Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

merhaba fıstıklar sabah kalktığımda şöyle bir bakayım dedim kimse yoktu derse gittim geldim sayfalar atlamışsınız canılarım benim hemen kaynatıyosunuz yakalayamıyorum sizi:S

artık hamiş listesine yazmak için bebeğin ultrasyon fotosunu isteyecem sizden hahaha güzel fikir ama demi

ben bir ara düşünmüştüm hamile kalırsam fotoyla haber vereyim herkese diye hala da aynı fikirdeyim annemlere falanda fotosunu yollarım ilk heraldehahaha

hoşbulduk canım.evet annemler geldi memleketten dün dolcu ettik onları.bu arada bir ev aldık allah nasip ederse taşınma hazırlıkları var şuanda.yani epey bir yoğunluk yaşadaım son 1-2 haftada.bu nedenle giremedim.az önce girdim yazılanları tek tek okumaya başlamıştımki mesajını gördüm. sen nasılsın canım.inşallah iyisindir.sen geldim bu forum neşe heyecan,umut geldi canım.ben gene yazarım şimdi neler yazmışsınız onları okumaya başlayım.

canım hayırlı olsun eviniz rabbim içinde sağlıklı sıhhatli afiyet içinde yaşamayı nasip etsin boy boy çocuklarınız olsun içinde koşturan inşallah hayırlısıyla

yakışıklım nasılsın canım iyileşememişsin daha sen ben iyiyim artık arasıra burnum akıyo hepsi bu allaha şükür 1 haftada atlattım inşallah sende düzelirsin kuzum yaa bu güzelim havalarda hasta olmak çok beter bişi

sevindim iyileşmene ben de hala ses beter durumda karga modunda dolaşıyorum canım ya dersler yoğun pek ilgilenemedim kendimle bundan sonra 5 gün tatilim inşallah iyice bir dinlenmeyi düşünüyorum ılgında ki termale kaçarım belki

dilek bence sen artık 8.ci hamişimizsin ya ne kadar sevindim anlatamam ceylanım inşallah sende 9.cu hamiş olcan ben sanki öyle hissediyorum ya rabbim hayırlısını versin bir an önce haber verinde kutlama yapalım ya:puhas:

kız sen ne öyle bi geliyon bi gidiyon başımı döndürdün:zonked:

hee baş döndüren bir cazibem var benim ondandır şekerim hahahahaa
bu arada paylaşımcı oldum :deli: :yyy:

aşkitommmmmmmm ne çok yakışmış pembişler sanaaaaaaaaaaa:asskim:

canım hayırlı uğurlu olsun:) paylaşımcı melek nasıl olunuyo,neden oldun yani??

bol bol konu açıyosun bilgi paylaşıyosun paylaşımcı oluyosun :D:D

h.g cnm benim özlettin kendini cok sevindim ev aldığınıza ALlah ağız tadıyla mutlu mesut oturmayı nasip etsin kuzum yeni ev bebekte ister şimdi inşş tabi :) hadi hayırlısı olsunn

bende hepinizi çok özledim.çok alışmışım hepinize konuşmayınca bir boşluk hissettim.inşallah hepiniz iyisimizdir.internetde gidip geliyor okuyamıyorum da yazılanları.Allah razı olsun canım inşallah rabbim evi olmayan kardeşlerimede ağız tadıyla oturabilecekleri hayırlı evler nasip eder. canım lavinyam inşallah canım inşallah rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eder.inanki gönülden çok istiyorum hepimizin birden hamileyim diyebilmemizi.benim bu ay ümidim yok çünkü annemler geldi ortam pek müsait değildi yumurtlama dönemi öyle geldi geçti gitti.demekki bu ayda nasip değilmiş.ne yapalım bekleyeceğiz.nasip inşallah en hayırlı zamanda hayırlı bebişlerimiz gelir.

merhaba fıstıklar sabah kalktığımda şöyle bir bakayım dedim kimse yoktu derse gittim geldim sayfalar atlamışsınız canılarım benim hemen kaynatıyosunuz yakalayamıyorum sizi:S

ben bir ara düşünmüştüm hamile kalırsam fotoyla haber vereyim herkese diye hala da aynı fikirdeyim annemlere falanda fotosunu yollarım ilk heraldehahaha

canım hayırlı olsun eviniz rabbim içinde sağlıklı sıhhatli afiyet içinde yaşamayı nasip etsin boy boy çocuklarınız olsun içinde koşturan inşallah hayırlısıyla

sevindim iyileşmene ben de hala ses beter durumda karga modunda dolaşıyorum canım ya dersler yoğun pek ilgilenemedim kendimle bundan sonra 5 gün tatilim inşallah iyice bir dinlenmeyi düşünüyorum ılgında ki termale kaçarım belki

dilek bence sen artık 8.ci hamişimizsin ya ne kadar sevindim anlatamam ceylanım inşallah sende 9.cu hamiş olcan ben sanki öyle hissediyorum ya rabbim hayırlısını versin bir an önce haber verinde kutlama yapalım ya:puhas:

allah razı olsun yakışıklım.darısı tüm evi olmayanlara olsun inşallah.rabbim hepimize boy boy hayırlı evlatlar nasip eder inşallah.burda olunca çok mutlu oluyorum,sıkıntılarımı unutuyorum.hepinizi çok seviyorum.

Geri