Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

valla lavişim bende aynı düşüncedeyim keşke bukadar bekleyip o ilaçları kullanacağına hazır onları kullanmışken aşılama deneseydim diyorum.sonuçta aşılamadada aynı şeyleri vericekler.neyseki ben buay karar verdim aşıya.sende yaptır canım yaa bekleme artık bak seninde uzun zaman oldu

ayy cnm para yoktur para şuanda kiradayım bide ev değişcem bakalım bi yerden gelen olursa para yani olur bakarız hayırlısı

kıslar biliyosunuzki 8 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 9. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
11 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
10 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................7 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 8 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
7 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

ADET BEKLEYENLERİMİZ

ASİMELEK ................6-7-8-9-10 nisan
???? (21 nisan d.g)

gul-guzeli............................ 13 nisan ????

selamet..................................6 mayıs????

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

fatma2...................................8 mayıs????

defne defne..........................10 mayıs (17 kasım d.g)

koyusiyah.............................12-17mayıs arası :D:D

almire...................................19 mayıs

pelinifl..............................19-20 mayıs

ece naz...............................24 mayıs(20 mayıs d.g)

LaViNYaM.............................25 mayıs
(7 ocak d.g)

kardelen000.........................27 mayıs

melek24...............................27 mayıs(7 mayıs d.g)

suzuu...................................27 mayıs

Ceylangözlü..........................31 mayıs

lavinnya.................................

shekerr hale..........................

essenn.................................. (12 ağustos d.g)

yakışıklım...............................(11 mayıs d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

evet bende geldim sonunda nasılsınız melekler bi hamiş daha çıkmış aramızdan çok sevindim ayşe adına rabbim kucagına almayı nasip etsin bende dün rahim filmini çektirdim yarabbim o nasıl bi acıdır ya bittide kurtudum şükür tüplerimin ikiside açık çıktı çok sevndim rabbime bin şükür hiç bi sorunumuz yok bizimki stresten olmuyor bunu çok iyi anlaadım dr bidaki ay adetinin 2. günü gel tedaviye başlayalım dedi bebek için ama ne tedavisi onu söylemedi bizm herşeyimiz normal ne yapcak acaba neyse inşllh bidaki ay olmamda melegim gelir fazla giremiyorum bebek konusu beni çok yıprattıgı için ama okuyorum yine grş melekler hamiş haberlerinizi bekliyoruz öpüldünüz hepiniz...:)...

evet canım yaa öyle aşırı değil tabi ama daha önceki aylarda hiç farketmediğim bişey.eşime gösterdim sende hep vardı zaten diyo bütün kadınlarda vardır.yavv dedim nerden biliyon sen bütün kadınları yedi benden sopayı hahaha
heee kıss nerden biliyo başka kadınları hahaha benim kocişinde göbüşü var bende diyorum kac aylıksın :D:D valla onla dalga gece gece bendede göbek cıktı hahaha

evet bende geldim sonunda nasılsınız melekler bi hamiş daha çıkmış aramızdan çok sevindim ayşe adına rabbim kucagına almayı nasip etsin bende dün rahim filmini çektirdim yarabbim o nasıl bi acıdır ya bittide kurtudum şükür tüplerimin ikiside açık çıktı çok sevndim rabbime bin şükür hiç bi sorunumuz yok bizimki stresten olmuyor bunu çok iyi anlaadım dr bidaki ay adetinin 2. günü gel tedaviye başlayalım dedi bebek için ama ne tedavisi onu söylemedi bizm herşeyimiz normal ne yapcak acaba neyse inşllh bidaki ay olmamda melegim gelir fazla giremiyorum bebek konusu beni çok yıprattıgı için ama okuyorum yine grş melekler hamiş haberlerinizi bekliyoruz öpüldünüz hepiniz...:)...

ayyy cnmm cok sevindim anlatamam cok şükür yaa temiz cıkmış en azından aklında bi soru işareti kalmamıştır cnm benim artık hayırlısı olsun calışmalara devam 6 ay içinde hamile kalma olaslığın fazla birde rahim filminden sonra ayaklarını üşütme ve calışmalara yoğunluk ver :D:D

heee kıss nerden biliyo başka kadınları hahaha benim kocişinde göbüşü var bende diyorum kac aylıksın :D:D valla onla dalga gece gece bendede göbek cıktı hahaha

ayyy cnmm cok sevindim anlatamam cok şükür yaa temiz cıkmış en azından aklında bi soru işareti kalmamıştır cnm benim artık hayırlısı olsun calışmalara devam 6 ay içinde hamile kalma olaslığın fazla birde rahim filminden sonra ayaklarını üşütme ve calışmalara yoğunluk ver :D:D

benimde bu aralar yumurtlama günüm eşim diyor yapalım ben diyorum daha dün film çektirdik olmaz diyorum bakalım yarın başlıycagız galiba çalışmalara evet ayaklarımı sıcak tutmam gerekiyormuş bende zaten hayatta ne çorapsız nede terliksiz gezemem evde bakalım inşllh olur melegim bende bagırırım hamişimmmmmmmmmmmm diye artk

Geri