Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar merhaba,
erken oldu di mi dönüşüm :) adetim gelmeyince hafta sonu arkadaşların gazıyla kan testi yaptırdım sonuç ++++++ :)))) rakam olarak 336 çıktı :) sonra pazartesi artış var mı diye tekrar ettim 802 çıktı, dr rakamlar iyi ama kesenin görülebilmesi için en az 1500 gerek boşuna şimdiden gelme dedi :( cuma akşamı gidicem kısmetse ancak bugün sancılarım başladı, dr'u aradım tarif ettim gel der diye bekliyorum hiççç progestan al günde 3 tane iiki aramışsın ihmal etme sakın dedi :(( hamile kalınca rahatlıcam sanıyordum ama şimdide düşük tehlikesi var :( nolur dua edin bana kuzular emi?? Allahım herkesin bebişlerini korusun inşallah..

Canım çok sevindim,inşallah sağlıklı,sıhhatlı bir şekilde kucağına almak nasip olur hayırlısıyla. darısı burda bebek isteyen herkesin başına olsun inşallah.bizlerde bu müjdeyi vermek nasip olur inşallah. senin için hakkında hayırlı bir evlat olur.

walla pek bi belirtim olmadı aynı adet olucam gibiydi ağrılarım hiç fark yoktu bulantı çok nadir oldu ama benim midem zaten o kadar bulanır, biraz aç kalım biraz fazla yiyim arabada yola bakmadan gidim hemen midem azıma gelir :) pek alınmadım o yüzden bir de adet arıları aynıydı yaaa!! hala inanamıyorum kızlar nolur dua edin gerçek olsun bu rüyaa!! hayal gibi geliyor şu anda hatta kızdım kendime test yaprırınca kızların gazına geldim şimdi hafta sonum mahfolacak diyeee :)

Ciel varyaa halaa şoktayımmm yaaaaa :deli: süper bu yaa yeminle çok sevindimmm yaaa :deli: Allahımmmm inanamıyorummm biri beni tokatlayabilir miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:deli: hahaha
ayyy Rabbim ne büyük bak görüyosunuz demi yaa en umutsuz olduğunuz anda tokat gibi yapıştırıyor cevabını bak kulum diyor bakk hiç bişey olmaz demiyceksin hayırlısı diyceksinn :D:D Rabbim o kadar büyükki dualarımızı kabul etti sesimizi duydu kızlar siz inanıyormusunuz bilmiyorum ama ben bu topiğin uğruna inanıyorummm:deli: ayy uğurlu geldi bu topik hepimize yaaaaaaaaa çok mutluyummm çok çok çok çokkkkkkk:deli:

eee darısıı bize dimi ama :789:

hee bundan sonra umutsuz olmak yok bu topikde kimse üzülmiycek umutsuzluğa kapılmıycak çok güzel örneklerimiz varr bakın görün Allah büyükk hepimiz bir gün bu duyguyu yaşayacağız :D:D

Cielcimm canımsın yaa çok dua edicem sana bitanemm hiç korkma üzülme sen Rabbim büyük hakkında hayırlısı olsun canım fasulyen seni bırakmayacak inşallahh dualarımdasın bitanemmm:kiss:

Cielll tebrikler hadi gözün aydın...geçenlerde vedalaşmıştın bizlerlee dimi:) ya Allah aramızdan ayrılmanı istemedi...canım benim darısı başımıza.buarada bende henüz adet olmadım hesaplayıcıya göre 1 gün geçti ama normalde 30 günlük periyodumu dolduruyorum(SAT:29 Şubat'tı.)hayırlısı bekleyelim bakalım

Cielll tebrikler hadi gözün aydın...geçenlerde vedalaşmıştın bizlerlee dimi:) ya Allah aramızdan ayrılmanı istemedi...canım benim darısı başımıza.buarada bende henüz adet olmadım hesaplayıcıya göre 1 gün geçti ama normalde 30 günlük periyodumu dolduruyorum(SAT:29 Şubat'tı.)hayırlısı bekleyelim bakalım

evet sabırsızlıkla bekliyorum senden gelecek haberleri cnmm inşş adet olmazsın hadi bakalım güzel bi haber de sen ver bize :kiss:

kızlar merhaba,erken oldu di mi dönüşüm :) adetim gelmeyince hafta sonu arkadaşların gazıyla kan testi yaptırdım sonuç ++++++ :)))) rakam olarak 336 çıktı :) sonra pazartesi artış var mı diye tekrar ettim 802 çıktı, dr rakamlar iyi ama kesenin görülebilmesi için en az 1500 gerek boşuna şimdiden gelme dedi :( cuma akşamı gidicem kısmetse ancak bugün sancılarım başladı, dr'u aradım tarif ettim gel der diye bekliyorum hiççç progestan al günde 3 tane iiki aramışsın ihmal etme sakın dedi :(( hamile kalınca rahatlıcam sanıyordum ama şimdide düşük tehlikesi var :( nolur dua edin bana kuzular emi?? Allahım herkesin bebişlerini korusun inşallah..
tebrıkler canım.dualarım enınle kendını cok yorma.

Geri