Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

hadi bakalım yakınız hayırlı olsun kuşum:)neyin neye vesile olacağı belli olmaz kız bi bakmışın yakıdan sonra hemencecik gelmiş bebiş:)

hahahacanım eksik yazmışım pardon 10 gün değil zaten 10dk. ben 10dk. sonra almıştım sonucumu
saol cnm bende sabah 7 de çektircem ozaman alırım ögleden sonra zaten 5 kadar dr hastanede
ooooo okadar sürmez bile yarım saate en geç alırsın canım

ya bu yumurta takibi çok güzel bişey yaptır canım görmüş oluyosun yumurtan hangi gün kaç cm olmuş nezaman çatlamış bende hernekadar işe yaramasada bunları bilmek bile güzel.inşallah sende işe yarar canım.dahiliyedende güzel sonuçlarla dönersin inş.

kesin ister canım zaten ilk aşama bu oluyo genelde.hastanen işe yakınsa sorun olmuyo zaten topu topu 3 kere gidiyosun dert etme:)

yaa bak lavişim nedicem dileğin uğurlu sayısı 8 di 8.hamiş oldu negüzel harbi uğurlu geldi 8 ona.benimde uğurlu sayım 9 :) valla bak sıra 9.hamişte diye demiyorum :) benden önce hamiş kalan olursa onu 10.sıraya koy bak reglime 6 gün kaldı 9.sıraya gircem kısmetse içime öyle doğuyo:):)[/QUOTE]

tamam cnm sen hamiş olda seni listenin başı yaparım kısss hahaha inşşş hamiş ol yeter sen

bu arada sizlerle bişey paylaşıcam facedeki guruptaki bir arkadaşımız bizle bişey paylaştı oldukçada kolay bişey aynen kopyalıyorum bakın bakalım :D:D

reglin 5.günü elma yağı alıyorsun ve istersen pedine istersen reglde kullanılan tamponlar varya ona istersende iç çamaşırına damlatıyorsun ve 5.günle-11.gün arasında bu uygulamaya devam ediyorsun sonrasında güzel bir akıntı oluyor ve üşütme de dahil rahimdeki iltihabı söküyor 3 ay deneyip hamile kalmayan yokmuş eski ebeler olur ya onlardan öğrenilen bir yöntem eğer özel bölgeniz çok hassas ise elma yağını damlattıktan sonra 1damlada sıvı yağ damlatın ilkin hafif bir yanma sonrada ferahlama hissedeceksiniz yanmada korkmayın işte böyle bir yöntem :D netten de araştırabilirsiniz elma yağıyla hamiş kalanlar var darısı bizlerin başına

anamm daha neler duyacaz dün eşim diyoki biri deseki kendinizi 5. kattan atarsanız hamiş kalırsınız siz atarsınız diyo hahaha bende dedim sen sus anlamazsın :D:D

tabii canım bellimi olur belki yakı vesile olcak değil mi :) tam belinin üzerine mi yapıştırdın bide bu gün adetinin kaçıncı günü :D:D ben ilacımı içiyorum bugün ilacımın 5. günü bakalım adetim nezaman gelicek inşallah gelir ama belim ağrımaya başladı bugün haftasonu gelir belki bakalım :)

ya bu yumurta takibi çok güzel bişey yaptır canım görmüş oluyosun yumurtan hangi gün kaç cm olmuş nezaman çatlamış bende hernekadar işe yaramasada bunları bilmek bile güzel.inşallah sende işe yarar canım.dahiliyedende güzel sonuçlarla dönersin inş.

kesin ister canım zaten ilk aşama bu oluyo genelde.hastanen işe yakınsa sorun olmuyo zaten topu topu 3 kere gidiyosun dert etme:)

yaa bak lavişim nedicem dileğin uğurlu sayısı 8 di 8.hamiş oldu negüzel harbi uğurlu geldi 8 ona.benimde uğurlu sayım 9 :) valla bak sıra 9.hamişte diye demiyorum :) benden önce hamiş kalan olursa onu 10.sıraya koy bak reglime 6 gün kaldı 9.sıraya gircem kısmetse içime öyle doğuyo:):)

evet canım yürüyerek 10 dkka falan iş yerim ile hastanenin arası diyorum öğlen araları kaçarım yada bankaya gidiyom derim ama yalan sölemiş olucam ama napimm :tsk: bide 3 gün üst üstemi gidicem yoksa aralıklamı gidicem acaba yaa :hmm:

valla benim izin almam çok mesele oluyo yaa ama kaçamak yapıcam bakalım ne olucak :) iyi senin gene izinli gününe geliyo hayırlısı olur inşallah canım :)[/QUOTE]

dr a dersin asişim cok cıkamıyorum ona göre cağırsın seni ama gün aralıklı cağırır veya 2 günde bir öle bişi

bu arada sizlerle bişey paylaşıcam facedeki guruptaki bir arkadaşımız bizle bişey paylaştı oldukçada kolay bişey aynen kopyalıyorum bakın bakalım :D:D

