Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım silik çizgi + demek diye biliyorum ama bence adet gününde veya 1 gün geçince bir kanda HCG bak derim.. şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah, Allah tamamına erdirsin :)

ayy canım seninkini de yeni gördüm..Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş. sana....bikaç gün daha bekleyip bidaha test yapayım ben o zaman inş. hamileyimdir çok istiyorumm...

Cielll tebrikler hadi gözün aydın...geçenlerde vedalaşmıştın bizlerlee dimi:) ya Allah aramızdan ayrılmanı istemedi...canım benim darısı başımıza.buarada bende henüz adet olmadım hesaplayıcıya göre 1 gün geçti ama normalde 30 günlük periyodumu dolduruyorum(SAT:29 Şubat'tı.)hayırlısı bekleyelim bakalım

ayyy canımm sıra sendemi yoksa hamişlik yolunda :D:D bir kaç gün geçsin sende bir test yap bakalım inşallah hayırlısı olur bitanemmm dualarımmdasınn sende :kiss:

kızlar hepiniz müthişsiniz vallla, tekrar teşekkür ederim, sizler de benim dualarımdasınız.. Rabbim inşallah hepinize çifter çifter nasip etsin :) önce sağlıkla ve hayırlısıyla inşallah :)))

ayyy bitanemmm yaaa:kiss: aminn inşallahh Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :)

kızlar adetim 30 martta ama ben dayanamayıp bugün gebelik testi yaptım 2. çizgi silik çıktı.hamile miyim acaba sevinemiyorum da çizgi silik olduğu için..:S

ciddimisinnnnnnn ayy bir hamiş daha mı yaniiiiiiiiiiiii:deli: silikse tamamdır hamiş sayılıyorsun ama sen yinede günün geçince tekrarla testi olmadı kan testi yaptırırsınn ayy bugün ne güzel haberler alıyoruz yaaa çok sevindimm canım benimmmm :kiss:

kızlar adetim 30 martta ama ben dayanamayıp bugün gebelik testi yaptım 2. çizgi silik çıktı.hamile miyim acaba sevinemiyorum da çizgi silik olduğu için..:S

canım idrar testlerinin güvenilirliği %99 dur hemen hemen yani pozitifse hamilesindir inşallah. genelde yalancı negatif çıkan testler hcgnin yetersiz olduğundan yani gebeliğin ilk dönemleri olduğundan negatif çıkıyor
sen yinede emin olayım diyorsan bir kaç gün sonra testi tekrarla çizgi koyulaşacaktır
hadi hayırlı olsun inşallah:D

canım ya çok sevin dim
22 martta idrar testi yapmıştım o negatif çıkmıştı 23 martta tekrar idrar yaptım 6,5 dk sonra +'e dönmeye başladı. testte 5 dk içnde sonuç çıkar 10 dk dan sonraki sonucu ciddiye almayın diyor, bende ilk bilemedim bir test daha yaptım baya pahalı olanlardan o da 5 dk içinde sonuç çıkar 30 dk dan sonraki sonucu ciddiye almayın diyor benim + 11. dk da çıktı?? kafamız iyice karıştı, eşim pazartesi kan testi yaptıralım dedi, bende bir bira içtim ve yattım :) hafta sonu şehir dışına arkadaşlara gittik 3 çift takılıyorduk dayanamadım kızlara sordum böyle böyle oldu sizce ne diye tuturdular gel kan testi yapıralım diye :) bi özel hastaneye gittik yaptırdım sonrada tel ile sonucu öğrendim :) pazartesi de testi tekrar ettirdim sonucum 802 olmuş çok şükür.. dr artık test yapmana gerek yok artış var cumartesi gelirsin dedi.. şimdi bu sancı olunca progestan verdi, düşük riskini azaltmak için bunu iç cuma akşamı gel dedi.. bakalım asimin dediği gibi cuma mübarek gün inşallah iyi olur keseyi görürüz :) bu arada bugün sanırım 5+1 haftalık oluyorum son adet 20 şubat :) Allahım isteyen herkese nasip et inşallah..
canım ya çok sevindim rabbim bebeğini sana bağışlasın dualarım seninle Allah yardımcın olsun inş cuma günü iyi haber alırız kendine çok dikkat et gerekse hiç kalkmadan yat her şey güzel olcak inş sen sitres yapma:kiss:

Geri