Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Misal elbette geç değil bence normal tedavi için bile geç değil. 35 inde tüp bebek yaptırıyorlar baksana. İnşallah gerek kalmaz.
Mevlana eğer 28 güne düşerse ilaçlar yüzünden bu pazar 11 inde olabilirim. Yok eğer normal seyrinde olursa daha var. Bakalım.

Insallah olmassinda mutlu haberi aliriz amiiiiiin:)

Sağ ol Mevlana. Ama bilmiyorum. Hiç sanmam. Ben bu kadar hüzünlüyken nasıl hamile kalacağım? Görümcem yüzünden ettiğimiz kavgalar... Haybeye... Dün gece çok ağladım çook. Kasıklarım da böyle gerildi ağrıdı. Ağrıyınca aklımı başıma almaya çalıştım ama. Yok hayatını mahvediyor bazı insanlar. Sen istediğin kadar güzelleştirmek için parçala kendini. Ne yapıp ne edip zehrini akıtıyorlar.

Sağ ol Mevlana. Ama bilmiyorum. Hiç sanmam. Ben bu kadar hüzünlüyken nasıl hamile kalacağım? Görümcem yüzünden ettiğimiz kavgalar... Haybeye... Dün gece çok ağladım çook. Kasıklarım da böyle gerildi ağrıdı. Ağrıyınca aklımı başıma almaya çalıştım ama. Yok hayatını mahvediyor bazı insanlar. Sen istediğin kadar güzelleştirmek için parçala kendini. Ne yapıp ne edip zehrini akıtıyorlar.

berrak inşallah senin güzel haberlerini alırız. başkaları yüzünden üzme kendini bu kadar. seni çok iyi anlıyorum. ben de en son böyle bir sebepten bütün gece ağladım ve o günden beri yumurtalıklarım ağrıyor. boşvermek istiyorum ama yapamıyorum. bu yüzden ağrılarım da geçmiyor.

herkese merhaba arkadaslar bende arastırma yaparken gördum burayı allahım isteyen herkese nasıp etsın ınsallah

Cnm aranizda ne gecti bilmiyorum fakat bosver hayata birkez geliorsun ve bir kez yasiyorsun milletin senin morelini bozmasini izin verme bu kim olursa olsun senin esinle aran iyise gerisini bosver bu dunyanin öteki tarafida var ztn sana haksizlik yapanlari allaha havala et yinede icini dökmek istersen anlatabilirsin herzaman dinlerim sen canini sIkma

herkese merhaba hanımlar

sanal ortamda sızler gıbı arastırma yaparken tesaduf rastladım ve bırıncı sayfadan en son mesaja kadar okudum yerı geldı muradına erenlere sevındım kımı zaman kırmızı kart yıyenlere cok uzuldum ama hıc bırsey sebebsız degıldır muhakkak sadece allahın yazdıgı dogru zaman tabıkı sorun annelık hıslerıyle alakalı olunca gercekten cok zor

kendımı tanıtayım ben 30 yasındayım ve ıkı senedır evlıyım malum benımde ıkı senedır cocuk ıstememe ragmen olmadı yorumlarınızı okudugumda belırtılere takılıp evet bendede var acaba bu ay dıye dıye 2 seneyı devırdım:)hep gızle gızlı sızlerı takıp ettım sızlerden cok sey ögrendım sızlere sonsuz tsk ederım yorumlarınız paylasımlarınız ne kadar fazla ınsana ısık tuttu halada tutuyor umarım aranıza alırsınız benıde:)herkese sevgıler

iyi akşamlar hanımlar. siteye yeni üye oldum. aslında ara ara hep yolum düşüyordu buraya ama artık ne yapacagımı bilmiyorum.
kısaca bulundugum durumu anlatayım size. 1 yıldır korunmadıgımız halde gebelik gerçekleşmedi. bunun 5-6 ayını saymıyorum çünkü o dönemler düzensiz adet görüyordum. işin aslıda adet düzensizligi olunca biz bu korunma işini bırakalım dedik bi korkuyla. bi kaç sefer 2 aya bir 3 aya bir geldi adetim. o dönemde doktora gittin alttan muayene etti. herhangi bi sorun olmadıgını söyledi 3 aylık bi ilaç verdi ilaçla günlerim düzeldi. bırakıncada 10 ar günlük gecikmelerle regl oldum. doktora tekrar gittim. adet günümün 2. günü yine alttan muaye oldum hormon testi yaptırdım. yine sonuç aynı yumurtalıklar rahim agzı vs. temiz. evlendikten sonra 15 kilo almıştım nezaman bi 7-8 kilo verdim ozaman regl dönemlerim düzeldi. suan toplamda 12 kilo gitti. dahada devam ediyorum vermeye. regl düzeldi kilo verdim falan umudum artmıştı ancak yine her ay hayal kırıklıgı. neyse benim sorum şu normal muaneyle sorun yok gözüküyor. 1 yılda oldu benim izlemem gerekn yol ne. neler yaptırmam lazım normal muayeneyle(alttan ultrason) görünmeyen sorunlar olabilirmi? bunalr nasıl görünür nasıl tespit edilir. neler yapmalıyım. lütfen bi yol gösterin bana

zeynep hoş geldin. öncelikle şunu sorayım eşin de test yaptırdı mı? çünkü bayanlardan kaynaklanan sorunlar bir şekilde hallediliyor ama erkeklerden kaynaklananlarda zor oluyor.
ben de sana yakın bir durumdayım. adet düzensizliğim falan yok, kilo sorunu da yok ama 1 yıldır hamile kalamdım. başta fsh hormonum biraz yüksekti ama hayıt tohumu ile düzelttim. bende hala tık yok. doktor artık psikolojime bağladı. çok istediğim için stres yapıyormuşum.
senin fsh kaç? o çok önemli çünkü.

Geri