Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

ne olur umudunuzu hiç kaybetmeyin.aayşegül benim yazılarımı çok yakından takip ettiği için biliyor ama sanırım sen beni hiç tanımıyorsun.biz 6 yıldan sonra bebişimize kavuştuk ancak hiç umudumu kaybetmedim.elbette ki yıldığım zamanlar oldu ama kendimi en kısa zamanda topladım ne olur sizde kendinizi hiçbir zaman bırakmayın.

canım yaaaa ne diycemi bilemiyorum. Allah bebeğinle, eşinle sağlıklı uzun ömür versin inşallah.
ben umudumu kaybetmiştim ama kendime bir dr buldum ve hiçbir sorun olmadığını öğrendiğim için umutlarım yeniden yeşerdi.
aslında eşimi dinlemeyip te dr daha erken gitsem belki de bu kadar sıkıntı yapmayacaktım. kısmet böyleymiş...

BAK SABIRSIZIM GÖRDÜNMÜ BİZİM GİBİ BECERİKSİZ BİR MELEK DAHA ŞİMDİ İÇİN DAHA DA RAHATLAMİŞDR :puha:

TABİKİ SORUCAZ BİTANEM BAK MESALA DİLAM 6 SENESİNDE GELDİ MELEĞİ BENİM İÇİME EN BÜYÜK UMUT ONDAN KALMAA RABBİM HEPİMİZE YAŞATSON İNŞŞ GÜLÜMMM ÜZME KENDİNİ SAKINNN
Sakın kızlar sakın umutsuzlanmayın Allah hepimizin dualarını duyuyor okadar eminim ki sadece gerçekten içten dileyebilelim dileklerimizi içimizi temiz tutalım Allah biliyor

canım yaaaa ne diycemi bilemiyorum. Allah bebeğinle, eşinle sağlıklı uzun ömür versin inşallah.
ben umudumu kaybetmiştim ama kendime bir dr buldum ve hiçbir sorun olmadığını öğrendiğim için umutlarım yeniden yeşerdi.
aslında eşimi dinlemeyip te dr daha erken gitsem belki de bu kadar sıkıntı yapmayacaktım. kısmet böyleymiş...
Amin canım çok teşekkür ederim duaların için Allah'ım sizlere de nasip etsin inşallah.Dr çok önemli sana sadece tedavide bulunacak bir dr değil aynı zamanda senin zehirini de alacak bir dr.olmalı.ben dr.umla artık arkadaş oldum.şimdi benim doğumum temmuza geliyor ödüm kopuyordu izine çıkar diye en son gittiğimde konuştuk.izine o tarihte gidecek olsam bile gelir seni doğurtur öyle giderim o senin oğlun olduğu kadar benim de oğlum diyor düşün yani

Fıstıklarım eşim geldi çıkyorum hepinizi öpüyorummm
dilamm dualarım seninle senin de duarın benimle biliyorum canımim içi kendinede bebişinede çok iyi bak güzel hamişim benimmm

Kızlar ben de çıkıyorum hepinizin dilkeleri kabul olsun inşallah en kısa zamanda kucaklarınız bebişlerle dolsun ya rabbim hoşçakalın

Geri