Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

günaydın beybiler:) sabah sabah kalktım nasıl ağrım vardı bilemezsiniz dedim aha şimdi regl olcam oderece yani.umutsuzca gittim kan verdim ama nedense içimde bi sıkıntı var sonucun pozitif olabileceğini düşünemez oldum bianda.hayırlı ne ise o olsun inşallah....

hayırlısı olsun cnmm öyle karamsar düşünme iyi düşünelim iyi olsun sonucta :kiss:

dilekcim sınavım iyi diyelim iyi olsun :D:D

yakışıklım hayırlı uğurlu olsun canım. artık heyecanla bekleme yoluna girdin:) darısı defnemin ve diğer arkadaşlarımın başına:)

teşekkür ederim canım gerçekten heyecanla bekliyorum dün çok yorgun olmama rağmen uyuyamadım acaba iyi mi nasıl falan diye, amin inşallah burdaki herkesin en kısa zaman da hamile kalacağına inanıyorum çünkü biz temiz bir dille bir birimize dua ediyoruz inşallah

cnm ne güzel bi haber rabbim sağ salim kucağna almayı nasip etsin

çok teşekkür ederim canım allah en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin ve sağlıkla kucağımıza almayıda inşallah amin

günaydın kızlar ya dün yakıyı yağıştrdm kocamada bi kahfe yaptım sonrası malum anam bu yakı cok yaktı beni dayanamadm sabah karsı banyoda ckardm artk bakalım bde yumurtlama gününde yaparm ama bi kokusu var öldrdü beni

canım bence de yakıyı çıkarmasaydın keşke ama ben adetimin 5.günü taktım 1.5 gün durabildim bu ay denemiş oldum ilaç sayesinde mi yoksa yakımı bilmem ama bu gün tam beş hafta doldu teyzesi yani denemeye değer:)

yakışıklımmmmmmm sen hamilemiydin ben ne ara kaçırdım bu haberi.biliyordumda unuttummu yoksa eğer öyleyse buaralar heyecandan kafam çok karışık tatlım kusuruma bakma emi:) inan okadar çok sevindimki anlatamam.rabbim kucağına almayıda nasipetsin inşallahhh.darısı bizim başımızaaa:)

canım daha çok yeni zaten cumartesi 1 de öğrendim gece girip yazabildim , heyecanını anlıyorum ve emin ol hep dualarımdasın inşallah aynı dönem anneleri oluruz seninle (tabi hayırlısıyla sağlıkla amin)

günaydın canlarımmmm :deli: ben nihayet büyük bir yükü üzerimden attım geldim D:D:D valla hafta sonu perişan oldum ama bitti inş sonunda bu arada yeni hamiş cıkarmışız inşş darısı defnecimin ve diğer meleklerimizin başına olsun inşşş kıvırcık güzelim 12 hafta olmuş ne güzel bitanem gün gün büyümesini izliyoruz valla bebeğimizin :D:D eeee o bizim de bebeğimiz demi ama

bu arada suzucum yakı biraz naneli şeker havasında kokuyor ama bi problem yok iyi gelir inşşş bende bekliyorum bi dahaki yumurtlamamda takacam yanibi hafta sonra filan bende takarım artık hayırlısı bakalım bide hayıt suyu sipariş ettim 6 şişe alacam 3 ay onu kesintisiz kullanacam yumurta geliştiriyo bide adetimi düzene sokar en azından yaa bendn havadisler böle sizler nasılsınız bkalım :D:D

heee bu arada yakışıklım kıss sen ne ara hamiş kaldın haberimiz yok hahaha valla maaşallah ne güzel tebrik ediyorum lisetede yerini aldın sende artık senide takibe aldım :D:D

canım biraz sürpriz oldu bana çok belirti vardı ama ihtimal vermiyordum kısmet işte rabbim kuluna ne zaman neyi vereceğini çok iyi biliyor çok şükür eğer ilk aylar hamile kalsaymışım bu okulu bitiremezmişim bu gün tam 5 haftalık olduk teyzesi tahmini doğum tarihi de 8 şubat

Günaydın kızlar. Yakışıklım kalp atışından önce sadece keseyi görebilirsin. O vakit sakın telaş yapma bir hafta sonra da kalp atışı dyuluyor. Suzu az dayanıklı ol. Bak beni tüm gece uyumadım. Resmen ölümlerden döndüm sanki. Sırtımın ortasında bir yumruk kafam uyuşuk sanki 6 tane bira içmiş gibiydim. Dedim ki en son bebek öldü heralde beni zehirliyor. Sonrasında yemyeşil ve zehir gibi bir su çıkardım biraz rahatladım. Bu kez de sabaha kadar karabasanlar bastı. uykumda resmen canımı yaktılar defalarca çığlıkla uyandım. Bir yakıya tahammül edemezsen ben bunlara nasıl katlanırsın bebeğim. Zira bu mide yanması nefes aldırmıyor. Lütfen sabır iyi düşün. Defne sabırsızlıkla bekliyorum seni canım.Lavişimin sınavları iyi geçmiştir umarım. Bende gecen seneki sınavlarda mezun olmuştum:)

canım allah yardımcın olsun inşallah ben şimdiden hatta bir hafta yı geçti bulantı ve baş dönmesiyle uğraşıyoruz çok zormuş ya rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bunlara da dayanırız inşallah

günaydın beybiler:) sabah sabah kalktım nasıl ağrım vardı bilemezsiniz dedim aha şimdi regl olcam oderece yani.umutsuzca gittim kan verdim ama nedense içimde bi sıkıntı var sonucun pozitif olabileceğini düşünemez oldum bianda.hayırlı ne ise o olsun inşallah....

