Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

arkadaşlar merhaba.. bugün katıldım aranıza..kimselere soramadığım sorularım var,yardımcı olurmusunuz? 9 mart adetimin başlangıcı,ayın 25 inde eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdik ve ilk defa bunun için gerekli şeyleri yaptık:) şuan hamile olup olmadığımı öğrenmek için biliyorum çok erken ama günler geçmek bilmiyor. kanda ne zaman belli olur adet tarihimi bekleyemicem çok ama çok heyecanlıyım bi fikri olan var mı?
hoş geldın canım.kanı adetıne 3.4 gun kala versen cıkar ama kesın olarak adetını bekle şimdi veribde cıkmazsa uzulursun.sabret canım inşeALLAH hamilesındır.bende sabr edemiyorum ama uzulmekten korkuyorum.:dp8::bebeğim:

güzell anneler ve anne olmak isteyen kardeşlerim valla 160 sayfayı okuuu okuuu anca bitirdim 2 günde yoruldum valla ama güzel yorgunluk her sayfada ayrı haber ayrı heyacan:) çokta şey öğrendim valla sayenizde .lavinyam çağardın geldim hemencik:) bende 7 sene oldu evleneli 2 senedir istiyoruz olmuyo bakalım şimdilik 24 aydır yılmadan heray heyacanla yıkılmadan bekledim sonunda hüsranda olsa hep gelecek ay umuduyla.geçen ay bi aşılama denememiz oldu ama bazı olumsuz gelişmeler sonucu aşılamayı yarıda bıraktık sonrada yaz sonuna erteledik belki buarada kendiliğinden gelir bebeğim bellimi olur rabbim büyük 16 nisan regl günüm belirti takipetmeyi bırakalı 6 ay oldu artık sadece günümü bekliyorum.herşeyde bir hayır vardır allahtan herzaman hayırlısını dilersek başımıza gelen hertürlü sonuç bizim için hayırlı olan demektir. inşallah bütün bebek isteyenleri rabbim sevindirsin tez zamanda. hamile arkadaşlarımızada hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasipetsin:):)
hoş geldın.

yaf lavişim şu mailin altında gözüken etiketlerden eklemeye çalıştım ama beceremedim hani otomatik her mesajın altında çıkıyor ya :) sen biliyor musun? nasıl oluyor hehehhehe

Geri