Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kıslar biliyosunuzki 7 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 8. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
9 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
8 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................Tebrikler cnmmm :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... Bi hamişimiz daha oldu tebriklerrrrrrr:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
Cnmmm tebrik ederimm :deli: :kiss:

7)papatyam129.................Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan
???? (21 nisan d.g)

suzuu.....................................8 nisan
????

gul-guzeli............................ 13 nisan ????

dilekdenizi..............................20 nisan ????

Ceylangözlü............................22 nisan ????

melek24..................................25 nisan (7 mayıs d.g)

ece naz..............................27-28 nisan
(20 mayıs d.g)

kardelen000............................28 nisan

yakışıklım...........................2-3-4 mayıs (11 mayıs d.g)

lavinnya...................................5 mayıs

selamet..................................6 mayıs

alas..............................5-6-7-8 mayıs

fatma2...................................8 mayıs

defne defne..........................10 mayıs (17 kasım d.g)

koyusiyah.............................12-17mayıs arası :D:D

almire...................................19 mayıs

LaViNYaM.............................25 mayıs
(7 ocak d.g)

shekerr hale..........................

essenn.................................. (12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

selam kardeşlerim ben geldim nasılsız canlarım baya zaman oldu giremiyordum şukur ttnett baglatdım bugun acdılar.kızlar o kadar özlemişdimki sizi.cok şukur ben olmadımda 1 hamişmizde olmuş tebrik ediyorum,...lavişim,asişim, defnecim koyusıyahcım nasılsız kızlar.hamışler sızden nbr nasıl gidiyor hamişlik bebişler nasıllar.bundan sonra rahat rahat gire bılecem.vınndan canım kurtuldu...eee bana gelınce ben adet olmadım hala..5 aydı duzenlı adet oluyordum.belırtı olarak afedersiz fazla beyaz ayran gibi akintı,sol tarafta bir tuaf ağri ağrı gibi deyilde batma gibi bir şey kendimden nasil bir şey anlamıyorum,birde ayaklarda cok yorğunluk başka bir şey yok..test falan yaptırmadım bugun 2 gun geçti....ama ümit etmiyorum...
canım özlemişiz seni valla.ama özlediğimize değdi güzel haberle döndün:) belirtiler falan harika valla hemen test yap kan ver inşallah müjdeyi vericeksin:)

canim Allah bur-ay in sabrini bol versin ama her ser de bi hayr wardr,zaten bebeklerde ilk 3 ayda boyle bi durum olursa,bu kromozom eslesmesi sirasinda olusan bir hatadan oluyormus ki eger embriyo bu sekilde buyurse anormal,hasta dogumlar oluyormus...bende ekim ayinda boyle bisey yasadim:( birisi bana dedi ki:Allah kusursuz yaratmak ister...:( aslinda hersey mucize ve elde hicbisey yok,tamamen teslimiyet:(
evet canım bende hep öyle düşünmüşümdür rabbimden hayırlısını istersek onun bize verdiği kısmet ettiği hayırlı ve doğru olandır bizim için.rabbim hepimize herşeyin sadece hayırlısını kısmetetsin inşallah.
slm kızlarrrrr.....canlarrrrrrrrrrrrr.bugün doktora gittim kontrol için.yumurtam çatlamış inş tutmuştur doktor adetini bekle dedi adetinde 7 gün geçsin öyle yap test dedi tabi olmazsammm.inş olmam.kızlar dua edin nolurrrr
olma canım inşallah dualarımız seninle.heyecanlı bir bekleyiş başladı yine ne güzel:)

ay benimde günüm yaklaştı inşllh varsa olmam yoksada gecikmeden olurum bu arada sürekli baş agrısı çekiyorum bu aralar ilaçta kullanmak istemiyorum bilmiyorum bakalım ne olcak halimiz inşllh meleklerimiz bekletmeden gelir bide sizede anlatmadan yapamııycagım rüyamda bebegim olmuş ve emziriyordum resmen gögsümden süt geldigini gördüm bebegimide emziriyordum ay çok güzeldi ya
ececim 2-3 günün kalmış negüzel az kalmış:)geçengün bende öyle bir rüya gördüm nerdeyse aynısı ben sadece sütü görmedim.lavişim hayra yordu seninkide öyledir canım sonuçta rüyamızda gördüğümüz şeyler hep güzel şeyler;bebek,annelik,emzirmek..rüyası bile harika yaaa:)

Ben bugun hastaneye gidecem beta hcg yaptırmaya.O kadar cok korkuyorum hem cok heyacanlıyim.Ruyamda bana bir şeyler söylüyodular inşeallah hayrlı olur.Nolur dua etın
inşallah hayırlara çıksın canımm hakkında hayırlısı olsun:)
Kızlar günaydınnnn,
Ceylan gözlüm inşallah bebişin gelmiştir.

Bende dün doktoruma gittim..7 günlük gecikmenin sebebi kist miş..(adetin 3.günü gittim)Basit kistlerim oluşmuş.klomene vücudum çok tepki vermiş ve çatlamamış..bu ay;ginera doğum kontrol hapı verdi.,kistleri eritmesi için.yani bu ay pas geçiyoruz.Hayırlısı olsun bakalım..adet olunca yine 3.günü gidicem ve klomenin sayısını düşürecek..Ben artık çok takmıyorum..Hayırlısı ne zamn olursa Rabbim ne zaman verirse.
canım üzülme lütfen 1 hafta geçince umutlandın belki ama napalım kısmetimiz sıramız gelene kadar beklicez yok öyle gitmek biyere!!bişey merakettim doktor sana klomenden sonra çatlatma iğnesi yapmadımı?klomen tedavisinde herzaman en azla yani günde 1taneyle başlanır sonraki ayda günde 2 en son ay gerek kalırsa 3 e çıkar.sende tam tersi olmuş ilkinde çok hap kist olunca hoop klomeni azaltıcakmış bune böyle yaaa resmen yanlış yöntem.helebirde çatlatma iğnesi yapmayarak kistine sebep olmuşsa eğer o doktorun kapısını dahada çalma canım.klomenle takip tetkiklerin en kolayı.bunda bile bilinçsizse eğer boşver gitsin o doktoru..tabi bütün bu yazdıklarım doktor iğne yapmadıysa vede günde 2 veya daha fazlası klomenle tedaviye başladıysa geçerli:)

kısss defnem duymasın yasaklamıştı o sana söktürücüyü :D:D
yok canım yok izin verdim ben:) yiter artıkın regl olsunda rahatlasın asişimm:)

günaydın canlarım:)nasılsınız bakalım ben pek iyi değilim dünkü şehit haberlerinden sonra moral sıfıra düştü.lanet olsun gerçekten şu teröre yaa.şehitlerden biri benim oturduğum yerden komşumuzun oğlu sinan şen:( dahada bi üzüldük hallerine şahit olunca bugün cenazeleri var gidicem kısmetse:(

Günaydın kızlar...Nasılsınız bakalım. Ben hala mal mal yatakta yatıyorum:) Kalkıp idrar testi almam lazım. Gidemiyorum.Karnım aç.Sabah sofrada peynir yoktu.Kahvaltı yapamadım. Her şeyin tadı bozuktu. söylendim durdum. Damağım yara olmuş.Çok ama çok huysuzum yaaaaaaa. Biri gelip benim yerime peynir alabilir mi? lütfennnnnnnnnnnnnnnn

Geri