Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yaaaa ben çok heyecanlıyım 2 tane haber bekliyoruz inşallah ikiside olumlu olur yarabbim.:yahoo:acaba dilekle ceylan bugün sonuç alıp bize haberverebileceklermi???

ağzını öpiyim lavişim iyi dedin valla(yani lafın gelişi öpiyimhahaha)

tamam sen şimdi hamişsin şimdide 40 kere hamişler hamişler de bakiyim
canım benim merhaba öncelikle bu soruya cevapverebilmek için daha önceki regl kıvamını ve kanama çokluğunu bimek gerek.eğer hep normal regl olduysan yani şakırşakır buseferki fazla regl gibi gelmedi bana.böyle durumlarda benim aklıma ilk yerleşme kanaması geliyo hayırlısı olsun inşallah canım:)

neremi öpüyosan öpde dudişlerim kocişimindir :yyy:

hoşbulduk canım.evet annemler geldi memleketten dün dolcu ettik onları.bu arada bir ev aldık allah nasip ederse taşınma hazırlıkları var şuanda.yani epey bir yoğunluk yaşadaım son 1-2 haftada.bu nedenle giremedim.az önce girdim yazılanları tek tek okumaya başlamıştımki mesajını gördüm. sen nasılsın canım.inşallah iyisindir.sen geldim bu forum neşe heyecan,umut geldi canım.ben gene yazarım şimdi neler yazmışsınız onları okumaya başlayım.

hoşbulduk canım.evet annemler geldi memleketten dün dolcu ettik onları.bu arada bir ev aldık allah nasip ederse taşınma hazırlıkları var şuanda.yani epey bir yoğunluk yaşadaım son 1-2 haftada.bu nedenle giremedim.az önce girdim yazılanları tek tek okumaya başlamıştımki mesajını gördüm. sen nasılsın canım.inşallah iyisindir.sen geldim bu forum neşe heyecan,umut geldi canım.ben gene yazarım şimdi neler yazmışsınız onları okumaya başlayım.

h.g cnm benim özlettin kendini cok sevindim ev aldığınıza ALlah ağız tadıyla mutlu mesut oturmayı nasip etsin kuzum yeni ev bebekte ister şimdi inşş tabi :) hadi hayırlısı olsunn

Selametcimm hoşgeldin bitanemm :kiss: çok özledik gerçekten canım eviniz hayırlı olsun Rabbim sağlık mutluluk huzur içinde oturmayı nasip etsin inşallah canım :kiss:

neremi öpüyosan öpde dudişlerim kocişimindir :yyy:
:şşş:ben istedimmi alırım laviişşşşşşşşş:puha:
allah kavuştursun canım.evinizde hayırlı uğurlu olsun, içinde en mutlu günlerinizi bebişinizle geçirin inşallah:)burda hepimiz umut doluyuz allaha şükür forumun bereketide burdan geliyo bence bak bugünde büyük ihtimalle 2 hamişimiz olucak:)

yakışıklım nasılsın canım iyileşememişsin daha sen ben iyiyim artık arasıra burnum akıyo hepsi bu allaha şükür 1 haftada atlattım inşallah sende düzelirsin kuzum yaa bu güzelim havalarda hasta olmak çok beter bişi

:şşş:ben istedimmi alırım laviişşşşşşşşş:puha:
allah kavuştursun canım.evinizde hayırlı uğurlu olsun, içinde en mutlu günlerinizi bebişinizle geçirin inşallah:)burda hepimiz umut doluyuz allaha şükür forumun bereketide burdan geliyo bence bak bugünde büyük ihtimalle 2 hamişimiz olucak:)

yani dudişimimi istiyon anlamadım hahaha

Geri