Hamile kalmak isteyenlerin paylaşım alanı

hakikaten burası bayağı sessiz kaldı.bende bi kaçgündür sorun yaşıyorum.biraz kanamam oldu çok korktuk.iğne vurunduk hap kullanıyoruz ALLAH a şükür bebeğim iyi.şu kritik zamanları da bi atlatsaydık ALLAH ın izniyle.sizin nasıl gidiyo kızlar?
gecmiş olsun canım yaa şimdi nasılsınn?

mevlana şu halde onlarla uğraşmak zordur kesin canım allah yardımcın olsun 35 haftaya giriyorum halen çalışıyorum ay sonunda çıkıcam çok şükür bir yaramazlık yok bizde ufak tefek hallettik imkanlar gereği bakalım bir hayırlısı ile doğsunlarda inş.

- - - Updated - - -

arkadaşlar bnde aranıza yeni katıldım pko hastasıyım bgn klomene başladım nolur dua edin bana bnde hamiş kalayım hemen bebişimi kucağıma alayım :S

inş .canım allah sanada nasip etsin en kısa zamanda

- - - Updated - - -

lilyped dikkat et ilk üç ayı atlattnımı rahatlıcaksın inş. geçmiş olsun

slm kızlar ben evimi taşıdım ve internetim daha yeni bağlandı. uzun zamandır giremiyorum haliyle de tabi. var mı yeni güzel haberler. ben cuma günü üçüncü aşılamayı yaptırdım ama hiç umudum yok. hatta sancım var genelde kistim olduğu zaman sancım olur. çok korkuyorum ama bu ay da yumurtam çatlamamış gibi hissediyorum. inşallah öyle değildir.

sunflower canım beni listeye ekleyebilir misin? 21 mart.

- - - Updated - - -

ben de aynı sıkıntı var canım inşallah sen benim kadar yıpranmadan hamile kalırsın

hakikaten burası bayağı sessiz kaldı.bende bi kaçgündür sorun yaşıyorum.biraz kanamam oldu çok korktuk.iğne vurunduk hap kullanıyoruz ALLAH a şükür bebeğim iyi.şu kritik zamanları da bi atlatsaydık ALLAH ın izniyle.sizin nasıl gidiyo kızlar?
rabbim senle yavrunun korusun canım. dikkat et kendine fazla yorulmamaya çalış

muamma hiç belli olmaz canım allah büyüktür bol bol dua et inş.
inşallah canım artık halim kalmadı çünkü gerçekten çok yıprandım. hele bu son aşılamada canım da çok yandı. doktorla hemşire odadan çıktıktan sonra hem canımın ağrısından hem de üzüntüden öyle bir ağladım ki. inan bir aşılamayı daha kaldırabilir miyim bilmiyorum. ama doktorum eğer olmazsa bir de iğnelerle deniyelim dedi. inşallah gerek kalmaz.

mevlana şu halde onlarla uğraşmak zordur kesin canım allah yardımcın olsun 35 haftaya giriyorum halen çalışıyorum ay sonunda çıkıcam çok şükür bir yaramazlık yok bizde ufak tefek hallettik imkanlar gereği bakalım bir hayırlısı ile doğsunlarda inş.

- - - Updated - - -

inş .canım allah sanada nasip etsin en kısa zamanda

- - - Updated - - -

lilyped dikkat et ilk üç ayı atlattnımı rahatlıcaksın inş. geçmiş olsun
sagol cnm atlaticaz insallah.

Geri