Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

arkadaşlar merhaba.. bugün katıldım aranıza..kimselere soramadığım sorularım var,yardımcı olurmusunuz? 9 mart adetimin başlangıcı,ayın 25 inde eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdik ve ilk defa bunun için gerekli şeyleri yaptık:) şuan hamile olup olmadığımı öğrenmek için biliyorum çok erken ama günler geçmek bilmiyor. kanda ne zaman belli olur adet tarihimi bekleyemicem çok ama çok heyecanlıyım bi fikri olan var mı?

merhaba ilknurcum hoşgeldin canım gazanız mübarek olsun ne diyelim :D:D bence adetine bir kaç gün kala kan testi vermelisin daha yenisin çıkmazsada hiç üzülme bence :D:D inşallah bebişin seni çok beletmez annesi :kiss: seni aramızda görmek çok güzel bu arada :D:D
ee asiciğim bu erik mevsiminde mi gördüm ben şimdi :)
valla erikler çıktığına göre bence mevsimi :D:D

kız alüüü ben geldm

elüüüüüüü hoşgeldin :D:D

yaf lavişim şu mailin altında gözüken etiketlerden eklemeye çalıştım ama beceremedim hani otomatik her mesajın altında çıkıyor ya :) sen biliyor musun? nasıl oluyor hehehhehe

imzadan mı bahsediyosun sen cielcim :D:D ayarlara gir sonra imza oluştura tıkla yap :D:D çok basit ama sen şu hamilelikleri göseterenller varya onlardan da koyabilirsin :D:D

eceeeeeeeeeeee gelmedin mi daha merak ettim seni yaa

merhaba ilknurcum hoşgeldin canım gazanız mübarek olsun ne diyelim :D:D bence adetine bir kaç gün kala kan testi vermelisin daha yenisin çıkmazsada hiç üzülme bence :D:D inşallah bebişin seni çok beletmez annesi :kiss: seni aramızda görmek çok güzel bu arada :D:D

valla erikler çıktığına göre bence mevsimi :D:D

elüüüüüüü hoşgeldin :D:D

imzadan mı bahsediyosun sen cielcim :D:D ayarlara gir sonra imza oluştura tıkla yap :D:D çok basit ama sen şu hamilelikleri göseterenller varya onlardan da koyabilirsin :D:D

eceeeeeeeeeeee gelmedin mi daha merak ettim seni yaa

yaptım sanırım görücez :) gerçi benimki dereyi görmeden paçaları sıvamak gibi oldu ya neyse :) umarım bebişimde sağlıklıdırda bu imzayı gönül rahatlığıyla kullanabilirim :)))))

güzell anneler ve anne olmak isteyen kardeşlerim valla 160 sayfayı okuuu okuuu anca bitirdim 2 günde yoruldum valla ama güzel yorgunluk her sayfada ayrı haber ayrı heyacan:) çokta şey öğrendim valla sayenizde .lavinyam çağardın geldim hemencik:) bende 7 sene oldu evleneli 2 senedir istiyoruz olmuyo bakalım şimdilik 24 aydır yılmadan heray heyacanla yıkılmadan bekledim sonunda hüsranda olsa hep gelecek ay umuduyla.geçen ay bi aşılama denememiz oldu ama bazı olumsuz gelişmeler sonucu aşılamayı yarıda bıraktık sonrada yaz sonuna erteledik belki buarada kendiliğinden gelir bebeğim bellimi olur rabbim büyük 16 nisan regl günüm belirti takipetmeyi bırakalı 6 ay oldu artık sadece günümü bekliyorum.herşeyde bir hayır vardır allahtan herzaman hayırlısını dilersek başımıza gelen hertürlü sonuç bizim için hayırlı olan demektir. inşallah bütün bebek isteyenleri rabbim sevindirsin tez zamanda. hamile arkadaşlarımızada hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almayı nasipetsin:):)

canım defnem,seni burda görmek çok güzel..Pozitifliğine hayranımm :)

arkadaşlar merhaba.. bugün katıldım aranıza..kimselere soramadığım sorularım var,yardımcı olurmusunuz? 9 mart adetimin başlangıcı,ayın 25 inde eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdik ve ilk defa bunun için gerekli şeyleri yaptık:) şuan hamile olup olmadığımı öğrenmek için biliyorum çok erken ama günler geçmek bilmiyor. kanda ne zaman belli olur adet tarihimi bekleyemicem çok ama çok heyecanlıyım bi fikri olan var mı?

ovulasyon yani yumurtlama günün belliyse ozaman döllenme olduğunu varsyarsan en erken döllenme gününden 8 gün sonra kanda hcg yükselmeye başlar ve 28 günlük menstüral döngüsü olan bir kadın için en erken gebelik tespiti 21.günden sonradır
Bu arada hoşgeldin aramıza:)

Geri