Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ya işte anlatıyorum 15 kilo daha vermem lazım martta kontrolüm var falan diye..bu da oldu al bu klomeni falan şu gün kontrole gel diyo..ya birkaç ay daha hamile kalmasam iyi olur yani..bu hiç kendi halinde ben dememişim hiç bunları yoluna devam ediyo..anlamadım gitti..şimdi yüksek insülin yani bende olan sorun bebeğin düşmesine bile sebep olabiliyo.. o yüzden düzelmeden istemedim yani..ama artık hayırlısı bakalım ne olacak..

canım benim ya işin de zormuş allah kolaylık versin ama dr olan o vardır bir bildiği hem herşeyde vardır bir hayır tatlım üzme sen kendini kilolarıda yarılamişsin onlarıda verirsin inş sende bu azim varken neler başarmasın sen

hay başlıcam yumurtalığımın tembelliğine..geldim 39 yaşıma tembelleşmediyse tam lazım olacak zamanda bi zahmet tembelleşmesin..

inş tembelleşmez gülüm sinirlenme tatlı psikopat melişim benim gülümmmm

Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis

yazgulu24.....................23 ocak ( HABER BEKLİYORUZ ....)
ayyuzlu........................24 ocak ( HABER BEKLİYORUZ ....)
pretty woman.............. 1- 3 Şubat ( HABER BEKLİYORUZ ....)
hazal............................2 Şubat ( HABER BEKLİYORUZ ....)
lalezar.........................3 Şubat ( HABER BEKLİYORUZ ....)
:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
elifim ..........................4 Şubat
bebişim.........................4 Şubat
laurus...........................5 şubat
aslıgökçe......................6 Şubat
ecce ............................6 şubat
niisam.........................7 Şubat
desen...........................12 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
ranagul.........................20 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat
ayşegül........................27 şubat
dileğimm.....................28 Şubat
tatlı cadım....................28 Şubat

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:

benimde regl dönemimde göğüs ve kasık ağrım olur hatta öncesinde başlar ama bu ay hiç ağrı sancı yok :) rahat geçiyor, geçmiş olsun canım...
benimde sadece regl gunu kasik agrim olur gogus agrim pek olmaz ama bu sefer 10 gun once basladi degisik agrilar bi agriyo bi geciyo bi batma yapiyo ayrica belimde bi agriyo bi geciyo bu defa hersey farkli sanki.hakkimizda hayirlisi olsun canim

benimde sadece regl gunu kasik agrim olur gogus agrim pek olmaz ama bu sefer 10 gun once basladi degisik agrilar bi agriyo bi geciyo bi batma yapiyo ayrica belimde bi agriyo bi geciyo bu defa hersey farkli sanki.hakkimizda hayirlisi olsun canim

ilaç kullanıyormusun bilmiyorum ama ben bu dönemde cataflam kullanıyorum ve ağrıları azatıyor. midende bi sorun yoksa tavsiye edebilirim...

hic bi ilac kullanmiyorum canim belki hamilelik olabilir diye .yarin regl gunum ak koyun kara koyun yarin belli olacak.ama simdi mesela hic bi sancim kalmadi .diyorum ya bi var bi yok

hımm anladım, hadi bakalım inş. hamilesindir. bu arada çıkmam gerek çok nadir girebiliyorum 10 gündür şansımada kalabalık olmuyor girebildiğim zamanlar :) kendine iyi bak bebişim, inş. hayırlı haberlerini alırız...

iyi akşamlarrrrrrrrrr....

Geri