reglin 5.günü elma yağı alıyorsun ve istersen pedine istersen reglde kullanılan tamponlar varya ona istersende iç çamaşırına damlatıyorsun ve 5.günle-11.gün arasında bu uygulamaya devam ediyorsun sonrasında güzel bir akıntı oluyor ve üşütme de dahil rahimdeki iltihabı söküyor 3 ay deneyip hamile kalmayan yokmuş eski ebeler olur ya onlardan öğrenilen bir yöntem eğer özel bölgeniz çok hassas ise elma yağını damlattıktan sonra 1damlada sıvı yağ damlatın ilkin hafif bir yanma sonrada ferahlama hissedeceksiniz yanmada korkmayın işte böyle bir yöntem :D netten de araştırabilirsiniz elma yağıyla hamiş kalanlar var darısı bizlerin başına
vala enteresan ilk defa duydum işe yarıyodur belkide cesaret edip denemek lazım.asicim çok şanslısın sen ya demek işin 10dk mesafede böyle şetler için doğruyu söylemen gerekmiyoki izin alıp çıktıktan sonrası onları ilgilendirmez için rahat olsun cnm.gün aşırı çağarıyo genelde ama 3.gidişinde çatlatma iğnesi yapıyo zaten sonra gitmiyosun bile.öğlen aran var madem çıkar gidersin.regl olduğun ilk gün git doktora yada tel. et çünkü takip için klomene başlıcaksın bazı doktorlar 2.gün bazıları 5.gün başlatıyo onu öğren cnm.

yaa bak lavişim nedicem dileğin uğurlu sayısı 8 di 8.hamiş oldu negüzel harbi uğurlu geldi 8 ona.benimde uğurlu sayım 9 :) valla bak sıra 9.hamişte diye demiyorum :) benden önce hamiş kalan olursa onu 10.sıraya koy bak reglime 6 gün kaldı 9.sıraya gircem kısmetse içime öyle doğuyo:):)

tamam cnm sen hamiş olda seni listenin başı yaparım kısss hahaha inşşş hamiş ol yeter sen[/QUOTE] :11: hayııırrrr beni kandıramazsın ben 9.sırayı istiyorummmmmmmm

kızlar bde incir yapıcam bakalım cok işe yarcağina eminim
çok işe yaradığını duydum tatlım özellikle yumurta gelişimine faydası varmış

anamm daha neler duyacaz dün eşim diyoki biri deseki kendinizi 5. kattan atarsanız hamiş kalırsınız siz atarsınız diyo hahaha bende dedim sen sus anlamazsın :D:D
deseydinya eğer 5.kattan atlamakla bebiş olcaksa senle atlamamız lazım e malum çocuk 2 kişilik bi olay hahaha ozaman lafını geri alırdı hahaha

vala enteresan ilk defa duydum işe yarıyodur belkide cesaret edip denemek lazım.asicim çok şanslısın sen ya demek işin 10dk mesafede böyle şetler için doğruyu söylemen gerekmiyoki izin alıp çıktıktan sonrası onları ilgilendirmez için rahat olsun cnm.gün aşırı çağarıyo genelde ama 3.gidişinde çatlatma iğnesi yapıyo zaten sonra gitmiyosun bile.öğlen aran var madem çıkar gidersin.regl olduğun ilk gün git doktora yada tel. et çünkü takip için klomene başlıcaksın bazı doktorlar 2.gün bazıları 5.gün başlatıyo onu öğren cnm.

tamam cnm sen hamiş olda seni listenin başı yaparım kısss hahaha inşşş hamiş ol yeter sen
:11: hayııırrrr beni kandıramazsın ben 9.sırayı istiyorummmmmmmm

çok işe yaradığını duydum tatlım özellikle yumurta gelişimine faydası varmış

deseydinya eğer 5.kattan atlamakla bebiş olcaksa senle atlamamız lazım e malum çocuk 2 kişilik bi olay hahaha ozaman lafını geri alırdı hahaha[/QUOTE]

doğru bi daha öle derim hahaha ayy nedir bu kadınların cilesi yaaa :D:D ayrıca tamam verdim gitti 9 u sana kiraladım kira ücretini peşin alayım :D:D şaka şaka feda olsun sana kısss :D:D benimde 13 tür uğurlu sayım acaba 13. ben mi olacam daha cok var hahaha

valla benimde uğurlu sayım 8 di ama :D:D

valla iş yerim yakın ama iş yerindekiler biraz sinsi o yüzden gizli kapaklı yapıyorum bazı şeyleri napabilirim ben dimi :tsk: ozaman adetimin birinci günü gideyim ama ya 3. günü gel derse tekrar tekrar gitmek zorunda kalıcam üff neyse ben gene bankaya falan der çıkarım :D:D

aaa bak iyi aklıma getirdin suuzu bende incir yapcaktım bu ay :D:D ayy hemen incir alamda başlıyam mı ben yaa :D:D

valla benimde uğurlu sayım 8 di ama :D:D

valla iş yerim yakın ama iş yerindekiler biraz sinsi o yüzden gizli kapaklı yapıyorum bazı şeyleri napabilirim ben dimi :tsk: ozaman adetimin birinci günü gideyim ama ya 3. günü gel derse tekrar tekrar gitmek zorunda kalıcam üff neyse ben gene bankaya falan der çıkarım :D:D

aaa bak iyi aklıma getirdin suuzu bende incir yapcaktım bu ay :D:D ayy hemen incir alamda başlıyam mı ben yaa :D:D
asicim 1.günü gidince tekrar 3.günü gel demez sana ilacı hangi gün kullanıcağını söylicek sen 5 gün fala kullancan o ilacı sonra sana gelmen gereken günü söylicek 1.günü telefonla bile sorabilirsin canım bunu

Geri