Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

esmerim güsel haberlerini beklıyoruz inşalh aslında hastanelerde acil servislerde yapıyorlar testi ve 10 dk ıcınde sonuc cıkıyor aklında osun bızım burada böyle yakın hastane varsa hemen yaptırabılrsn

bnmde yarn saglk ocagına gıtmem gerek sanırım aşı yapacaklar cokta korkarım aşıdan:)

melike81............3 şubat
sultansu.............3 şubat
ayşeden.............4 şubat
lilyped................5 şubat
ayşe&ramo.......12 şubat
ffarzuff...............<linkz id="linkz12"><nobr>15 şubat
</nobr></linkz>
ceylinn..............17 şubat
a.özlem.............21 şubat
suzuu................28 şubat
@nur..................28 şubat
muamma..........
asenaşule........
bitanesi............
hattt.................
esmerli 200.....

esmerim güsel haberlerini beklıyoruz inşalh aslında hastanelerde acil servislerde yapıyorlar testi ve 10 dk ıcınde sonuc cıkıyor aklında osun bızım burada böyle yakın hastane varsa hemen yaptırabılrsn

bnmde yarn saglk ocagına gıtmem gerek sanırım aşı yapacaklar cokta korkarım aşıdan:)
korkuyorum idrar testi yanlıssa diye o yuzden yarını beklicem yarın sabah gidicem umarım meleğim gelmiştir

- - - Updated - - -

kızlar çok şükür hamileyimm.sonuçları aldım bugün 5 haftalıkmışız.RABBİM hepimize nasip etsin inş.hayırlı sağlıklı güzel huylu evlatlar.
tebrik ederimmmm allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip eder insallah :)

kızlar bende halen regl olmadım olmam gereken tarih 3 Şubat :) ama geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğim için gecikedebilir tabi :) ama nolur dua edinnnn :))banaaa

- - - Updated - - -

esmerim53 bir an önce test yap sonuçlarını bekliyorum :) heyecanlaaa :date:

kızlar bende halen regl olmadım olmam gereken tarih 3 Şubat :) ama geçen ay kimyasal gebelik geçirdiğim için gecikedebilir tabi :) ama nolur dua edinnnn :))banaaa

- - - Updated - - -
esmerim53 bir an önce test yap sonuçlarını bekliyorum :) heyecanlaaa :date:

tamam canım yarın sonucları öğrenir öğrenmez yazıcam buraya :) dua edin bana :)

Geri