Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

inşş bitanem yaaaaaaa öyle güzel konuştunki utandım yazdıklarımdan umutsuzluğummdan ağlattın kısssssssssss bennnniiiiiiii bugün bu topikte herkes ağlatıyooooo beni hıçkıra hıçkıra ağlıyorumm napiyim yaa okadar uzun geldiki beklemek sabrım gücüm tükendi genede ayakta durmaya çalışıyorumm işlddddeeee :grev::grev::grev:

kurban olurum biz burda birbirimize destek vermeyeceksenk niye burdayız laklak için mi?
hem sana bişey söyleyim mi peygamberimiz 6 evladını kaybetti.ve üzüldüğünü dile getirdi.ama hiç bi zaman şikayet etmedi.düşük de olsa döllendiği andan itibaren canlıdır ve senin evladındır.hz ibrahim şu anda cennette ümmetin ölen çocuklarına bakıyor.insanın öğretmeninin hz ibrahim olması ve cennette anne babasını beklemesi kadar güzel bişey var mı? evlatla imtihan edildi hz ibrahim. hz muhammed hz yakub hz eyyub.onları düşün.Rabbim verse de alsa da en iyisini bilendir.

inşş bitanem yaaaaaaa öyle güzel konuştunki utandım yazdıklarımdan umutsuzluğummdan ağlattın kısssssssssss bennnniiiiiiii bugün bu topikte herkes ağlatıyooooo beni hıçkıra hıçkıra ağlıyorumm napiyim yaa okadar uzun geldiki beklemek sabrım gücüm tükendi genede ayakta durmaya çalışıyorumm işlddddeeee :grev::grev::grev:[/QUOTE

ayyy kızlar ben çok kötüüü oldum gidiyorumm hepinize iyi akşamalrrrr

canım benim , gülümm o kadar iyi anlıyorum ki senii, ben de öyleyim ben de kötüyümmm....

amiiin inşallah bebişlerimize kavuşuruz en kısa zamanda

aminnnnn

ben de gidiyorum kızlar eski sayfaları okurken çok geç olmuş oğlanı yedireyimmm

Allah kucağına almak nasip etsin.9.haftamı hatırlıyorum da kabus gibiydi.Hamileliğimin ilk 3 ayını düşünmek bile istemiyorum.15.haftadan sonra hamilelik neymiş anladım.şimdi çok mutluyum.toplamda kaç kilo aldın?dikkat et sonra nasıl vereceksin onu düşün.o yüzden demir protein ve vitamin yönünden zengin ama karbonhidrattan uzak dur.ben (nerdeyse hiç diyebilirim)çok nadir hamurlu mayalı şeyler yiyorum ama bu arada meyveye deli gibi düştüm.sınırsız yiyorum nerdeyseama kendim hiç kilo almadım.sadece karnım var.dr. bebişinde tosuncuk olduğunu söylüyor.bu arada balığın çok önemli bir yeri var onu da atlamamak lazım haftada en az 3 kere.bunları herkes söylüyordur eminim ama ben denediğim ve faydasını gördüğüm için tekrarlıyorum.

ilk ay iştahım açıktı ben de nasılsa bulantılar başlayınca yiyemem diye sınırlamadım.nitekim iştahım kapandı şimdi.meyve yiyorum.eskiden hiç balık süt yumurta yemezdim.zorla da olsa başladım yiyorum.karnım be göğüslerim çok şişti.şimdi çıkmam lazım.yine karşılaşır konuşuruz inşaallah.memnun oldum canım

inşş bitanem yaaaaaaa öyle güzel konuştunki utandım yazdıklarımdan umutsuzluğummdan ağlattın kısssssssssss bennnniiiiiiii bugün bu topikte herkes ağlatıyooooo beni hıçkıra hıçkıra ağlıyorumm napiyim yaa okadar uzun geldiki beklemek sabrım gücüm tükendi genede ayakta durmaya çalışıyorumm işlddddeeee :grev::grev::grev:
canım sabret sabredeni Allah görüyor.Sadece umudunu kaybetme ondan dile ve bu arada da elinden geleni yap.mutlaka meyvesini toplayacaksın.ben eminim hepimiz kucağımıza alıcaz melişlerimizi

ilk ay iştahım açıktı ben de nasılsa bulantılar başlayınca yiyemem diye sınırlamadım.nitekim iştahım kapandı şimdi.meyve yiyorum.eskiden hiç balık süt yumurta yemezdim.zorla da olsa başladım yiyorum.karnım be göğüslerim çok şişti.şimdi çıkmam lazım.yine karşılaşır konuşuruz inşaallah.memnun oldum canım
güle güle görüşürüz canım

kurban olurum biz burda birbirimize destek vermeyeceksenk niye burdayız laklak için mi?
hem sana bişey söyleyim mi peygamberimiz 6 evladını kaybetti.ve üzüldüğünü dile getirdi.ama hiç bi zaman şikayet etmedi.düşük de olsa döllendiği andan itibaren canlıdır ve senin evladındır.hz ibrahim şu anda cennette ümmetin ölen çocuklarına bakıyor.insanın öğretmeninin hz ibrahim olması ve cennette anne babasını beklemesi kadar güzel bişey var mı? evlatla imtihan edildi hz ibrahim. hz muhammed hz yakub hz eyyub.onları düşün.Rabbim verse de alsa da en iyisini bilendir.

canım sabret sabredeni Allah görüyor.Sadece umudunu kaybetme ondan dile ve bu arada da elinden geleni yap.mutlaka meyvesini toplayacaksın.ben eminim hepimiz kucağımıza alıcaz melişlerimizi
Kizlar Allah razi olsun sizden.Siz aysegül icin yazdiniz ama yazdiklarinizda bende teselli buldum...

lalezar canım çoooookkk tebrik ederim..çok mutlu oldum..biliyosun adet oldum dediğinde çok üzülmüştüm..sen benim umudumdun demiştim.. Helal olsun arkadaşım sana..kaderimiz aynı demiştin bana..inşallah öyle olur..benimki de sana benzer..kendine çok dikkat et güzelim..çok öpüyorum seni..

Geri