Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

canım eşimin kara ciğerle ilgili bi rahatsızlığı vardı bu epey bi ilerlemiş 6 aşamalı bir hastalıkmış 6 aşama tedavisi olmayacak bi dereceye gelmekmiş ve eşimde şuanda 5 aşamada imiş eğer biraz daha geç kalsa idik çok geç olabilirmiş ama çok şükür uzun süren bi ilaç tadavisi sonucu bunu geriletip sıfıra düşüre biliyolarmış bu tedavi 5 senede sürebilirmiş bunada şükrediyoruz allahtan geç kalmamışız rabbim cümlemize şifa versin şimdi bi tatil pilanı yapıcaz biraz kafa dinliyelim her şeyde bi hayır vardır canım sizde dua edin biran önce bununda altından kalkalım

canım geçmiş olsun, defnenin dediği gibi birlikte her zorluğun üstesinden geleceksiniz inşallah, Allah şifa versin tatlım..

defnemmmmmmmmmmmm nerdesınnnnnnnnnnnnn

- - - Updated - - -

anladım canım.kolay gelsın kendını çok yorma bu aylar

canım çok yoğundum dün misafirlerim gitti işim azaldı salı günü falan hiç oturamadım arkadaşlarımdan ayrılırkende üzülmüşüm heralde dün kanamam oldu biraz ama durdu hemen çok şükür inşallah bir daha olmaz çok korktum bebişime bir şey olacak diye ne olur dua edin bana:cry:

kızlar ben yarın ameliyat olucam geldiğimde detayları yazarım size Allaha emanet olun sizi seviyorum :kiss:

ne ameliyatı tatlım sonra bir şeyde yazmamışsın merak ettim allah yardımcın olsun ne sıkıntın varsa şifa versin inşallah hayırlısıyla

aaaa yakışıklım bu arada sende hamişmişisin kuzum yaaaa inan çok sevindim Rabbim hayırlısı ile de kucağına almak nasip etsin inşallahhh canım benimm yaa:kiss:

sağol canım allah razı olsun inşallah isteyen herkese versin rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar

günaydın canlarım.akşam üzücü sonucu aldıktan sonra eşim beni aldı hadi durulmaz buakşam evde dedi sahile gittik deniz kenarında oturduk bir müddet tutamadığım gözyaşlarım aktı.sonra yavaş yavaş sağlığımız yerinde şükür bebekte olur bigün dedik.ama bugüne kadar kendiliğinden olmuyo ama aşılama denesek belkide tutar diye bi umudum vardı o suya düştü işte.umudumu yitirmedim belki ama çok yorulduğumu hissettim.rabbimden hayırlısı istedim böyle oldu demekki bu durum en hayırlısı reglimi beklicem artık yapçak bişey yok....

canım adet olana kadar sonuç negatif sayılmaz bence

meraba arkadaşlar benimde canım çok sıkkın ve şunu anladımki benim için bebekten daha önemlisi eşim benim aşkım.kızlar eşimin sağlığıyla ilgili biraz proplem var yarın kesin olarak belli olcak ama sanırım hastaneye yatcak ona iyi görünmeye çalışıyorum ama çok kötüyüm ona bişey olcak düşüncesi bile beni deli ediyor inş dr iyi şeyler der inanın hiç bişey umrumda değil kocişim iyi olsun yeter ben onu çok seviyorum:cry:nolur sizde dua edin :melek:

allah hayırlı şifalar versin ailecek ne oldu size tatlım ya asi bir yandan abisi bir yandan cümlesine hayırlı şifa versin rabbim içindede size inşallah

günaydın fıstıklarr:) nasılsınız bakalım ben bugün daha iyiyim ağrılarım özellikle bel ağrım çok var ama henüz regl olmadım.3 gündür heran olcak gibiyim e bugün olurum heralde...aslına bakarsanız hesapladımda 4-5 aydır hep 26. yada 27. gün regl olmuşum hemde sabah sabah.ama bugün 28.gün olamadım inşallah basit bi gecikmedir kist falan olmuştur diye çok korkuyorum.haftasonuna kadar olmazsam c.tesi doktora gidicem.işte bende durumlar böyle:)
günaydıınnnn:) yine geldim yine kimse yok....
neyse canlarım ben hala regl olmadım.düzenli düzenli diye hava atıyodum düzenim bozuldu iyimi hahaha
valla bu gecikmenin sebebi bebek olsun çok isterdim ama maalesef değil bende kist varsa diye korkuyorum şimdi:(
yarında olmazsam c.tesi öğrencez bakalım derdim neymiş.:eek:lmadı:

canım ben neredeyse 10 gündür her gün adetmi oldum diye tuvalete koşuyordum sonra hamile olduğumu öğrendim ama hala sürekli adet olacakmışım gibi belim ve karnım ağrıyor sen ultrasonla baktırdın mı yoksa sadece kan tahlili mi bende 3 gün geçince kan tahlili yaptırdım çıkmadı negatif dediler sonra ertesi gün test yaptırnca çıktı pozitif olduğu bence adet olmadan kesinlikle hamile değilim deme canım inşallah benim senin adına hala heyecanım var

