Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Merhaba Arkadaşlar
Forumda böyle bir bölümü yeni buldum.
Forum içinde biraz kayboluyorum da.

Günü geçenlerin listesini okudum. Rabbim inşallah hepsine nasip eder. Tabi bana da
Bir kez tüp bebek denemesi yapıldı düşükle sonuçlandı.
Artık düşünmeye başladım. Rabbimden ben mi dilemeyi beceremiyorum diye
Hayırlısı elbette,

Hele ilk evlendiğimizde hemen olmasın önce kendimizi hazırlıklı hissedelim diye düşündük.
Ne bileyim işte arkadaşlar isteyince hemen oluverecekmiş gibi düşünüyor insan.
Bir mucize olur inş.

canım inşallah hayırlı haber verirsin iyi bak kendine
insallah canim.guzel dileklerin icin tesekkur edrim canim.ama ben bu ay hic yumurtlama gunu falan hesaplamadim.belirtim falanda yok zaten.yani anliyacagin herseyi oluruna biraktim .olursa supriz olur artik.canim insallah sende en kisa zaman da bize guzel bi haber veririsin.sende kendine iyi bak

Hele ilk evlendiğimizde hemen olmasın önce kendimizi hazırlıklı hissedelim diye düşündük.
Ne bileyim işte arkadaşlar isteyince hemen oluverecekmiş gibi düşünüyor insan.
Bir mucize olur inş.
canim hepimizi senin gibi dusunduk hemen olucak zannettik ama herseyin bi vakti var demekki .umudunu hic bisekilde yitirme .sen Allahtan istemeye devam et .bigun mutlaka dualarin karsiligini alacaksin

aslıgökçe merhaba canım,herkese merhaba,ne yazıkki size üzüleceğiniz bir haber vereceğim fakat moraliniz bozup fazla üzülmenizi istemiyorum çünkü ben 2 gün kendimi dinledim toparlandım,ne olur sizde fazla üzülmeyin ,ne yazıkki düşük yaptım.Bahsettiğim silindikçe önce kahverengi azıcık gelen kanamam bri akşam şiddetli bri sancıyla pembeye ve ardından adet kanamasına dönüştü ve bebeğimi kaybettim.Hayırlısnın bu olduğunu,Allahımın en iyisini bileceğini düşüüp ve buna yüğrekten inanıp asla isyan etmedim

Merhaba
adınıza çok üzüldüm. benim yaşadıklarımın aynısını yaşamışsınız. Tüp bebek denemesi sonucu hamile kalmıştım.
Sonuç Biokimyasal gebelik
Rabbim mutlak hayırlısını verecektir.
Dualarımızı eksik etmeyelim yeter ki

Bir akrabamız vardı.
Bir kız bir erkek çocukları vardı. Bilmeden 3. ye hamile kalmış. Hayır vardır elbet te dedi doğurdu.
Sonra tekrar 4.ye hamile....
Kürtaj yaptırmış
Bir kaç ay geçince birde bakıyor hamile.
Nasıl oldu diye debelenip dursada
Doktor biz kesin kürtaj yaptık demiş.
Bende dedim belki ikizdi biri mi alındı acaba diye (gerçi tıp o kadar ileri ki ikiz olup olmadığı görünür.)
En nihayetinde doğdu bebek
Eşi çalışmadığı için çok zor bir durum (öyle ki çocuklarını yıkayacaka sabun bile bulamıyorlarmış çok üzüldüm)
Dilerim bebek onlara şans ve uğur getirir.
Verene veriyo rabbim
Hatta hamile olduğunu duyduğumda direk sorduğum soru nasıl yapmışlar oldu Gayri ihtiyari boş bulundum :)

yupis:nazar:Regl Zamanı GeÇen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ:nazar:yupis
ayşegül........................27 şubat(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)
bebişim.........................2 Mart(haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzz)

:d040::hıms:Bekleyen ArkadaŞlarımızın Lİstesİ :hıms::d040:
pretty women .............. 5 Mart
zuzuu...........................6 Mart
şura.............................6Mart
ecce ............................7 Mart
desen ..........................9 Mart
mrs m. ........................10-12 Mart
pirenses........................10 Mart
dilara1.........................11 Mart
Elifim ....................... 13 Mart
yns_ysmn.................14 Mart
tatlı cadım....................24 Mart
lalezar..........................26 Mart
dileğimm.....................26 Mart
esmos.........................28Mart

:hamileyim::nazar:2009 ANNE ADAYLARI:nazar::hamileyim:
boyalikus.....................25 haziran (haziran anne adayı süperrrrr):baby:
efsun_55....................26 haziran (haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
gül güzeli.....................3 temmuz(haziran anne adayı süperrrrrr):baby:
sevİnc_naz.................9-10 temmuz (temmuz anne adayı süperrrr:baby:
yaz günesi...........................(temmuz anne adayı süperrrrrrrrrrr):baby:
melekanıl...................25 temmuz(temmuz anne adayı süperrrrr):baby:
yasenil........................(temmuz (temmuz anne adayı süperrrrrrr):baby:
sergül..................................24 şubatta anne oldu cinsiyeti kız:baby:

kış güneşi................2 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrrrrr) :baby:
ecem09.......................18 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
yoncax....................22-23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
nurci............................23 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrr):baby:
semra6141.....................27 ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrr):baby:
metos...........................27 ağustos(ağustos anne adayi süperrrrrrr):baby:
kayra...............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
cansı14............................ağustos(ağustos anne adayı süperrrrrrrr):baby:
zeynepsuvekaan....................22eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
eboş...................................22 eylül(eylül anne adayı süperrrrrrrr):baby:
vahide-m............................ eylül (eylül anne adayı süperrrrrrrrrr):baby:
@şk_meleĞ!........................11 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr):baby:
eyşan.................................24 ekim(ekim anne adayı süperrrrrrr) :baby:
arzu85..............................13 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
dila2................................18 kasim (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
Özzlemm..........................22 kasım (kasım anne adayı süperrrrrr):baby:

sultan................................26 kasım(kasım anne adayı süperrrrrr):baby:
aşkısı .................................kasım ( kasım anne adayı süperrrrrrr):baby:
merve_16................................aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:
yazesintisi...........................14 aralık(aralık anne adayı süperrrrrr):baby:

:nazar:2010 ANNE ADAYLARI:nazar:
ebruaker............................2-3 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
kelebeğim................................ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
chatlak................................11 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
burcums.............................20 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr)r:baby:
biza....................................22 ocak(ocak anne adayı süperrrrrrrr):baby:
umutsuz_reyhan................... 29ocak(ocak anne adayı süperrrrrrr):baby:
esila................................... ocak (ocak anne adayı süperrrrrrrrr):baby:
niisam.............................7 şubat (şubat anne adayı süperrrrrrrr):baby:
selzeh..............................20 şubat (şubat anne adayı süperrrrrr :baby:

günaydınn melekler ben listeden kendimi sildim biliosunuz bana yara dondurma işlemi yapıldı. daha adet olmadım olduktan sonra günümü size bildircem doktorumda bu ay süprizle karşılaşabiliriz dedi.inşallah nisan ayı benimde ve birçok arkadaşımızında melekleri gelir...birde bu ayşegüll nerde yaaaaaaa

Geri