Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

yakışıklım h.g cnm nasılsın hamiştin en son nasıl gidiyo

canım ya dün biraz kanamam oldu ama durdu hemen başım çok dönüyor geri kalan zamanlarda daha iyiyim inşallah

biraz koca kafalı bana çekmiş bu resmi dün aldım drdan kontrolüm vardı baya büyümüş kuzum benim 16+4 günlük oldu mşlh benim yavruma allahım tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu...

yesinler senin o koca kafalını ya allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah sağlıkla

lavişim selam.bayadır konuşamıyoruz :) teyzesi benim minik 12+4 günlük oldu.istersen değiştir kuzum.çok öptüm

evet gonca kayıplara karıştın nerelerdesin iyi misin bebişin nasıl büyümüşsünüz baya bi maşşallah allah kucağınada almayı nasip etsin

valla doğru söylüyosun yakışıklım :) başka topikte takılıyorum da ondan oldu öyle :) büyüdü valla sorma.zaman ne çabuk geçiyo.seninkide büyümüş maşallah :) rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.olmayanlarada yaşatsın bu güzelliği inşallah.senin nasıl gidiyo iyimisiniz

kızlar merhaba,

umarım iyisinizdir. aslında anlatacak çok şeyim var kısaca özet geçmeye çalışayım. kanamalarım nedeniyle geçen pazartesi evime yakın bir hastaneye gitmiştim, dr. bebişin iyi olduğunu ama düşük riskim olduğunu cinsiyetinin de muhtemelen kız olduğunu söylemiş bu pazartesi kontrole çağırmıştı. bizde bir haftadır kızımız aşa kızımız yukarı takılıyorduk eşimle hatta size de söylemiştim:)

bu hafta gidince kanayan yerin iyileşmeye başladığını bebeğin iyi olduğunu falan söyledi, bizde kızımız diye bebekten bahsedince biraz sessizleşti ve bir 10-15 dk kadar bebeği inceledi. Sonra gelin sizi doplere alayım dedi, orada da 15 dk sessizlikten sonra bombayı patlattı ve umarım pembe birşey almamışsınızdır dedi :))) şaka gibi kısa bir şaşkınlıktan sonra tabi adapte olduk erkek bebeğe yine..

daha çok erken tabi ama umarım birdaha değişmez cinsiyetin ne olduğu fark etmezde insan çok kaptırıyor kendini değişince bir garip oluyor :))))

lavişim biz 15+4 olduk Allahın izniyle liste için ileteyim istedim.. benim önümdeki kişiyle 1 hafta var aramda :)

öpücükler kucak kucak...

ayyy hamişler iyiiyi maşşallahh:)

goncacım olmaz böyle başka topik falan buraya bekliyoz sıksık cızzz yaparım yoksa:)

yakışıklım iyi olun tatlım hep inşallah kanaman tekraretmesin.baş dönmesi falan olsun accık tabi ben burdayım desin fasülye:)

cielimmm oğluşunmu olcakmışşş aman aman severim ben irkeklerii:) sağlıklı olsunda dediğin gibi farketmez hiç:)

lavşciiiim ben maaalesef adet oldum bu ayda olmadı bıktım artık takip etmeyi bırakıyorum ben 1.5 senede pes ettim neyse umarım rabbim evlat sahibi olmak isteyen bütün herkese nasip eder.he ben hep burda olucam sizi takip edicem yazmayabilirim ama takipçnizim:)

lavişim selam.bayadır konuşamıyoruz :) teyzesi benim minik 12+4 günlük oldu.istersen değiştir kuzum.çok öptüm

evet gocacım gel özletme kendini görmeyince özlüyoruz bilesin yani:) maaşallah diyelim memrcimeğimizede ...Annesini üzmesin aman..

kızlar merhaba,

umarım iyisinizdir. aslında anlatacak çok şeyim var kısaca özet geçmeye çalışayım. kanamalarım nedeniyle geçen pazartesi evime yakın bir hastaneye gitmiştim, dr. bebişin iyi olduğunu ama düşük riskim olduğunu cinsiyetinin de muhtemelen kız olduğunu söylemiş bu pazartesi kontrole çağırmıştı. bizde bir haftadır kızımız aşa kızımız yukarı takılıyorduk eşimle hatta size de söylemiştim:)

bu hafta gidince kanayan yerin iyileşmeye başladığını bebeğin iyi olduğunu falan söyledi, bizde kızımız diye bebekten bahsedince biraz sessizleşti ve bir 10-15 dk kadar bebeği inceledi. Sonra gelin sizi doplere alayım dedi, orada da 15 dk sessizlikten sonra bombayı patlattı ve umarım pembe birşey almamışsınızdır dedi :))) şaka gibi kısa bir şaşkınlıktan sonra tabi adapte olduk erkek bebeğe yine..

