Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

saol cnm hayırlısı bakalım yarın sabah gidip alacagım nese canlarım ben şimdi çıkıyoum. hepinizi çook ama çook öpüyorum nisam taze annişim seninde duanı bekliyorum rabim kabul ettmiyeceği duayı kullarına ettirmezmiş ondann bol dua edin bana bu gece bende sizlere edicem şimdilik öpüyorum hepinizi ii akşamlar canlarım..:)güle güle
canım allahım gönlüne göre versin bende çıkıyorum iyi geceler öptüm hepinizi

herkese merabalar bende uzaktan takipçisiyim bu forumun.. benim adet günüm 7 subattı.. bu akşam lekelenmem oldu ama her ayki adet sancılarım yoktu ve kanamanın devamı gelmeyine az önce test yaptın ve 2. cizgi çok hafif çıktı sizce hamilemiyim yoksa bu adet döneminde yapılan testte böyle bi hata olabilirmi cevap verirseniz çok sevinirim

canlarım sabah yine test yaptım veeeeeeeeee nihayet hamileyim meleğim artık benimle çooook mutluyum allahım inşallah tamamına erdirir ve sağlıcakla kucağıma almayı nasip eder.kızıma henüz söylemedim bir kardeşi olacağını kalp atışlarını falan duyalım ondan sonra sölerim.hala inanamıyorum çokkkkkkkkkkk mutluyum uyuyamadım sabaha kadar işe gidip izin alacağım kan testide yaptırayım.allahım inşallah sizlerede nasip eder dualarımızı geri çevirmez rabbim. :) :) :) :)

DAİMİ KALANLARIN LİSTESİDİR!
Bİsmİllahİrrahmanİrrahİm

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:

pretty woman.............. 1- 3 Şubat ( HABER BEKLİYORUZ ....)
hazal............................2 Şubat ( HABER BEKLİYORUZ ....)
ecce ............................6 şubat ( HABER BEKLİYORUZ ...)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
desen...........................10 Şubat
nisan rüzgar.................12 Şubat
mrs m. ........................13 Şubat
incemeşe......................14 Şubat
yns_ysmn.....................17 Şubat
sammy_haa.................18 Şubat
ranagul.........................20 Şubat
esmos..........................22 Şubat
mucize.........................23 şubat
ayşegül........................27 şubat
lalezar.........................27 şubat
dileğimm.....................28 Şubat
tatlı cadım....................28 Şubat
bebişim.........................2 Mart
aslıgökçe......................3 Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr)):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan....................................kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
elifim..................................4 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrr):baby:

Geri