Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

melodicim şimdi googleden araştırdım arı sütünü çok hoşuma gitti yazılanlar valla hamişlik içinde değil sadece her gün mutlaka sağlık için bile yenilebilir çok faydası varmış valla bukadar ii olduğunu bilmiyodum ilk işim çarşıya gidince Arısütü alıcam hem ben hem eşim kullanıcam teşekkürler paylşım içinn

melodicim şimdi googleden araştırdım arı sütünü çok hoşuma gitti yazılanlar valla hamişlik içinde değil sadece her gün mutlaka sağlık için bile yenilebilir çok faydası varmış valla bukadar ii olduğunu bilmiyodum ilk işim çarşıya gidince Arısütü alıcam hem ben hem eşim kullanıcam teşekkürler paylşım içinn
evet cnm faydam oluyorsa ne ala bende kullanacam bırde bal çörek otu tarcın karısımını kullacam cnm yumurta kalıtesı ıcın

merhaba arkadaşlar işimiz gerçekten zor bende 6 aylık evliyim 4 aydır korunmuyoruz ama bizdede tık yok daha acaba doktora gitsemmi ne dersiniz?

Son düzenleme:
tatucum doktora gözükmekte fayda var bence ne olur ne olmaz git geciktirme böle şeyleri. sağlık bu kimin başına ne gelir bilinmez erken teshiste fayda var bişey yoksa bile için rahatlar bence git derim ben :D bende düzenli olarak gidiyorum çünkü:D

merhaba arkadaşlar işimiz gerçekten zor bende 6 aylık evliyim 4 aydır korunmuyoruz ama bizdede tık yok daha acaba doktora gitsemmi ne dersiniz?
canım daha cok erken doktor ıcın tedavıler 1 yıl ıcerısınde baslıyor dah yenı bırakmısınız korunmayı stres yapma kendıne allah gonlune gore versın hayırlısı olsun

tatu canım bence de erken ne güzel daha yeni evlisiniz..güzel güzel doya doya yaşayın birbirinizi bi önce keşfedin hayatı birlikte önce bir yaşayın doyun ama tabi sizin kararınız. Yani 6 ay zaten normal bir süre ancak bebek bu süre içinde oluyşuyor. Unutma ki anne baba sağlıklı olduğu halde ayda sadece 20% şansın var gebe kalmak için. O yüzden kendini kasma bence zamana bırakın ama tabiki de çocuk düşünüyorsanız mutlaka bir doktora görünüp ona göre hazırlık yapın derim. En azından komple bir check-up' dan geçmen faydalıdır.

herkese merhaba aranıza geçte olsa katıldım önceden okuyordum yazmaya karar verdim .)bende hsg çektirdim 3 gùn ônce çok korkuyordum sonra çok ta zor değilmiş dedım boşuna korkmuşum inş.yakında hamiş kalırım dua edin 10 aydır doktora gidip gelïyorum yeter gel artık meleğim annen seni cok özledi...

mervuş hoş geldin. Hadi inşallah en kısa zamanda bebeklerimiz gelecekler. Bugün de bir arkadaşımın bebeği oldu. Bir onu görmeye gideyim de, bana el versin:))

herkese merhaba aranıza geçte olsa katıldım önceden okuyordum yazmaya karar verdim .)bende hsg çektirdim 3 gùn ônce çok korkuyordum sonra çok ta zor değilmiş dedım boşuna korkmuşum inş.yakında hamiş kalırım dua edin 10 aydır doktora gidip gelïyorum yeter gel artık meleğim annen seni cok özledi...

hg merve galıba ısmın hg aramıza ALLAH gonlune gore versın ınsallah bekletmeden gelır annesı....

Geri