daha çok erken tabi ama umarım birdaha değişmez cinsiyetin ne olduğu fark etmezde insan çok kaptırıyor kendini değişince bir garip oluyor :))))

lavişim biz 15+4 olduk Allahın izniyle liste için ileteyim istedim.. benim önümdeki kişiyle 1 hafta var aramda :)

öpücükler kucak kucak...

ayy yaramaza bak hele göstermemiş kandırmış sizi hahaha ayy kızım kızım diye sevdin şimdiye kadar şimdi oğlum demeye başlarsın artıkın neyse sağlıklı olsun da gerisi önemli değel kuzum demi ama

lavşciiiim ben maaalesef adet oldum bu ayda olmadı bıktım artık takip etmeyi bırakıyorum ben 1.5 senede pes ettim neyse umarım rabbim evlat sahibi olmak isteyen bütün herkese nasip eder.he ben hep burda olucam sizi takip edicem yazmayabilirim ama takipçnizim:)

h.geldin fatma nerelerdesin sen yaahuuuu ...adet olmuşsun üzülme dicem ama sen bıktım yazmışsın cnm benim sen daha 1.5 yıl ne ki ben 3 senedir bekliyorum ki benide bırak 7-8-9 sene bekleyenler var kuzum sabır işi eminimki hayırlı değildir şuan ondan olmuyodur..Terazi var tartı var her işin bir vakti var demişler :D:D Allahım kucağını boş bırakmasın kimsenin olacak inşş cnm benim

kıslar biliyosunuzki 9 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım 10. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil......................
16 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

2)Ciel..............................
15 haftalık minik mercimeğimiz:kiss:

3) Sarı Papatya................
Tebrikler cnmm :deli: :kiss:

4) kıvırcık güzel................12 hafta oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

5)gonca 16...................... 12 haftalık minik mercimeğimiz:deli::kiss:

6)
tekgercegiim..................
11 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

7)papatyam129.................8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi......................
Cnmmm tebriklerrrrr :deli: :kiss:

9)defneme kiraladım :D:D

10)pamukşekeri...................
Canım Arkadaşım Tebrik ediyorum bitanem benimmm:kiss:

11)yakışıklım......................... Canım Tebriklerrrr...:kiss:(11 mayıs d.g)

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

selamet..................................6 mayıs????

alas..............................5-6-7-8 mayıs????

koyusiyah.............................12-17mayıs arası ????

almire...................................19 mayıs
????

gul-guzeli............................ 28 mayıs ????

ASİMELEK .........................11-12-13 haziran(21 nisan d.g)

destinydestiny...................15-16 haziran

lov......................................17 haziran

pelinifl................................12 haziran

ece naz...............................20 haziran(20 mayıs d.g)

Ceylangözlü........................21 haziran

esmayim..............................23 haziran

suzuu...................................27 haziran

LaViNYaM.............................30 haziran(7 ocak d.g)

esgiii.....................................2 temmuz

defne defne.......................... ??(17 kasım d.g)

fatma2................................. ??

Melek................................??(7 mayıs d.g)

kardelen000......................... ??

lavinnya................................??

shekerr hale..........................??

essenn.................................. ??(12 ağustos d.g)

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

sarı papatya, kıvırcık güzel,gonca,telgerceğim,papatyam129,dilekdenizi,ya smin nil kıslar kac haftalık olduğunuzu yazında güncelleyelim bende takip edemiyorum o yüzden siz söleyin ben güncelleyim beraber takip yapalım hafta hafta:kiss:

Son düzenleme:
yaa bu kızlar nerdeler yaaa selamet ,koyusiyah,almire,alas nerdesiniz kıslarrrr

ayrıca hamişlerimizden de sarı papatya papatyam129 ortalarda yok sizleride aramızda görmek istiyoruz gelin hadi :D:D

bu arada günaydınlar meleklerim ben bugün adetimin 10. günüm 6 şişe hayıtım geldi sipariş etmiştim ona başlayacam ayrıca 2-3 gün sonrada yakı takacam hadi bakalım hayırlısı olsun ben bu ay yumurtlama olacağını tahmin ediyorum bakalım ne olacak gelişmelerle karşınızda olurum canlarım.:kiss:

Son düzenleme:
Geri