Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

selam melekler..bende klomen kullandm bu ay.2 yumurtam olgunlaştı çatlatma iğnesi oldum.şuan bekliyoruz bakalım.1 hafta sonra belli olurmuş kan testinde.haftaya yaptırıcam..Rabbim hepimize tosun gibi bebişler nasib etsin.

slm kızlar ben 1 hafta klomen kullandım buğünde çatlama iğnesi oldum dua adin kızlar mevlam hepimizin yardımcısı olsun.komil soru olacak ama ben ne zaman test yapayım :))))

cnm benim doktorum çatlatma iğnesini vurdu.12 gün sonra test yaptrmamı söyledi.ama ben şuan progestan ve karın bandı kullanıyorum düşük olma riskini engellmek için.hap bitsin hemen yaptır demişti bana..İnşallah hamişizdir.Raabim hayırlı evlatlar nasib etsin hepimize..:leylek

cnm benim doktorum çatlatma iğnesini vurdu.12 gün sonra test yaptrmamı söyledi.ama ben şuan progestan ve karın bandı kullanıyorum düşük olma riskini engellmek için.hap bitsin hemen yaptır demişti bana..İnşallah hamişizdir.Raabim hayırlı evlatlar nasib etsin hepimize..:leylek

mrb kızlar bende yenı katıldım aranıza bende klomen kullandım ve arkasından çatlatma ignesı beklıyorum daha var adetıme ama bugunlerde cok usuyorum remen donuyorum tırnaklarım morarıyor acaba hamılemıyım dıye umutlanıyorum :)

alev

[selam bende bebiş sahibi olmak isteyenlerdenim 3 yıllık evliyim tedaviye başladım işaallah rappimin sayesinde olur doktorum herşeyin yolunda oldugunu söylüyor işaşallah olur

Geri