Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

demekki bakılmamış peki demir değerin yazıyormu

WBC 7.49
LYM 2.3
MID 0.28
GRA 4.92
LY% 30.7
MI% 3.7
GR% 65.6
RBC 4.72
HGB 12
HCT 38.44
MCV 81
MCH 24.2
MCHC 29.7
RDWc 15.4
PLT 434
PCT 0.45
MPV 10.4
PDW 40.7

ben bunu baş ağrısı için gitmiştim beyin cerrahine orda istedi dr öyle yapılmıştı bana ağrı kesici bide b vitamini vermişti dr

şimdi bebeğim bunlar hemogram değerleri yani kan sayımı bunların içinde önemli olan hgb yani eritrosit yani kırmızı kan dediğimiz şey ve gayet iyi değerde. wbc denilen beyaz kan dediğimiz lökositlerdir.bunlarda enfeksiyon varsa vücutta yükselir ki bu da gayet normal değerinde. diğer önemli olan hct dediğimiz akyuvarlarımız bunların yüksek olması yine vücutta bir enfeksiyon varlığını gösterir. son olarak plt bizim için önemli bu da trombosit dediğimiz hücre sayısıdır. insand kanın pıhtılaşmasını sağlayan hücrelerdir. bu da iyi bir değerde. diğerlerinin çok önemi yok merak etme.

şimdi gördüğüm kadarıyla bu kan sonucuna göre kansızlığın yok gibi. ama bu tahlilleri ne zaman yaptırdın demir ilacını kullandıktan sonra mı.
ayrıca demir kısmı biyokimya tahlillerinin olduğu yerdedir. tahlillere bak canım sırayla şunlar yazabilir eğer bakılmışa üre kreatinin kalsiyum alt ast fila büyük ihtimal sadece kan sayımı yaptırmışlar galiba sana

b vitamini de kansızlığı giderir ve en önemlisi sinirlere etki eder ve rahatlatır ve unutkanlık problemine iyi gelir o yüzden vermiş muhtemelen sana canım

b vitamini de kansızlığı giderir ve en önemlisi sinirlere etki eder ve rahatlatır ve unutkanlık problemine iyi gelir o yüzden vermiş muhtemelen sana canım

cnm ben evlenmeden önce kan değerlrime baktırmıştım kansızlık büyük boyutta cıkmıştı o da yıl 2008 filan sonra kullandım ilacları evlendim o ara gitmedim baş ağrılarım var benim sinüzit diye demişti bi dr ama kansızlık için olduğunu hiç düşünmedim işte bu tahlilleri de 2011 mayıs ta yaptırmışım ve kan değerlei iyi demişti dr böle yani

evlendikten sonra iştahım acılmıştı bide beslenmeme filan cok dikkat ettim yani balık et gibi ürünleri cok tükettim ondan öncesinde öğrenciydim beslenmem düzensizdi ondan kansızlığım gecmiş olabilir yani beslenme düzenine bağlı olarak

hmmmm şimdi 2008de kullandığın kan ilac seni 2011e kadar iy götürmüş. sen yine de git dra kansızlığımın olduğundan şüpheleniyorum de o direkt baktırır demire zaten bide saç dökülme şikayetlerini de söyle canım

Geri