Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

tatlım hiç böyle saçma bişey duymamıştım ama sende bir kaç damla kanama olmuştu değil mi belki düşük ihtimalini artırabilir ama herkeste böyle birşey söz konusu değil düşük tehdidi ve erken doğum riski yoksa annenin rahat ettiği bir pozisyonda son bir kaç haftaya kadar rahatlıkla ilişkiye girilebilir, bir de üzerine görme dedikleri birşey var tıp kitaplarında yazmıyor ama halk arasında var deniyor ve benim şuan staj için yanına gittiğim hanım da 4 ay ben adet gördüm farketmedim gebe olduğu diyor her zamna normal ilişkiye girdiğini söylüyor
ıste boyle seylerı soyleyen olsu bana yakısıklım.en ıyısı rıske gırmemek ve var olup olmadıgını ogrenıp ondan sonra gırmek. cnm bu kadar bekledık bıraz daha beklerız yanı :) :)

canım sen daha önce düşük mü yaptın neden progestan verdi doktor? başka doktora gittin mi? ne zaman gittin ne gibi tetkikler yapıldı

ocakta gıttım.adet duzensızlıgım vardı ve bırde cocuk ıstıyorduk.butun kan ve ıdrar tahlılı yaptı.hayır hıc dusuk yapmadım.ocak ayından berı klomen ve progestan verıyo.bana 3 ay ıcerısınde hamıle kalma sansın yuksek dedı.gecen ay gıttıgımde son ılacları verdı ve artık 3 ay kendı halıne bıraktık.yanı hap kullanmadan adetım duzene gırmıs mı 3 ay bunu gözlemleyecektık.bu ay son kez kullandım bu hapları.ve olmadım

tabi beklede eğer o bir kaç damla kanı vücut adet olarak algıladıysa nasıl olacak bilmiyor bir de tam olarak kan gibimiydi kaç gün sürdü ki?

benimde gecen ay 5 gün leke şeklinde oldum adet bu ay fazlasıyla acısını cıkardı diyebilirim düzensiz se adetin ogül ondan da leke gelebilir yani gerci her bünye farklı senle ben bir değiliz ama yinede söleyim dedim

olabilir canım demekki öyle zaten her doktor ayrı bir tedavi uyguluyor benim ilk gittiğim doktor pkosu umursamadı bile acayip kadın bana bir adet süktürücü verdi yolladı sonra başka doktora gittim dediki çok ilerlemiş zamn kaybetmiş boşu boşuna

ocakta gıttım.adet duzensızlıgım vardı ve bırde cocuk ıstıyorduk.butun kan ve ıdrar tahlılı yaptı.hayır hıc dusuk yapmadım.ocak ayından berı klomen ve progestan verıyo.bana 3 ay ıcerısınde hamıle kalma sansın yuksek dedı.gecen ay gıttıgımde son ılacları verdı ve artık 3 ay kendı halıne bıraktık.yanı hap kullanmadan adetım duzene gırmıs mı 3 ay bunu gözlemleyecektık.bu ay son kez kullandım bu hapları.ve olmadım

canım ultrasona girdin mi peki

Geri