Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

Hanımlar merhaba...öncelikle hamile olanları allah sağlıkla kurtarsın,anne olmak isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı bebişler nasip etsin...kızlar ben geçen ay 13 ekim gibi regl oldum...bu ay 10 kasımda çok hafif kahve rengi geldi..her ay başladığı gibi yani..ama sökülecek diye beklerken, bugün ayın 14 ü hala sildikçe kahve ve dünde azıcık pembemsi kanamam geldi..pedi sadece lekeliyo yani. sizce bu bi belirti olabilir mi...<!-- google_ad_section_end -->

kızlar ya sizin ne kadar güzel dilekleriniz var ALLAh hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hepimize meleklerımızı tez zamanda kavuştursun inşallah ..

inşallah canım...ALLAH tan dileğimiz iyi olsun da hemen gerçekleşsin.diyorum yaa inşallah hepimizde hamile kalıp anne olucaz ama vakti zamanı var.en iyisini ALLAHIM bilir nezaman bebek sahibi olacağımızı.

Hanımlar merhaba...öncelikle hamile olanları allah sağlıkla kurtarsın,anne olmak isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı bebişler nasip etsin...kızlar ben geçen ay 13 ekim gibi regl oldum...bu ay 10 kasımda çok hafif kahve rengi geldi..her ay başladığı gibi yani..ama sökülecek diye beklerken, bugün ayın 14 ü hala sildikçe kahve ve dünde azıcık pembemsi kanamam geldi..pedi sadece lekeliyo yani. sizce bu bi belirti olabilir mi...<!-- google_ad_section_end -->

canım üstünü görme diye bişiy varmış.belkide onu yaşıyorsundur.ama umutlandırmakta istemem.ama sakın umursamazda davranma tamam mı.istersen bi kan tahlili yaptır.için rahatlar.inşallah dualarımız kabul olur..

Kizlar ben yarin hacamati yaptircam size hbr veririm nasil gectigini ben cok umutluyum insallah ise yarar ve insallah acimaz az tirsiyorum valla:) bu arada dualarimiz ins kabul olur UMUT HEP VAR UNUTMAYIN

Geri