Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

selam kızlarr ayy ne güzel yaa hamilelerimiz artıyor Allah isteyen herkese bu güzel duyguyu tattırsın inşallah CİEL ciğim hayırlı uğurlu olsun bebeğin CANIM inşallah sana ve eşine mutluluk evinize bereket getirsin darısı isteyen herkesin başına inşllh....

Telefondan yazıyorumda sanırım ôbur msj m duzgün cıkmadı ececim üzülme inş gùzel haber getirceksin bize kendını sıkıntıya sokma tatlım allah bizi evlatsız bırakmaz sokakta dolu çocuk bizemı kalmadı inan bırgun hepimizın olur üzülmeyın kizlar oluruna bırakın gitsin hamışlık hepimize süprùzz gıbı olsun

yok tatlım üzülmüyorum bi gün olcak kesin biliyorum tekrar kist olmuştur diye korkuyorum bundan 5 ay öncede aynısı olmuştu çünkü bakalım yarın belli olur cnm RABBİM KİMSENİN KUCAGINI BOŞ BIRAKMASIN EVLAT SEVGİSİYLE DOLDURSUN İNŞLLH ...AMİNN

aminnn koyu siyahım :) senin ovulasyon testleri nasıl gidiyor bakalım? kaçıncı gündesin? + var mı?

tatlım ben yapmıyorum ovulasyon testi falan iki kere yaptım ama bana göre değil ateş falan ölçmeyi de bıraktım oluruna bıraktım yani Allah verecekse zaten verecek düzenli ilişki tek yöntemim :) zaten şubattan bu yana korunmuyoruz çok olmadı nasipte varsa inşallah Allahın izni ile olur ya sende kasıklarında ağrı oldu mu ya da akıntı falan nasıl farkettin adet gecikmesi haricinde :)

bende gecikme dışında pek birşey olmadı, aynı adet olacak gibi ağrım başladı 5-7 gün öncesinde birde akıntım başladı ama bunlar hep olurdu hatta üfff yine adet gelio dedim, sonra 1-2 gün gecikince idrar testi yaptım - çıktı yine yok psikolojim bozuldu herhalde ondan bu kadar gecikio dedim kendi kendime :( sonra toplam 5 gün geçince (28 gün olarak hesaplarsan gecikmeniin 5. gününde) kan testi yaptırdım onda çıktı ama değerim düşüktü, pazartesi tekrar yaptırdım 2'ye katlama olmuş ama yinede düşük diye dr cuma - cumartesi gel öyle bakalım garanti olsun dedi :( hala kendimi hamile hissetmiyorum bebeğe bir şey olsaydı kanamam falan olurdu değil mi??

bende gecikme dışında pek birşey olmadı, aynı adet olacak gibi ağrım başladı 5-7 gün öncesinde birde akıntım başladı ama bunlar hep olurdu hatta üfff yine adet gelio dedim, sonra 1-2 gün gecikince idrar testi yaptım - çıktı yine yok psikolojim bozuldu herhalde ondan bu kadar gecikio dedim kendi kendime :( sonra toplam 5 gün geçince (28 gün olarak hesaplarsan gecikmeniin 5. gününde) kan testi yaptırdım onda çıktı ama değerim düşüktü, pazartesi tekrar yaptırdım 2'ye katlama olmuş ama yinede düşük diye dr cuma - cumartesi gel öyle bakalım garanti olsun dedi :( hala kendimi hamile hissetmiyorum bebeğe bir şey olsaydı kanamam falan olurdu değil mi??

canım hem kanama olurdu hemde çok sancı oluyormuş Allah korusun hem kötü düşünme bişiy olmaz Allahın izni ile akıntım derken beyaz akıntı mı kahverengi mi :) çok soruyorum değil mi ?

rica ederim hiçde çok değil :) çok çok açık sarımsı yani aslında krem rengi veya ekru diye bilirim. normalde ben çok kuruyumdur hatta rahatsız olurum bu kurulktan ancak şimdi sürekli günlük ped kullanıyorum çok çok değil belki ama nemli hissediyorum kendimi :/ ne demekse bu da :)

rica ederim hiçde çok değil :) çok çok açık sarımsı yani aslında krem rengi veya ekru diye bilirim. normalde ben çok kuruyumdur hatta rahatsız olurum bu kurulktan ancak şimdi sürekli günlük ped kullanıyorum çok çok değil belki ama nemli hissediyorum kendimi :/ ne demekse bu da :)

anladım canım neden soruyorum çünkü bende akıntı olurdu ama hayatımda ilk defa bu kadar akıntım oluyor benim anlam veremiyorum ve kasıklarımda sancı var bazen çok hissettiriyor bazen çok hafif hani belirtimi diye düşünüyorum :)

Geri