Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

GUNAYDINN:kızlar nasılsız:hepınıze guzel bol kazanclı neşelı hafta dılıyorum:lavışim artık sınavlarda bıtmış tebrık edıyorum nasıl keçtı?ben nehayetkı bıraz dınlenmeye zamanım oldum:1 aydı görumcem kaynvaldem bızde kalıyodu dun gıtdıler üzüldüm ya güzel zaman geçirmiiştim.adetımın 18 Gunudu:bakalım bu ay yakının klomenın etkısı olucakmı:inşeallah hamiş olurum bu arada 13 -23 rakamını sevıyorum azda kalmış 13 ci sıraya.:eferin:

sağol cnm benim güzel gecti gibi bakalım birinci sınav notlarım yüksekti ona güveniyorum hayırlısı bakalım büte kalmak istemiyorum yaaa inşş gecerim derslerimi

massallah ya 11tane hamiş cıkmış darısı defneme bana ve isteyen tüm herkeze nasip etsn inşallah

inşş suzucum cnm benim evet yakıyı takınca 3 gün dursun dayanırsın yani bişey yok ben bi hafta sonra takacam 3 gün duracak istersen duştan sonra ıslak duramam dersen değişirsin bişi olmaz

yaa:( benım adetım 6 gun gecıkmıstı ıkı kere ıdrar testı yaptım ıkısıde sılık cıktı en son yaptıgım barız bellıydı.sonra 7. gununde bıraz kanamam geldı bugun bırazdaha cogaldı ve sancım var adet oldum yanı ama o testtekı sılık cızgıler benı allak bullak ettı napıcam ben sımdı yaa nekadar sevınmıstımhamıleyım dıyee:((

kız yakışıklım sana yazyodm burdamısn

- - - Updated - - -

aminnnnnnnnnnn insallah cnm

cnm sen hangi ilacı kullandın anlat hele yakıyı nezaman taktın

canım benim burdaki bir arkadaşım ısrar etti yakı için ama o adetin bitimine 3 gün kala tak dedi ben 5.gün taktım ama 3 gün tutamadım 1.5 gün tuttum 3 aydır da klomen kullanıyordum ama takip yapılmadı burada doktorum olmadığı için çatlatma iğnesi falan kullanmadım 3.ayda hamile kalmış oldum çok şükür yanlız klomen rahim duvarını incelttiği için düşük ihtimalini arttırıyormuş progestan kullanıyorum günde 2 tane
CANIMMMMMMMM tebrık edııyorummmm:allah tamamına erdırsın:senn hamiş kalmana cokkkkkk sevındım:darısı hepızın başına:canım bak sana kusum bana yazmadın:cry:,,,kendıne bebışe cokkk iyi bakkkkkkkkkk:bizede dua et:bu arada sen ne kullandın canımmmmmmmmmm bacımmmmmmm

olur mu ya küsme bana başım çok kalabalık inan ki daha mezuniyet çilesi var bitmedi okulum başım dönüyor ve bir yandan misafir ağırlıyorum zor durumdayım anlayacağın, sağol tatlım allah sana da nasip etsin en kısa zamanda

yaa:( benım adetım 6 gun gecıkmıstı ıkı kere ıdrar testı yaptım ıkısıde sılık cıktı en son yaptıgım barız bellıydı.sonra 7. gununde bıraz kanamam geldı bugun bırazdaha cogaldı ve sancım var adet oldum yanı ama o testtekı sılık cızgıler benı allak bullak ettı napıcam ben sımdı yaa nekadar sevınmıstımhamıleyım dıyee:((

allah hakkında hayırlısını versin üzülme ama hemen bir doktora git bence. neden kan testi yaptırmadın anlayamadım

defnemmmmmmmmmmmm nerdesınnnnnnnnnnnnn

- - - Updated - - -

canım benim burdaki bir arkadaşım ısrar etti yakı için ama o adetin bitimine 3 gün kala tak dedi ben 5.gün taktım ama 3 gün tutamadım 1.5 gün tuttum 3 aydır da klomen kullanıyordum ama takip yapılmadı burada doktorum olmadığı için çatlatma iğnesi falan kullanmadım 3.ayda hamile kalmış oldum çok şükür yanlız klomen rahim duvarını incelttiği için düşük ihtimalini arttırıyormuş progestan kullanıyorum günde 2 tane

olur mu ya küsme bana başım çok kalabalık inan ki daha mezuniyet çilesi var bitmedi okulum başım dönüyor ve bir yandan misafir ağırlıyorum zor durumdayım anlayacağın, sağol tatlım allah sana da nasip etsin en kısa zamanda

allah hakkında hayırlısını versin üzülme ama hemen bir doktora git bence. neden kan testi yaptırmadın anlayamadım
anladım canım.kolay gelsın kendını çok yorma bu aylar

Geri