Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

aysegn canım adet belirtileri aynı oluyor yalnız bende adetden 6-7 ün öncede batmalar oldu kasıklarımda ve bel agrısı bariz bir bel ağrısı oldu iştah gerçekten artıyor ve yorgunluk uyku hali.bende daha doktoruma gitmedim nisan 9 da gideceğim ben sadece kan tahlilinden öğrendim gebeliğimi henüz görünmeyeceğini düşündüm ultrasonda o yuzden 6 haftalıkken gideceğim. canımmmmmmmm inşallah gebesindir.:)

hurremcim gittim ama dedigin gibi doktor daha belli olmaz dedi.Yalniz soyle bir durum var adetime 3 gun kala doktor yumurtan olusmus dedi.Bende cok sasirdim yani imkanzsiz gibi nerdeyse 3gun kala yumurtlamak:)eger onu sperm dollediyse hamileyim dollemediyse adet olucam onu cikariyoruz sanirim bundan dimi?Cunku doktor adet gunun mutlaka gecmesi lazim dedi ondan once ben burdan bakarak bilemem dedi.Hiiii bi de ben diyodum ya kistlerim varmis diye yokmus oyle bisi gayet temizmis allahima sukurler olsun.Yani teoride bebege engel bisi yok ama bakalim artik insallah senin gibi bende guzel haberler alirim allah senin bebigine uzun omur versin canim ya nasil mutluyum senin icin anlatamam:)maasallah!!!

aysegn canım adet belirtileri aynı oluyor yalnız bende adetden 6-7 ün öncede batmalar oldu kasıklarımda ve bel agrısı bariz bir bel ağrısı oldu iştah gerçekten artıyor ve yorgunluk uyku hali.bende daha doktoruma gitmedim nisan 9 da gideceğim ben sadece kan tahlilinden öğrendim gebeliğimi henüz görünmeyeceğini düşündüm ultrasonda o yuzden 6 haftalıkken gideceğim. canımmmmmmmm inşallah gebesindir.:)

hurremcim ben okadar bekleme
veya kan tahlılını doktora gıtmayacaksen sen yap
benim ilk gebeliğimde (ama düşük oldu)doktor ,bebek ultrasyonda görünene kadar kan tahlıllerıne devam ettı.tahlıldekı sayıların her gün 2 katına cıkmsı gerektıgını soyledı.2 katına cıkıyorsa hergun gebelıgın saglıklı olacagını söyledı.ama maalesef benım ultrasyona gerek kalmadan tahlıl sonuclarım 2 katına cıkmadı.bir problem oldugunu söyledi ve sonunda b ebegımı kaybettım.allah korusun senınkını.benzetmek olsun dıye söylemıyorum hanı varsa bir durum doktor kon t altında ol.kötü bir sey düşünme sadece tedarık için .tekrr hayırlı olsun.allah saglıklı bır sekılde geliştirir ve dogumunu görürsün.

kizlar yaa dusunup dusunup duruyorum ufff...Adetime 3 gun var ama doktor dun bana dedi a a senin yumurtan var ortasindamisin adet doneminin yooo dedim.Simdi aklima bisi gelio acaba o yumurta dollendigi icin mi var adetim cok duzenli hic duymadim bukadar az zaman kala yumurta olsun.....Ne diosunuz acil cevaplar bekliyorum bosuna umitlenmek istemiyorum yaa:(

hürremim çok sevindim yazdıklarına inşallah öyledir bel ağrılarım çok arttı dediğin gibi adetten farklı bu ve birde çok gazım var aşırııı birde kasıklarım batıo ateşimi hiç ölçmedim ama yanma gelio arada

Hürremcim allah analı babalı büyütsün, çok sevindim adına. Geveze sakın üzülme sen de, her eşeyde bir hayır vardır, sıra bize de gelecek merak etme. Ayşegün doktor yumurtanı görebiliyor yani var sa da çatlamışsa da ama folikul varsa eğer onun görülmesi 6 haftadan itibaren. azcık sabret bakalım inşallah 3 gün sonra güzel haberlerin olur. Benim de kaldı 2 gün ama ben de hiiiç belirti yok adet olcam sanırım yine, yine salya sümük ağlar ilaçlara devam ederim gari. Hepinizi öpüyorum

belli mi olur ilk klomende tutturursun şükür ki rahim filmin temiz çıkmış, hadi bakalım inşallah seytanın bacağını bu ay kırarsın

hürremim tebrikler darısı bize inş.arkadaşlar dün regl oldum çoook üzgünüm ya çok ümitlenmiştim kızlar bu ay hsg çektirmiştim şimdi ilaç tedavisi görcem klomen vericek off yaa ben ne zaman mutlu haber vericem size

Hürremcim allah analı babalı büyütsün, çok sevindim adına. Geveze sakın üzülme sen de, her eşeyde bir hayır vardır, sıra bize de gelecek merak etme. Ayşegün doktor yumurtanı görebiliyor yani var sa da çatlamışsa da ama folikul varsa eğer onun görülmesi 6 haftadan itibaren. azcık sabret bakalım inşallah 3 gün sonra güzel haberlerin olur. Benim de kaldı 2 gün ama ben de hiiiç belirti yok adet olcam sanırım yine, yine salya sümük ağlar ilaçlara devam ederim gari. Hepinizi öpüyorum

sağol canım ya ama üzülmemek elde değil,umutlarının boşuna çıkması yıkıyo insanı.bebek gördüğümde bile gözlerim dolmaya başladı artık:(dediğin gibi bundada vardır bi hayır.inşallah en yakın zamanda o sıra bizlerede gelir:)inşallah 2 gün sonra hastalanmazsın canım ve mutlu haberi alırız:)rabbim kimseden bebek kokusunu annelik duygusunu eksik etmesin:)

kizlar yaa dusunup dusunup duruyorum ufff...Adetime 3 gun var ama doktor dun bana dedi a a senin yumurtan var ortasindamisin adet doneminin yooo dedim.Simdi aklima bisi gelio acaba o yumurta dollendigi icin mi var adetim cok duzenli hic duymadim bukadar az zaman kala yumurta olsun.....Ne diosunuz acil cevaplar bekliyorum bosuna umitlenmek istemiyorum yaa:(

ayy inşallah hamişsindir canım ya:)

Tamam canım sağol sağlıklıdır umarım
hurremcim ben okadar bekleme
veya kan tahlılını doktora gıtmayacaksen sen yap
benim ilk gebeliğimde (ama düşük oldu)doktor ,bebek ultrasyonda görünene kadar kan tahlıllerıne devam ettı.tahlıldekı sayıların her gün 2 katına cıkmsı gerektıgını soyledı.2 katına cıkıyorsa hergun gebelıgın saglıklı olacagını söyledı.ama maalesef benım ultrasyona gerek kalmadan tahlıl sonuclarım 2 katına cıkmadı.bir problem oldugunu söyledi ve sonunda b ebegımı kaybettım.allah korusun senınkını.benzetmek olsun dıye söylemıyorum hanı varsa bir durum doktor kon t altında ol.kötü bir sey düşünme sadece tedarık için .tekrr hayırlı olsun.allah saglıklı bır sekılde geliştirir ve dogumunu görürsün.

Geri