Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kızlar günaydın bende sonuclarmı gösterdm ama dahileye gitmem lazım randevü aldım tükürk bezlerinde ufak bi sorun var dedi doktor önemli de olabilir olmaya bilirde dedi biz işimizi garantye alalım dedi doktor bi dahile uzmanına gösterin dedi persembe oraya gdcem salıda şükür yumurta takibne başlıyalım dedi bakalım nolucak inşallah bise cıkmaz

ayy cnm hadi hayırlısı ececime de sanada bol dua edecem inşşş iyi şeylerle karşılaşırsınız bi sorun cıkmaz canlarım benim :kiss:

kızlar günaydın bende sonuclarmı gösterdm ama dahileye gitmem lazım randevü aldım tükürk bezlerinde ufak bi sorun var dedi doktor önemli de olabilir olmaya bilirde dedi biz işimizi garantye alalım dedi doktor bi dahile uzmanına gösterin dedi persembe oraya gdcem salıda şükür yumurta takibne başlıyalım dedi bakalım nolucak inşallah bise cıkmaz

hadi hayırlısı olsun bitanemm inşallah bişey çıkmaz korkma sen :kiss: şu yumurta takibini bende çok merak ediyorum yaaa kesin bu gittiğimde benden de isteyecek ama iş yerimden nasıl çıkıp gidicem bilemiyorum :)

günaydınn canlarımmm :kiss: Hayırlı Cumalar Kalbinizden Ne geçiyorsa ne diliyorsanız ve keşke dediğiniz ne varsa Rabbim bu mübarek Cuma Günü yüzü suyu hürmetine sizlere nasip etsin inşallah :)

Dileğimmm keseciğinnnn çok tatlı Rabbim tamamına erdirsin inşallah bitanemm:kiss:

Lavişimmm yaaa bende yakı istiyorummmm valla bu ay bende deniycem çok korkuyodum çok yakar diye canım az benim :D:D iyi seni yakmamış benide yakmaz ozaman :D:D

Pelinimmm çok özlendinn kuzummmm nerdesin sen :D:D

Tekgerçeğimmm hoşgeldinn balımmmm nasılsınnn kuzucuğumuz nasıl :kiss:

normalde carşamba takacaktım ama benim yaramaz kociş unutmuş bende dün kac kere aradım başının etini yedim 2 tan birden almış :D:D tak valla belki vesile budur bilemeyiz ki bide incecik bişi hareket etmende filan rahatsızlık vermiyo hadi gazamız mübarek olsun sen ne yaptın adet olmadın demi

kıslar biliyosunuzki 8 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 9. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
11 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
10 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................7 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 8 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
7 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan
???? (21 nisan d.g)

gul-guzeli............................ 13 nisan ????

lavinnya...................................5 mayıs

selamet..................................6 mayıs

alas..............................5-6-7-8 mayıs

fatma2...................................8 mayıs

defne defne..........................10 mayıs (17 kasım d.g)

koyusiyah.............................12-17mayıs arası :D:D

almire...................................19 mayıs

pelinifl..............................19-20 mayıs

ece naz...............................24 mayıs(20 mayıs d.g)

LaViNYaM.............................25 mayıs
(7 ocak d.g)

kardelen000.........................27 mayıs

melek24...............................27 mayıs(7 mayıs d.g)

Ceylangözlü..........................31 mayıs

shekerr hale..........................

essenn.................................. (12 ağustos d.g)

yakışıklım...............................(11 mayıs d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

bu arada ben dün akşam yakıyı yapıştırdım bayağı bi kaşındırdı ama katlanılıyo öyle cok yakan bişi değil ben dayandıysam herkes dayanır heralde inşş bakalım işe yarar Rabbimin vesilesi budur inşşşş
hadi bakalım yakınız hayırlı olsun kuşum:)neyin neye vesile olacağı belli olmaz kız bi bakmışın yakıdan sonra hemencecik gelmiş bebiş:)

günaydın kuzummmm seninde cuman mübarek olsun :kiss:

cnm ben sabahtan cekilmiştim öğlenden sonra gidip almıştık aynı gün dr a da gösterdim sonucumu böle yani dualarım seninle cnm benim inşş temiz cıkacak sonuclar
hahahacanım eksik yazmışım pardon 10 gün değil zaten 10dk. ben 10dk. sonra almıştım sonucumu
saol cnm bende sabah 7 de çektircem ozaman alırım ögleden sonra zaten 5 kadar dr hastanede[/QUOTE]ooooo okadar sürmez bile yarım saate en geç alırsın canım

ya bu yumurta takibi çok güzel bişey yaptır canım görmüş oluyosun yumurtan hangi gün kaç cm olmuş nezaman çatlamış bende hernekadar işe yaramasada bunları bilmek bile güzel.inşallah sende işe yarar canım.dahiliyedende güzel sonuçlarla dönersin inş.

