Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

evet cnm ya adamda moral brakmıyolar basın sağolsun seninde tam izleyemedm haberlere yetsemedm ya bakim netten

canım benim üzülmemek elde mi? bazen insan düşünüyor nasıl bir dünya için çocuk istiyoruz diye. Oğlum 12 yaşında şurda askerlik çağına ne kaldı. İşte gene ağlayasım geldi yaaaaaa. Biri benim şu gözyaşlarımı durdursun herşeye ağlıyorum ben güçlü bir kadındım yaaaaaaaaaaaa

ben gidiyorum hem peynir alayım hem de gitmişken miratecht test alayım. varsa bir şey onda çıkar. yoksa eğer söktürücü mü ne diyorsunuz onun adını verin ondan alayım Asim. Hadi kalın sağlıcakla 30 dk sonra haber veririm

Günaydın kızlar...Nasılsınız bakalım. Ben hala mal mal yatakta yatıyorum:) Kalkıp idrar testi almam lazım. Gidemiyorum.Karnım aç.Sabah sofrada peynir yoktu.Kahvaltı yapamadım. Her şeyin tadı bozuktu. söylendim durdum. Damağım yara olmuş.Çok ama çok huysuzum yaaaaaaa. Biri gelip benim yerime peynir alabilir mi? lütfennnnnnnnnnnnnnnn
ay canım yaa harbiden sabah sabah bütün aksilikler sende.damak yarası falaket bişey biliyorum geçmiş olsun.sen en iyisi koş hemen peynirinide testinide al.ayyyyy yine heyecanlandım ben:)

kız benim kac gün gecti artk saysını unuttum 8de olmam lazmdı nisanın hala yok ya artk olsamda tedavye devam etsem
valla canım reglin böyle gecikmesi bebiş yoksa eğer nekötü bişeydir benim hep gününde gelir şükür sadece birkaç kere 2 gün falan rötarlı geldi bendede tam tersi birkaç aydır 2-3 gün önce geliyo mevsimsel heralde.olcaksanız olun baride rahatlayın dediğin gibi tedaviye devam bari edesiniz.

Geri