umursamadı bıle dıyebılırım bende hıc konusmadım aksam yatana kadar hep sessızdım soru sordugunda da sessızdım hep kısa cevaplar verdım yanı sevkat gosterıpte yanıma sarılıp bıle gelmedı okadar tuhaftı kı sankı ben onu uzdum benım herıf bı tuhaf kızlar anlam veremedım kendı halıme bıraktı yanı bende konuyu acıp da tartısmak hatta konusmak ıstemedım o boyle olunca oyle ıste kızlar hala buzzzz gıbıyız:shootout:iç acıcı bısey olmadı kısaca

canm benim üzme kendini biz neler yaşadk erkekler böyle sende biraz haline bırak naparsa yapsın ya değmeyen insanınüstüne çok fazla düşmemek gerekir bizimkide çok beter ama napyım buarada siz nekadarlık evlisiniz

canm benim üzme kendini biz neler yaşadk erkekler böyle sende biraz haline bırak naparsa yapsın ya değmeyen insanınüstüne çok fazla düşmemek gerekir bizimkide çok beter ama napyım buarada siz nekadarlık evlisiniz
18 aylık evlıyız canım ya ama bız 4 senedır bırbırımızı tanıyoruz yanı tanıyamıyorum bazen o ustume tıtreyen o canıyle seven adam yokttu bekledım bı yaklassın dıye tık yoktu.bıde ben ıyı oldugumda ben sıcak oldugumda bızım ılıskımız hep ıyı ben bı surat asayım ben mı sessız olayım benı duzeltmeye calısırdı bu sefer olmadı bıde konuyu acmadı cunku haklı bı taraf cıkaracktı bunu bıldıgım ıcın zaten bısey demedım...

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

yazgulu24.....................23 ocak
ayyuzlu........................24 ocak
pretty woman.............. 1- 3 Şubat
hazal............................2 Şubat

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
lalezar.........................3 Şubat
elifim ..........................4 Şubat
bebişim.........................4 Şubat
laurus...........................5 şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
ecce ............................6 şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
ranagul.........................20 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat
ayşegül........................27 şubat
dileğimm.....................28 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:

Geri