Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Arkadaşlar Merhaba,

bizde yaklaşık 1,5 yıldır deniyoruz çocuk için sonra benim tüplerim tıkanıktı açıldı rahim filmi esnasında. Oluruna bırakalım bekleyelim derken eşimde varikosel çıktı. Ve geçen yıl 24milyon olan spermi şimdi ise 12 milyon olmuş. Eşimin dünyası yıkıldı adeta. Bende çok üzgünüm onu teselli etmeye çalışıyorum tabiki ama elimizden geleni yapacağız. Bir doktora daha görünecek. 12 Milyon sperm ile normal gebelik olabilir mi, sınır 20 Milyon diye biliyorum. Aşılamayı hiç denemedik, hemen aşılamaya geçmek istiyoruz ama aşılama olmaz direk tüp bebek mi derler acaba, bana yardımcı olurmusunuz? Hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun inşallah!!
Merhaba canım bizde de durum buna benziyo 18 milyon çıktı bi testte doktor evde gebe kalman bu şartlarda zor dedi sonra başka doktora gittik bu sefer 25 milyon çıktı normal dedi bu sperm testleri gùn gùn değişirmiş yeni doktor öyle dedi eşım havalara uçtu gebe kalamama nedeni ben oldum :(bu ay hsg çektirdım inş bakalım herşey kısmet napalım

Hoşgeldin aramıza inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun dualarımız herkez için burada:)
herkese merhaba aranıza geçte olsa katıldım önceden okuyordum yazmaya karar verdim .)bende hsg çektirdim 3 gùn ônce çok korkuyordum sonra çok ta zor değilmiş dedım boşuna korkmuşum inş.yakında hamiş kalırım dua edin 10 aydır doktora gidip gelïyorum yeter gel artık meleğim annen seni cok özledi...

regli günüme sadece 9 gün kaldı neolur allahım benim bebişimide sağlıklı sıhatlı gönder bu ay ve bebek bekleyen herkezinkini sen çok büyüksün....

merhaba arkadaşlar cvp veren herkese çok tşk ederim doktora gitmeyi biraz daha erteledim oluruna bıraktım herşeyi belki böylesi daha hayırlıdır rabbim herkesin gönlüne göre hayırlı bebişleri nasip etsin sağlıkla...

çok ama çok teşekkür ederim cevaplarınız için umarım bu beyaz akıntı bir iltihabın değil de bebeğimin habercisidir:) benim gibi tiroid sorunu yüzünden hamile kalamayan var mı? yani ben troid diye düşünüyorum çünkü diğer herşey normal ama ben biliyorum ki Allah ol demedikçe olmazmış hayırlısı olsun hepimiz için:)

e tabi bir de bu beyaz akıntı çok kafamı karıştırıyor:( inşallah kötü bişey değildir. inşallah buradaki herkes bu ay hamileyizzzzzzzzzzz..................... diye müjdelerle dolduru burayı kim bilir bugün cuma hayırlı bir gün dualar da kabul olurmuş bugün:)

slm arkadaşlar ben de uzun zamandır forumdaki yazıları takip ediyorum aranıza yeni katıldım.1,5 yıllık evliyim ilk kez bu ay eşimle denemeye başladık ama ben de adet düzensizliği var bazen her ay düzenli bazen 5 gün sarkarak adet oluyorum ve yumurtlama zamanımn ne zaman olduğunu bilemiyorum.ve hep şu şeffaf akıntı falan olunca yumurtlama dönemidir ya ben de o akıntı bu ay olmadı geçen ay oldu ama bu ay bu akıntı olmamasına rağmen eşimle denedik hayırlısı bakalım.Allahım herekese sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin.kendimi anneliğe hazır hissediyorum ama benim dememle olmuyor yüce mevlam izin veririse inşallah hamile kalmak istiyorum...

Geri