slm kıslar nasılsın ben yine kaynana sıkıntısı yine canımı sıkıyor sanki bilerek yumurtlama günlerime yakın bi sitrese sokuyor nedir benim çektigim bu kadından ya herşeye karışır oldu şimdide istanbula gitmeme karşıyor neymiş gitmiycekmişim annemler zaten yazın tatile geliyormuş ozaaman grcekmiş borç yapmıycakmış sanki ben ondan para istiyorum ya of bunaldım gitsem bi arıycam ordan evime bidaha gelemn sitresten başka bişey yaratmıyorsunuz diycem artık sabrımı taşırdı geceleri uyuyamaz oldum ya bide neymiş daha kayınpederime söylememiş gitcegimi sanki benim kocam kayınpederim tövbe yarabbim ya bende dedm beni kocam mı ki o ona söylüycem kocam izin verdikten sonra kimseye bişey düşmez dedim cuma sabahı allahın izniyle bi binsem şu otobüse gitsem annemlere çok bunaldım çok

eşinin ailesi çok farklı bir aile heralde takma canım ya eşinle anlaştıktan sonra kimsenin dediği önemli değil bence ne güzel git ailenin yanına moral olur sana inşallah

canım eşimin kara ciğerle ilgili bi rahatsızlığı vardı bu epey bi ilerlemiş 6 aşamalı bir hastalıkmış 6 aşama tedavisi olmayacak bi dereceye gelmekmiş ve eşimde şuanda 5 aşamada imiş eğer biraz daha geç kalsa idik çok geç olabilirmiş ama çok şükür uzun süren bi ilaç tadavisi sonucu bunu geriletip sıfıra düşüre biliyolarmış bu tedavi 5 senede sürebilirmiş bunada şükrediyoruz allahtan geç kalmamışız rabbim cümlemize şifa versin şimdi bi tatil pilanı yapıcaz biraz kafa dinliyelim her şeyde bi hayır vardır canım sizde dua edin biran önce bununda altından kalkalım

inşallah ilaç tedavisine cavap verir canım ya gelmiş geçmiş olsun inşallah tatil iyi gelir inşallah canım asiden haberin var mı yazmamış çok merak ettim nesi var acaba?

cnm benim cok gecmiş olsun neyseki gec kalınmamış sende eşine en büyük destekcisin hep yanında ol moral ver biliyorum ben yaşadığın şeyleri cok iyi anlıyorum seni en iyisi yanında olmak ona büyük moral verecektir cnm Allahım hemen şifasını versin inşş asişime noldu bu arada gelmiyor da merak ettim iyidir inşş

defnecim günaydın cnm ayy neden geciktin sen böle bende meraklandım ama bebek olsun istiyorum ya o gecikmenin sebebi inş yani
amin amin inşallah en kısa zamanda şifa bulur abisi de kendisi de asiyi bende çoook merak ediyorum nerde ki acaba?
inşallah bebektir inşallah bende öyle umuyorum

kıslaaar ben adet oldum bu ay napalım bidahaki aya kısmet artık devam çalışmalara:)uzun zamandır girememiştim varmı müjde verenler bu ay?

allah hayırlısını versin inşallah ben çok tecrübeliymiş gibi konuşmak istemem ama ben bu ay her şeyi biraz rahat bıraktım eşime bu ay ilaç kullandığımı da söylemedim o stres yapıyor diye yoğun ama güzel bir aydı aslında öyle doktorların dediği gibi gün aşırı falanda ilişkiye girmedik ama rabbim vereceği zaman veriyormuş onu anladım stres olunca bebiş olmuyor galiba onu anladım rabbim bana çok aratmadı kimseye de çok aratmasın inşallah en kısa zamanda isteyen herkesin kucaklarını doldursun amin

sanırım yine kimsecikler yok kızlar benim başım çok dönüyor yanlız başıma hiç bir şey yapamıyorum şimdilik benim dualarım her zaman sizinle sizde dualarınızda beni unutmayın olur mu kendinize çok iyi bakın hoşça kalın

kıslar biliyosunuzki 9 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 10. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
16 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
13 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................12 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 8 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
11 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)pamukşekeri...................
Canım Arkadaşım Tebrik ediyorum bitanem benimmm:kiss:

11)yakışıklım......................... Canım Tebriklerrrr...:kiss:(11 mayıs d.g)

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

selamet..................................6 mayıs????

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

koyusiyah.............................12-17mayıs arası ????

almire...................................19 mayıs
????

gul-guzeli............................ 28 mayıs ????

defne defne.........................5 haziran (17 kasım d.g)

fatma2................................5 haziran

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran(21 nisan d.g)

destinydestiny...................15-16 haziran

lov......................................17 haziran

pelinifl................................12 haziran

ece naz...............................20 haziran(20 mayıs d.g)

Ceylangözlü........................21 haziran

esmayim..............................23 haziran

suzuu...................................27 haziran

LaViNYaM.............................30 haziran(7 ocak d.g)

esgiii.....................................2 temmuz

Melek...............................??(7 mayıs d.g)

kardelen000........................ ??

lavinnya................................??

shekerr hale..........................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

Son düzenleme:
teyzeleri bebişime bi bakın nasıl tatlı:) Goruntu(022).jpg

Geri