Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam kızlarrrr ben geldimmm
çokkk uzun zaman oldu biliorum ama fırsat bulamadım inanınn..........
bebeişim oldu bgn 5 günlük minik kızım ela naz ım :)
haber vereyim dedim...........
evet tam 9 ay oldu canım:)
ela nazı allah analı babalı buyutsun ınsallah...gozunuzaydın...darısı bızleerın basına umarım....fırsat bulursan dogum hıkayenıde paylasmanı ısterız....

merhaba arkadaşlar uzun zamandır forumu takip ediyorum.3 yıllık evliyim 1.5 yıldır bebek düşünüyoruz ama olmuyor.hiç bir problem yok.3 ay klomen kullandım,hsg çekildim 4 aydır beklemedeyim.çok istiyorum bebek.dilerim isteyen herkese verir rabbim.

arkadaşlar kimse yok muuuuuuu? bende yeni katıldım aranıza hamile kalmak istiyorum ama yumurtlama tarihimi tutturamadım adetlerim temmuz 12 ağustos 12 ve eylül 5 sizce düzenli mi?? beni bilgilendirirseniz sevinirim

kızlarrr Allah hepimize bir an önce bebeklerimizi elimiize almayı nasip etsin inş.birde adet bittikten sonraki hafta hamile kalmada etkiliymiş doğru mu şimdiden teşekkür ederim

merhaba kızlar cok ama cok uzun zamandır foruma girmıordum.6 aya kadar hamileliğimden hiç problem olmadı ama daha sonrasında hastaneden cıkamadım bugün gittim salı günü allah izin verirse bebişime kavusuyorum.allahım herkese hamileleği tattırsın.

merhaba burcums. seninle hiç karşılaşmadık ama listemizden adını biliyorum:)
Allah bir avazda kurtarsın, sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
döndüğünde fırsat bulabilirsen mercimek sevdalıları topiğimize uğra. :)

selam kızlarrrr ben geldimmm
çokkk uzun zaman oldu biliorum ama fırsat bulamadım inanınn..........
bebeişim oldu bgn 5 günlük minik kızım ela naz ım :)
haber vereyim dedim...........

chatlak, aynen seni de listemizden biliyordum canm.
gözün aydın. inşallah hayırlı, sağlıklı bir evlat olur ela nazın:)
mercimek sevdalılarıa bekleriz:)

arkadaşlar kimse yok muuuuuuu? bende yeni katıldım aranıza hamile kalmak istiyorum ama yumurtlama tarihimi tutturamadım adetlerim temmuz 12 ağustos 12 ve eylül 5 sizce düzenli mi?? beni bilgilendirirseniz sevinirim

kızlarrr Allah hepimize bir an önce bebeklerimizi elimiize almayı nasip etsin inş.birde adet bittikten sonraki hafta hamile kalmada etkiliymiş doğru mu şimdiden teşekkür ederim

canım sen de aramıza hoşgeldin.
ne kadarlık evlisin, ne zamandır bebek istiyorsunuz?
seni de mercimek sevdalılarına bekliyoruz:)

merhaba kızlar cok ama cok uzun zamandır foruma girmıordum.6 aya kadar hamileliğimden hiç problem olmadı ama daha sonrasında hastaneden cıkamadım bugün gittim salı günü allah izin verirse bebişime kavusuyorum.allahım herkese hamileleği tattırsın.

slm
burcum ben biza bende doktorla randevum cumartesi galiba haftaya oda sezeryana alıcak beni aynı gün yaparmışız bide benim bebekte oğlan en son cinsiyet ne oldu sende

herkese merhaba doğum yapmış arkadaşlarıma tebriklerimi gönderiyorum benim oğluşumda 3buçuk aylık olduu..nerden nereye burada oldumu olacakmı diye dertlerimi paylaşırken sıpam 3buçuk aylık oldu bile isteyen herkesin başına...

Merhaba;
Bende hamile olmak isteyenlerdenim, bundan önce bir düşük yaptım. İnşallah bu sefer her şey çok güzel olacak. Benim adetin ilk günüm 27 eylül 2010 bakalım bu ay neler olacak bekleyip görücez..... Allah bizlere hayırlı evlat nasip etsinnnn

melekler

bende anne olmak çok istiyorum 18 aylık evliyim hiç korunmuyoruz her ay bekliyorum belki bu ay tutar diye ama birtürlü olmuyo düzenli adetde görmeme rağmen olmuyo eşim bebek istemiyo doktora gitmeye yanaşmıyo birtürlü ne yapacağımı şaşırdım ama içimde toğaf bir his sanki bu ay olcakmış gibi ama hayırlısı ben sitenize yeni katıltım bu siteyi sürekli takip ediyorum. yorumunuzu bekliyorum allah bütün bebek isteyenlere nasip etsin inşallah banada.

Geri