Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

süslü anaların süslü bebeleri böle olcek hahahahaa

267201_10150279817165827_534435826_7649930_268029_n-41.jpg

Günaydın canlar herkese güzel bir gün diliyorum :kiss:

nerdeyse bir kutu tarlusal bitecek ama bende hala tık yok yaa bu normal mi :S:S bugünde içersem 3 tane kalıyor napcam ben ayy ilacı yanlış mı kullandım yoksaa üff stres yaptım bak şimdi :S:S

ayy asişimm yaa defnemin dediği gibi bitir bakalım bi bende kullanmadım hiç ondan cnm benim dr a görünecektin demi sen bu arada yani ihmale gelmez baksana kac gün gecti yaaa :S

herhangi bi düşük tehlikesi yaşamamış kişilere daha regl bitip 3gün olunca neden butip ilaçları veriyorlar anlamıyorum.gereksiz yere vücuda hormon yüklüyolar.böyle ilaçlar anca hamileyken bi tehlike varsa kullanılmalı birde tüp bebek yapıldığında maaliyetli bişey çünkü tutarsa bebiş düşmesin diye.bırakmakla çok iyi yapmışsın canım sen.ben 2 senedir birtek klomen kullandım yumurtam gelişsin diye onu bile 40 kere düşündüm yani.

ayy defnem hiç sorma yaa bende o ilaclar yüzünden kilo aldım şimdide vermeye calışıorum zaten oldum olası ilac içmeyi sevmem :S o klomenler progestanlar ne kadar kullandım kendimi yıprattım başka bişi yok keşke o kadar masraf yapacağıma direk aşılama yaptırsaydım :D:D

günaydınnnnnn ballı lokmalar nerdesin ya siz dünde zaten doğru düzgün gelmediniz noluyoruzzz.ahanda yok yazıyorum hepinizi:
lavişş-yok
asişşşş-yok
gonca-yok
dilek-yok
yasemeny-yok
melek-yok
suzuu-yok
koyusiyah-yok
ceylann-yok
selamet-yok
defneeee-varrrrrrrrrrrrr:eller:

kıss alemsin hee yoklama yapıyo bide hahaha bende geldim gec kağıdımı da getirdim:D:D

buyrunn bahemmmm dondurmammm gaymakkkk :789:

20120507_dondurmadaki-buyuk-tehlike-118.jpg

bende istiyorum bendeeeeeeeeeeeeeee:D:D

bu lavişde kahvaltıda ne yiyosa bi bitirip gelemedi :hıh:

ayy geldim sporumu da yaptım müzik eşiliğinde göbek eritiyom denize gircem ya hahaha

valla lavişim bende aynı düşüncedeyim keşke bukadar bekleyip o ilaçları kullanacağına hazır onları kullanmışken aşılama deneseydim diyorum.sonuçta aşılamadada aynı şeyleri vericekler.neyseki ben buay karar verdim aşıya.sende yaptır canım yaa bekleme artık bak seninde uzun zaman oldu

Geri