Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım ben de incir kürünü duymuştum hatta geçenlerde fox tv de saraçoğlu anlatmıştı.hatta senin için kopyaladım...
Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine on beş – on altı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-on beş dakika önce aç karnına için.
Yumurta artırıcı kürün uygulanması
Kuru incir kürü, iki kez yirmi bir gün uygulanır ve her yirmi bir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırk iki gün olmalıdır.
<ins style="display: inline-table; border: medium none; height: 90px; margin: 0pt; padding: 0pt; position: relative; visibility: visible; width: 200px;"><ins id="aswift_2_anchor" style="display: block; border: medium none; height: 90px; margin: 0pt; padding: 0pt; position: relative; visibility: visible; width: 200px;"></ins></ins>
Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dâhil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.
Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

her gün için 16 incir çok değilmi? bide suyu içtikten sonra incirleride yesek mi:)

yaaa yaptir bencee madem gecmis adet gunun daha ne olsun bak ben de heyecanlandim simdi:)benim olmama daha cok var ya gebe olsam bile cikmaz diye dusunuyorum yaa zaten olayim da cikmasin sonrada ogrensem olur:)onemli olan hamile kalabilmis olmak.Bi de sende cok sik idrara cikma durumu var mi?bende yorgunluk kasik agrisi ve idrara cikma durumu var.Gerci gecen ayda boyle olmustum hamile sanmistim ama imkansizdi cunku hep korunmustuk.Ama bu sefer hic korunmadik ve butun talimatlara uyduk:)yaa hadi bakalim canimcim insallah senden de guzel haberler aliriz!!!
:)evet canım ya idrara çok çıkma uyku çok fazla kasık ağrısını hep hastalancam diye oluyor sanıyorum.yada böyle düşünerek hamile değilsem bile üzülmeyim diye hastalanmayada ihtmal veriyorum.ama iimden bi his bebeğimin burda olduğunu söylüyor:)kan testi ilşkiden 4 5 gün sonra bile kesin sonuç veriyomuş canım benim csaretim yok en azından bu hafta bitse hastalanmadan haftaya çatlarım herhalde yaptırmadan duramam:)bide hastalancakmış gibi gögüslerim acıyo belkide hastalanırım:(inşallah tutturmuşuzdur canım.şu an bile sağ kasığımda aralıklı batmalar oluyo allahım inşallah burdadır annesinin yanında:)inşallah seninkide annesinin yanındadırr:)

Kuşlarım nasılsınız hepinizzzz uzun zamandır giremiyodum hürrem kardeşiniz regli olmadı 2 gün geçti yarın kan testi yaptıracağım ama gebe testlerim negatif çıktı bakalım yarın sonucu yazacağım allah büyük çok heycanlıyım rabbim isteyen herkeze tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin

Kuşlarım nasılsınız hepinizzzz uzun zamandır giremiyodum hürrem kardeşiniz regli olmadı 2 gün geçti yarın kan testi yaptıracağım ama gebe testlerim negatif çıktı bakalım yarın sonucu yazacağım allah büyük çok heycanlıyım rabbim isteyen herkeze tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin

Merak etmistim seni selam canim.yarn ki sonuc nolursa olsun sen iyi ol tatlim iyi geceler.

Kuşlarım nasılsınız hepinizzzz uzun zamandır giremiyodum hürrem kardeşiniz regli olmadı 2 gün geçti yarın kan testi yaptıracağım ama gebe testlerim negatif çıktı bakalım yarın sonucu yazacağım allah büyük çok heycanlıyım rabbim isteyen herkeze tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin[/QUOTE

merhabalar hurremcim!!allahtan hayirlisi neyse o olsun diye dua et;insallah senin ve ailen icin hayirlisini diliyorum ve sabirsizlikla sonucunu bekliyorum!!:)

her gün için 16 incir çok değilmi? bide suyu içtikten sonra incirleride yesek mi:)
canım bana da 16 tane fazla geldi evimde zaten 12 tane vardı..6 -6 bölüp iki gün yapıp içtim.bi adetten sonra içmek daha iyi olur deniyo...
ben de marketten alıp adet olayım başlarım dedim ama adetim 3 gün geçmişti sabah kalkıp bi test yapayım dedim çook silik bi çizgi çıktı şok oldum.o kadar gebelik kiti kulllandım ve hiç silik çizgi bile görmemiştim o silik çizgiyi gördüm öğleden sonra tekrar yaptım yine çok silik çıktı yarın bi daha test yapcam eğer yine çıkarsa pztesi doktora gitcem.
ama incir kürünü ben de denemeye başlıcaktım tam anlamıyla şuan beklemedeyim...

Adına çok sevindim kuşum inş.hamilesindir bekliyoruz haberini hayırlısıyla sevindir bizi ben de bekliyorum 1 gün kaldı inş.regl olmam bu ay dua edin nolur öpüyorum hepinizi

yaa kizlar acil cevap lutfen!!!!hani benim hamilelik belirtilerim vardi ya iste bende dedim ki acaba kasik agrilarimin nedeni idrar yolu enfeksiyonu mu gittim idrar tahlili yaptirdim.Simdi gebe bir kadinin idrarinda protein pozitif cikabilirmis ama benim negatif yani normalde negatif cikmaliymis zaten.Adet olmama 5 gun var acaba ben hamile degilmiyimde protein negatif cikti yaaa umutlarim yikildi ya birden cok kotu oldum bir yandan da diyorum bu gebelik testi degil idrarda zaten gec cikar falan diye avutuyorum kendimi...lutfen biri akil versin:(

Geri