Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

benimde değerim düşmüş kızlar yani bebek düşmüş sanırsam merak etmeyin diye yazmak istedim kendinize dikkat edin herşeyde bi hayır vardır.öptüm.birumutcum sende üzülme dediğin gibi biz sağlığımıza dikkat edelimde gerisi kolay öptm.

fatoşcum merhaba

bilmiyorum acaba beni hatırladın mı? seni çok merak ediyorduk. rahatlamak için gittiğini tahmin etmiştik zaten ama yine de özlemiştik.

hayırlısı olsun canım, inşallah rabbim sana sımsıkı tutunacak sağlıklı bir bebek gönderir.
görüşmek üzere öptüm. ( biz genelde mercimek sevdalıları bölümünde takılıyoruz, istersen gel )

benimde değerim düşmüş kızlar yani bebek düşmüş sanırsam merak etmeyin diye yazmak istedim kendinize dikkat edin herşeyde bi hayır vardır.öptüm.birumutcum sende üzülme dediğin gibi biz sağlığımıza dikkat edelimde gerisi kolay öptm.
canımmmm
seni sürekli selzehe soruyodum hatırlıyodsundur inşş rumzuu değiştim ben ama anlaşılıyopdur Nur85:)
tatlım inşş hayılısyla kavuşursun meleğine hepinize dua ediyorum biz birlikte çok şey paylaştık burda özledim eski dostları bi selzeh bi mrs.m var en eskilerden kimse kalmadı kendine çok ii bak fatoscum öptm cnm

Merhaba arkadaslar bende sizinle ayni duygulari paylasiyorum.2 senelik evliyim bu 4.denememiz daha yeni yumurtlama donemim bitti simdi sirada en sevmedigim donem basladi gecmek bilmeyen gunler kafamda bir suru soru bende burda duygularimi paylasip rahatlamak istedim allah isteyen herkese nasip etsin ins.Herkesin gonlune gore olsun.Adet gunum 5 aralik sabirsizlikla bekliyorumm...
selam canım bende hamile kalmak için uğraşıyorum benimde adet tarihim 6 aralık inşallah ikimizinde sonucu olumlu olur

Merhaba ilter ins ikimizde hayirli guzel haberler aliriz siz ne kadar oldu baslayali bizim bu 3.ay ama insan cok sabirsiz oluyor olmayinca hemen uzuluyor sende de oyle mi?

merhaba hanmlar,

bende yeni katıldım aranıza... bu ilk ayım ve bugün regl olmam gerekiyordu normal şartlarda.tüm belirtileri var nerdeyse ama hala olmadım...2 gün önce test yaptım negatif çıktı ama belkide eren yaptığım içindir... ne dersiniz?

canım benimde 3. ayım bende polikistik over var tedavi görüyorum bu ay 3 tane yumurtam oluşmış doktora göre herşey yoluna giriyo bakalım artık nasip

Seninle ayni zamanlardayiz ozaman sanada gecmis olsun herseyin yoluna girmesine sevindim bakalim hangimiz hangimize mujdeli haberi vericez ilk ins ikimizde ayni anda veririz:)hayirlisiylaaa...

merhaba hanmlar,

bende yeni katıldım aranıza... bu ilk ayım ve bugün regl olmam gerekiyordu normal şartlarda.tüm belirtileri var nerdeyse ama hala olmadım...2 gün önce test yaptım negatif
çıktı ama belkide eren yaptığım içindir... ne dersiniz?[/QUOTE

Hayirlisi olsun cnm bende ilk aydan beri hemen aceleyle test filan yapiorum ama cikmiyor bi iki gun gecte kaliyor ben artik inanaiyorumki stresten kafan surekli onla mesgul oldugu icin inss hamilesindir hayirlisyla haberlerini bekliyoruzz grs uzere...

merhaba hanmlar,

bende yeni katıldım aranıza... bu ilk ayım ve bugün regl olmam gerekiyordu normal şartlarda.tüm belirtileri var nerdeyse ama hala olmadım...2 gün önce test yaptım negatif
çıktı ama belkide eren yaptığım içindir... ne dersiniz?[/QUOTE

Hayirlisi olsun cnm bende ilk aydan beri hemen aceleyle test filan yapiorum ama cikmiyor bi iki gun gecte kaliyor ben artik inanaiyorumki stresten kafan surekli onla mesgul oldugu icin inss hamilesindir hayirlisyla haberlerini bekliyoruzz grs uzere...

ilk denemnn heyecanmdr bilmiyorum sürekli aklım orda... hergün test yapmak istiyorum... hem bi umut var içimde hemde negatifi görünce ümitlerim kırıldı... bakalım inş güzel haberler verebilirim kısmet... Allah hepimize nasip etsin tez zamanda inşallah...

Geri