Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

2,5 seneyi geçtik inşallah aşırı zayıflık özellikle kadınlık hormonlarını etkiler çünkü östrojen progestron falan yağ dan yapılan hormonlar o da dolaylı olarak hamileliği zolaştırma şeklinde etkiler
anladım canım çok teşekkur.çok şukur doktorum kötü bir şey söylemedi pazar ertesi bir daha gidiyi ne olucak bakalım

kızlar ben geldim çoookk tessüfff ki hoş haber veremiyorum.doktor yok dede ama adet olman lazım pazarertesi bidaha gel dedi yine bakıcaz doktor çok iyi insan ya.sen daha çok gençsin yaşayın biraz diyor eşimle beraber gitmişdik .kızlar bekletdigim icin özür dilerim ama ben çok üzgünüm içmi boşaltmam lazim.çok kötüyüm yaaaa

arkadaşlar ne güzel yazmış,daha gençsin,yaşın genç yeni evlisin.allah izin verirse önünde uzun yıllar olacak inşallah.hayatta hiçbirşey tesadüf değildir.herşey vakti saati gelince olur.biz istesekde istemesekde.hayatımızın tamamı imtihan bir sınav.bu sonavlarda başarılı olmak ve geçmek istiyorsak.her ne yaşarsak yaşayalım,her ne acı çıkarsa çıksın karşımıza o acıyı yudumlayabilelim.herkes sabırı yanlış biliyor aslında.sabır acının yaşadığı an dudaklarda tebessümü eksik etmemektir.yani acıyı yaşasanda hayatına devam etmektir.o acıyı kalbine akıtmaktır.yani biz hep acıyı yaşadığımız zaman hemen nşye ben,ben ne yaptımki niye ben yaşıyorum,başkaları nasıl yaşıyor başkalrında niye yok gibi gibi şeyler dilimizden dökülüverir sonrasındada derizki e ben sabrediyorum.işte bu sabır değil.sabır acıyı yaşadığın an dudaklarında tebessümü eksik etmemektir.tek kelime etmeden,şikayet etmeden.derdin geldiği yeri bilip,yaradana şükretmektir.yaradan bizi bizden iyi bilmezmi.yaratan yarattığını bilmezmi. bizim ne hissedeceğimizi bilmezmi.allah bizim acı çekmemizi istermi.hayır. yaradanın verdiği ve verdmediği herşeye şükürler olsun hamdolsun.veriyorsada vardır bir hayır.vermiyorsada vardır bir hayır.biz bilemeyiz ki.bebek istiyoruz ama acaba bizim için hayırlımı.belki hayırlı değil,çocuk olsa hayırsız bir evlat olacak allah da kulunun üzülmesini istemiyor ve ona evlat vermiyor.bunlar belki,belki.... biz bilemiyoruz işte.bize düşen allahın istediği gibi yaşayıp.gerisini allaha bırakmak.tevekkül etmek.

Geri