Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

sabrın sonu selamettir uğurlu kelebek kendi psikolojin de çok önemli neticede unutmuş gibi oluyor ama unutulmuyor bazı şeyler eşin sonuçta alttan alacaksın tekrar normal yaşantınıza döneceksiniz sözssüz olmuyor dilin kemiğide omluyor işte hasssas insanlarız oda sende güzelce kafanızı toparlatyın ayrı evde değilde kendi evinizde belki kendiliğinden rayına girip düzelir
bilmiyomm cnmm aynıı evv kelimesii şu an bana uzak geliyooo bilemiyomm söledikleri aklımdan çıkmıyoooo duracamm biraz dahaa kardeşimin yanında dogru bir karar vermek istiyorumm

hayırlısıı olsunn bitanemm hiçç takıntı yapmaa ne kadar üzülürsenn üzülll degişen bişe olmuyooo ne yaşacaksakk onları yaşıyozz rabbimmm en kısa zaman daa gönlündekinii hakkkında hayırlıı kılsınn

aminn canım...kendimi çok kötü hissediyorum ya :( yani belki uzun yıllar olmıycak bebeğimiz bilmiyorum dediğin gibi üzülsekte değişmiyo ama bari rabbim dayanma gücü verse :(

canım bu arada eşinin özür dilemesi iyi olmuş demek ki anladı hatasını.bi süre daha kafanı topla derim ama iki tarafta birbirini seviyo sonuçta herşey düzelcek hayırlısıyla....

aminn canım...kendimi çok kötü hissediyorum ya :( yani belki uzun yıllar olmıycak bebeğimiz bilmiyorum dediğin gibi üzülsekte değişmiyo ama bari rabbim dayanma gücü verse :(

canım bu arada eşinin özür dilemesi iyi olmuş demek ki anladı hatasını.bi süre daha kafanı topla derim ama iki tarafta birbirini seviyo sonuçta herşey düzelcek hayırlısıyla....
anlıyorumm cnmm çok zorr rabbimm hepimizee dayanma gücü versee ben dee bir ara ölee olsun olsunn istiyodumm ama neler yaşıcazz dahaa bakalımm hayat çok acımasızz rabbimm hepimize güç kuvvet versinn

cnm çok üzüldüm tam esin ameliyat oldu heran melegin gelebilirdi sen yinede ani karar alma bende merak ettim esini sorucaktım abimin düşük çıktıya sizinde kontrollünüz vardı side gelişme varmı diye

cnm çok üzüldüm tam esin ameliyat oldu heran melegin gelebilirdi sen yinede ani karar alma bende merak ettim esini sorucaktım abimin düşük çıktıya sizinde kontrollünüz vardı side gelişme varmı diye
cnmm sperm testi yapılmamışş eşimm öle diyoduu sadece bir sürü ilaç vermiş ben gitmedimm yanındaa kaynanamm yüüznden bu hale geldikk iştee rabbimm bildiği gibi yapsınn onları

Geri