Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım benim dr un ne güzel ilgilenmiş güzel konuşmuş. Daha edet olmassan gel demiş beni düşünsene 18 nisanda. 0.0 çıktı. adet günüm geçti öyle çıktı.lütfen üzülme belki vardır hiç bilemeyiz bir tanem. ağlamak istiyorsan ağla. bana herkes ağlama demişti ağlamıştım. şimdi yazık boşyere üzmüşüm kendimi diyorum. lütfen bir düşün bu yazdıklarımı.
evet dogru diyorsun aman ne uzulecem dimi belki vardır .doktor beni ve eşimi çok seviyor .adet olursam gun verdi bana o gunlerde ilişkiye gir dedi sora yine olmaazsa adet düzenliyici kulanacaksın adet duzensizliyi gebeliyi engelliyormuş.kızlar çok teşekkkur ediyorum yanımda olduz beni tek brakmadız.

canım benim üzülme her şerde bir hayır var demedik mi biz bak yaşında çok genç üzülme için çok erken bence yıllardır çocuk sahibi olamayanları düşün her ay umutluca bekleyip bütün umutlarının yıklımasını düşün beni göz önüne al bak 21 gün oldu hala adet olamadım kaç tane test yaptım hiç birinde yok ve bu aylardır aynı o yüzden haline şükret asla isyan etme Rabbim hepimizi sınavdan geçiriyor inanki burda ki hepimiz anne olucaz sadece zaman ve sabır lazım :kiss:
canım ya sen adetini düzene sokman lazım bak bende çok duzensizlık yok ama doktor adet duzensızlıyın var dedı ilk adeti duzene salmamız lazım benim dokturum cok iyi

kendimi çocuk gibi zann etdim.canım sen kaç senelık evlisin .biirde zayıf bir bayanım 43 kloyum çok zayıfım acaba gebelıyı engelıyormu zayıflık

2,5 seneyi geçtik inşallah aşırı zayıflık özellikle kadınlık hormonlarını etkiler çünkü östrojen progestron falan yağ dan yapılan hormonlar o da dolaylı olarak hamileliği zolaştırma şeklinde etkiler

Geri