Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bir de acaba niye idrar testi yapmışlar ki şaşırtıcı kan tahlili daha doğru sonuç verir:S ogüll bence sen bir iki gün bekle kan testi yaptır başka bir yerde
bıraz daha bekleyıp doktoruma kadar gıtmeyı dusunuyoum.belım ve bacak agrılarım cok var.ara ara da sol kasıgımda kasılmalar. bır kac gun onceye kadar koku duymazdım yemek yemeyı cok severım.ama bugun ılk defa sofradakı yemekler koktu ve kalktım.su an bıle ara ara kokular gelıyo burnuma ve acayıp uyumak ıstıyorum

ama ben bu ay tekrar kullandım bu hapları.buna ragmen olmam gerekmıyor mu???

canım herkesin ilaçlara verdiği tepki farklı oluyor bunlara biz kesinlikle böyle olur falan diyemeyiz sen doktora gitsen de seni bir muayene etse en doğru cevabı o verse daha iyi olur hem biz kendimize göre yorumluyoruz yanlış bir şeye sevk etmeyelim seni doktorunla konuş bence tabii sen bilirsin

bıraz daha bekleyıp doktoruma kadar gıtmeyı dusunuyoum.belım ve bacak agrılarım cok var.ara ara da sol kasıgımda kasılmalar. bır kac gun onceye kadar koku duymazdım yemek yemeyı cok severım.ama bugun ılk defa sofradakı yemekler koktu ve kalktım.su an bıle ara ara kokular gelıyo burnuma ve acayıp uyumak ıstıyorum

inşallah bu belirtiler hamişliktendir canım ama bencede doktora git birinden sonuç alamazsan başkasına git ne olsa doktor çok:D

inşallah bu belirtiler hamişliktendir canım ama bencede doktora git birinden sonuç alamazsan başkasına git ne olsa doktor çok:D
insallah cnm insallah bır bebısım olur ya :):):) bu sure zarfında ılıskıye gırmenın bır sakıncası var mı?eger ılışkıye gırersem bozulacagımı ve bebek varsa eger aynı adet gorur gıbı dusurecegımı soyledı bır hemsıre.varsa eger daha cok kucuktur dıyor

canım herkesin ilaçlara verdiği tepki farklı oluyor bunlara biz kesinlikle böyle olur falan diyemeyiz sen doktora gitsen de seni bir muayene etse en doğru cevabı o verse daha iyi olur hem biz kendimize göre yorumluyoruz yanlış bir şeye sevk etmeyelim seni doktorunla konuş bence tabii sen bilirsin
ama ben progestan bıttıkten tam 8.gun regl goruyordum.8 gun bıttı ve adetım 6-7 gun gectı

evet olman lazımdı eğer şüphen varsa kan testi yaptır yakışıklımın dediği gibi neden idrar yapmışlarki evdede yaparsın idrarı cinsler hee töbe töbeee
maglesef buradakı hastane bıraz gerı kalmıs lavınyam .ya bande sasırdım yapmamalarına acayıp sınır oldum.bır kan testı ıcın kalkıp ıle kadar gıtmem gerekıyo :(

insallah cnm insallah bır bebısım olur ya :):):) bu sure zarfında ılıskıye gırmenın bır sakıncası var mı?eger ılışkıye gırersem bozulacagımı ve bebek varsa eger aynı adet gorur gıbı dusurecegımı soyledı bır hemsıre.varsa eger daha cok kucuktur dıyor
tatlım hiç böyle saçma bişey duymamıştım ama sende bir kaç damla kanama olmuştu değil mi belki düşük ihtimalini artırabilir ama herkeste böyle birşey söz konusu değil düşük tehdidi ve erken doğum riski yoksa annenin rahat ettiği bir pozisyonda son bir kaç haftaya kadar rahatlıkla ilişkiye girilebilir, bir de üzerine görme dedikleri birşey var tıp kitaplarında yazmıyor ama halk arasında var deniyor ve benim şuan staj için yanına gittiğim hanım da 4 ay ben adet gördüm farketmedim gebe olduğu diyor her zamna normal ilişkiye girdiğini söylüyor

Geri