hadi hayırlısı olsun bitanemm inşallah bişey çıkmaz korkma sen :kiss: şu yumurta takibini bende çok merak ediyorum yaaa kesin bu gittiğimde benden de isteyecek ama iş yerimden nasıl çıkıp gidicem bilemiyorum :)
kesin ister canım zaten ilk aşama bu oluyo genelde.hastanen işe yakınsa sorun olmuyo zaten topu topu 3 kere gidiyosun dert etme:)

bu gulguzeli nerde yaaaaa gelmiyo hiç adet oldumu olmadmı kimsenin haberi yokmu
yaa bak lavişim nedicem dileğin uğurlu sayısı 8 di 8.hamiş oldu negüzel harbi uğurlu geldi 8 ona.benimde uğurlu sayım 9 :) valla bak sıra 9.hamişte diye demiyorum :) benden önce hamiş kalan olursa onu 10.sıraya koy bak reglime 6 gün kaldı 9.sıraya gircem kısmetse içime öyle doğuyo:):)

sağol cnm valla asim bende merak edyorum bakalım izin işinide salı 1saat izin alcam persembede izinliyimö artık kıyısından kösesinden ayarlamaya calışıyorum hakkımızda hayırlısı bakalım

bu arada sizlerle bişey paylaşıcam facedeki guruptaki bir arkadaşımız bizle bişey paylaştı oldukçada kolay bişey aynen kopyalıyorum bakın bakalım :D:D

reglin 5.günü elma yağı alıyorsun ve istersen pedine istersen reglde kullanılan tamponlar varya ona istersende iç çamaşırına damlatıyorsun ve 5.günle-11.gün arasında bu uygulamaya devam ediyorsun sonrasında güzel bir akıntı oluyor ve üşütme de dahil rahimdeki iltihabı söküyor 3 ay deneyip hamile kalmayan yokmuş eski ebeler olur ya onlardan öğrenilen bir yöntem eğer özel bölgeniz çok hassas ise elma yağını damlattıktan sonra 1damlada sıvı yağ damlatın ilkin hafif bir yanma sonrada ferahlama hissedeceksiniz yanmada korkmayın işte böyle bir yöntem :D netten de araştırabilirsiniz elma yağıyla hamiş kalanlar var darısı bizlerin başına

normalde carşamba takacaktım ama benim yaramaz kociş unutmuş bende dün kac kere aradım başının etini yedim 2 tan birden almış :D:D tak valla belki vesile budur bilemeyiz ki bide incecik bişi hareket etmende filan rahatsızlık vermiyo hadi gazamız mübarek olsun sen ne yaptın adet olmadın demi

tabii canım bellimi olur belki yakı vesile olcak değil mi :) tam belinin üzerine mi yapıştırdın bide bu gün adetinin kaçıncı günü :D:D ben ilacımı içiyorum bugün ilacımın 5. günü bakalım adetim nezaman gelicek inşallah gelir ama belim ağrımaya başladı bugün haftasonu gelir belki bakalım :)

hadi bakalım yakınız hayırlı olsun kuşum:)neyin neye vesile olacağı belli olmaz kız bi bakmışın yakıdan sonra hemencecik gelmiş bebiş:)

hahahacanım eksik yazmışım pardon 10 gün değil zaten 10dk. ben 10dk. sonra almıştım sonucumu
saol cnm bende sabah 7 de çektircem ozaman alırım ögleden sonra zaten 5 kadar dr hastanede
ooooo okadar sürmez bile yarım saate en geç alırsın canım

ya bu yumurta takibi çok güzel bişey yaptır canım görmüş oluyosun yumurtan hangi gün kaç cm olmuş nezaman çatlamış bende hernekadar işe yaramasada bunları bilmek bile güzel.inşallah sende işe yarar canım.dahiliyedende güzel sonuçlarla dönersin inş.

kesin ister canım zaten ilk aşama bu oluyo genelde.hastanen işe yakınsa sorun olmuyo zaten topu topu 3 kere gidiyosun dert etme:)

yaa bak lavişim nedicem dileğin uğurlu sayısı 8 di 8.hamiş oldu negüzel harbi uğurlu geldi 8 ona.benimde uğurlu sayım 9 :) valla bak sıra 9.hamişte diye demiyorum :) benden önce hamiş kalan olursa onu 10.sıraya koy bak reglime 6 gün kaldı 9.sıraya gircem kısmetse içime öyle doğuyo:):)[/QUOTE]

evet canım yürüyerek 10 dkka falan iş yerim ile hastanenin arası diyorum öğlen araları kaçarım yada bankaya gidiyom derim ama yalan sölemiş olucam ama napimm :tsk: bide 3 gün üst üstemi gidicem yoksa aralıklamı gidicem acaba yaa :hmm:

sağol cnm valla asim bende merak edyorum bakalım izin işinide salı 1saat izin alcam persembede izinliyimö artık kıyısından kösesinden ayarlamaya calışıyorum hakkımızda hayırlısı bakalım

valla benim izin almam çok mesele oluyo yaa ama kaçamak yapıcam bakalım ne olucak :) iyi senin gene izinli gününe geliyo hayırlısı olur inşallah canım :)

Geri