Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hheee sölemeyi unuttum ben halaa adet olmadım yaa :tsk: Pazar sabahı test yaptım ama negatif çıktı güya eşime süpriz yaparım diye düşünüyodum ama fos çıktı:tsk: Ne adet belirtim var nede gebelik en iyisi söktürücüyü bugün alıyorum öfff sıkıldım artık :tsk: Neyse moral bozmak yok çok mutluyum :d:d

he bu arada yumurta takibi nasıl yapılıyor kızlar bilen var mı ? Hergün mü gitmek gerekiyor ?
tabikide moral bozmak yok neden bozalımki:) izin veriyorum asişim kullan artık çok oldu çünkü.kullanki gelecek ay için hazırlanabilesin belkide eşine sürprizi ozaman yaparsın canım:)

günaydın herkeseeeee
yarın büyük gün adet günüm. şu an hiç bir adet belirtim yok henüz 4 gün önce kanda baktırdım negatif çıkmıştı o yüzden kırmızıları bekliyorum. Ama bu aydan itibaren polklinikten takipli olmaya karar vermiştim. Daha planlı çalışlacağım inşallah olur eğer olmazsa allah büyüktür nasip ettiği zaman bebişime kavuşurum inşallah. şimdilik benden bu kadar çok yoğun hastane bugün fırsat buldukça sizlere katılmaya çalışacağım
herkesi çokkkkkk öpüyorummmmmmm
inşallah canım ne yarın nede daha sonra adet olmazsın kanda kendini göstermesede inşallah bebişin senledir nediyelim hayırlısı artık:)

tabikide moral bozmak yok neden bozalımki:) izin veriyorum asişim kullan artık çok oldu çünkü.kullanki gelecek ay için hazırlanabilesin belkide eşine sürprizi ozaman yaparsın canım:)

inşallah canım ne yarın nede daha sonra adet olmazsın kanda kendini göstermesede inşallah bebişin senledir nediyelim hayırlısı artık:)

Valla defnem her ay böle artık sıkıldım aslında ama napalım haziran gelsinde doktora gideyim diye bekliyorum :D:D şu mayısda geçsinde belkide süpriz olur :D:D

sağol defnecim hayırlısı Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.hiçbir zaman umudumuzu kaybetmeyelim moralimizi de bozmayalım üstüne de çok düşmeyelim bence çünkü bişeyi ne kadar çok istersek o bizden kaçıyor hep:D

canım hayırlısı ya beklemekden adet olmak en iyisi geckme olunca insan daha cok piskolojisi bozuluyo hele bide bişe olmadına eminsen adet olamayanlar napsın balım ben mesela hala olacam

canım moralini bozma lütfen yaaa bak benimde yarın adet günüm ve inan çok rahatım. yıpratma kendini dua et Allah nasip eder hayırlısıyla bir bebişin olur. sen hep hayırlı evlat dile.

kizlarrrr adet oldum :18: cokk kötüyüm,karnimda cok agrio..sabah bi ümit baktim hala olmamistim..ama sonraaaa :grev: valla bende umut filan kalmadi..olmuyo yaaa...
aa yapma böyle pelin böyle karamsar olursan olmaz tabi.belki vardır diye ümitlenebilmek negüzel bişey onu düşün.şanslıyız biz.hiç bebek sahibi olamayacağını bilen insanlar var onların hiçbir aydan umutları bile yok.regl olunca üzülsekte birkaç günde atlatıp umutsuz olmadan gelecek ay için çalışmalıyızki şansımız olsun.hadi canım takma kafana bizimde olucak birgün :)

canım hayırlısı ya beklemekden adet olmak en iyisi geckme olunca insan daha cok piskolojisi bozuluyo hele bide bişe olmadına eminsen adet olamayanlar napsın balım ben mesela hala olacam
selam canım demek hala olmadın sen.bebişin yokluğundan eminsen inşallah enkısa zamanda regl olursun ve kafan rahatlar:)

canım ne oldu var mı gelişme? 4 gün önce ki kan testine bakıp umutsuz olma.Biliyorsun ben de 18 nisanda yaptırdım çıkmadı ama hala bir şey yok. kanda hcg bir günde yükselebiliyor. Seni anlıyorum şuan benim yaptığımı yapıyorsun üzülmekten kortuğun için kendini yok diye alıştırıyorsun

Geri