Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hmmmm şimdi 2008de kullandığın kan ilac seni 2011e kadar iy götürmüş. sen yine de git dra kansızlığımın olduğundan şüpheleniyorum de o direkt baktırır demire zaten bide saç dökülme şikayetlerini de söyle canım

yine beyin cerrahine mi gideym yoksa dahiliyeye filanmı

lavişim aklımdayken sorayım kız sana bu kalplerin nasıl bu kadar fazla

kızlar merb ben 13 haftalık hamişim.3-4 gün önce ikili testimizi yaptırdık.sonucu perşembe günü alıcaz.ense kaınlığı 1.3 çıktı.dr um güzel olduğunu söyledi.benimle aynı haftalarda hamiş olan varmı acaba.1-2 gündür kasılmalarum oluyo kısa süreli.normalmi acaba?

Merhaba canım. betanın artışı yada azalışı negatif olduğu sürece önemli olmuyormuş bende bir önceki test daha yüksek çıkınca netten bir doktora sormuştum. Hatta adet öncesi beta 50 üzeri değilse biokimyasal gözüyle bakıyorlarmış. Ateş meselesine gelince benim normalde ateşim 35 35,5 olur. Bunun için dr a bile gitmişliğim vardır. Kansızlık varmış.Ama bu ayın 10 undan itibaren ateşim 36.9 un altına inmedi gerçi son hcg 0.01 çıktığından beri 2 gündür ölçmüyorum.Benzer durumlardayız. Hala adet olmadım bekliyorum.Kafanı takma lütfen ben artık öyle yapıyorum. Kendimi bugün temizliğe verdim.Yatak odamı değiştirdim. Hatta kendim avize bile tasarladım. Çok güzel oldu. Bu arada bugün o kadar ağır kaldırdım ki bebiş varsa da durmaz gibi:(. Öpüyorum

haklısın canım yaa niye ümitleniyosam belliki negatif sonuç neyse ben adetimi bekleyeyim artık çok takmıcam polklinik takibine gitcemdoktor kontrolünde olmayı düşünüyorum ama artık illa illa olsun demiycem Allah ne zaman nasip ederse o zaman kabulümdür. Yok yere kendime eziyet ediyorum acaba diye.

Geri