bence sıkıntı yapma inşallah pozitifi göreceğiz canım bak benim ki ne güzel sürpriz yaptı annesine inşallah senin bebişinde güzel bir sürpriz yapacak inşallah

hayırlısı olsun cnmm öyle karamsar düşünme iyi düşünelim iyi olsun sonucta :kiss:

dilekcim sınavım iyi diyelim iyi olsun :D:D
inşallah mezun olmuşsundur güzelim ya allah kolaylık versin sanada

sanırım kimse yok ben yine gün boyunca çok yoğunum hemen girip bakayım dedim inşallah geri geldiğimde defneminde hamile haberini almış olurum kendinize cici bakın bana da bebişime de dua edin annesi bu kadar koştururken bebişi sağlıklı kalabilsin diye bu arada hamile haberimi alınca hemen babamlar koşmuş gelmişler istanbul'dan çok mutlu ettiler beni gece zil çaldı bir de baktım annemler rabbim böyle güzellikleri isteyen herkese yaşatsın inşallah

kız yakışıklım sana yazyodm burdamısn

- - - Updated - - -

aminnnnnnnnnnn insallah cnm
sanırım kimse yok ben yine gün boyunca çok yoğunum hemen girip bakayım dedim inşallah geri geldiğimde defneminde hamile haberini almış olurum kendinize cici bakın bana da bebişime de dua edin annesi bu kadar koştururken bebişi sağlıklı kalabilsin diye bu arada hamile haberimi alınca hemen babamlar koşmuş gelmişler istanbul'dan çok mutlu ettiler beni gece zil çaldı bir de baktım annemler rabbim böyle güzellikleri isteyen herkese yaşatsın inşallah

günaydın canlarımmmm :deli: ben nihayet büyük bir yükü üzerimden attım geldim D:D:D valla hafta sonu perişan oldum ama bitti inş sonunda bu arada yeni hamiş cıkarmışız inşş darısı defnecimin ve diğer meleklerimizin başına olsun inşşş kıvırcık güzelim 12 hafta olmuş ne güzel bitanem gün gün büyümesini izliyoruz valla bebeğimizin :D:D eeee o bizim de bebeğimiz demi ama

bu arada suzucum yakı biraz naneli şeker havasında kokuyor ama bi problem yok iyi gelir inşşş bende bekliyorum bi dahaki yumurtlamamda takacam yanibi hafta sonra filan bende takarım artık hayırlısı bakalım bide hayıt suyu sipariş ettim 6 şişe alacam 3 ay onu kesintisiz kullanacam yumurta geliştiriyo bide adetimi düzene sokar en azından yaa bendn havadisler böle sizler nasılsınız bkalım :D:D

heee bu arada yakışıklım kıss sen ne ara hamiş kaldın haberimiz yok hahaha valla maaşallah ne güzel tebrik ediyorum lisetede yerini aldın sende artık senide takibe aldım :D:D
GUNAYDIN canım :canım cok iyi etdin hayıt suyu aldın:bende adet olamazsam alırım:

CANIMMMMMMMM tebrık edııyorummmm:allah tamamına erdırsın:senn hamiş kalmana cokkkkkk sevındım:darısı hepızın başına:canım bak sana kusum bana yazmadın:cry:,,,kendıne bebışe cokkk iyi bakkkkkkkkkk:bizede dua et:bu arada sen ne kullandın canımmmmmmmmmm bacımmmmmmm

GUNAYDINN:kızlar nasılsız:hepınıze guzel bol kazanclı neşelı hafta dılıyorum:lavışim artık sınavlarda bıtmış tebrık edıyorum nasıl keçtı?ben nehayetkı bıraz dınlenmeye zamanım oldum:1 aydı görumcem kaynvaldem bızde kalıyodu dun gıtdıler üzüldüm ya güzel zaman geçirmiiştim.adetımın 18 Gunudu:bakalım bu ay yakının klomenın etkısı olucakmı:inşeallah hamiş olurum bu arada 13 -23 rakamını sevıyorum azda kalmış 13 ci sıraya.:eferin:

canım ne güzel şeyler bunlar.herkesi bi heyecan sarmıştır şimdi.bende hamile kalsam varya sülalenin yarısından çoğu havalara uçucak:) inşallah tatlım akşam 6dan sonra alcam sonucu 8 gibi falan yazarım.

gunaydın defnecım.bıtanem guzel :tilili:duşunelım güzel olsun.ben inanıyorum hamiş olmana
inşallah öyledir tatlım.hep hayırlısını istedim rabbimden yine öyle istiyorum..

Geri