Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

bennnnnnnnnnnnnnn geldiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm
Günaydınnn :))) ♥ Bugün bir öpücük yolla parmaklarının ucuyla
gökyüzündeki buluta, ulaşınca bu öpücük ona, seni gülümseten, seven
, sarıp sarmalayan sevdiğin biri gelsin yanına :) Şans kapıların
açılsın, yüreğin huzur bulsun, mutlu ol, gülümse ve
gülümset. :) ♥ Hepinize harika bir gün diliyorum :))) ♥ ♥ ♥kızlar ben geldim adet oldum mmleketde beklenmeyen tarihim 29 ekimmmm...nehayet evimdeyim ailemle görüştüm.annem şifaçıkadına götürdü beni bir şeyler yaptı neydi o pis kokulu şey anlamadım annemede söylemedi ama kadın bana garanti verdi benim yanıma gelenler hep hamile kalmışlar.hayırlısı bakalım ne olucak.sizi çok özledim ...nasılsınız bakıım

kizlarr merhaba kusura bakmayin hic giremiyorum net'e coookkk kotuyum bu bulantilar halsizlik kusma beni mehvediyor bir sure daha giremeyecegim.. lavinyacim bu arada biz 7+4 gunluk olduk degistirirmisin canim?? hepinizi cok optum biraz duzelince gelirim artik ara sira.. gorusuruz.. :(:uykucu:

kızlar herkese merhaba sonunda internetim bağlandı eve valla özledim burayı uykuya doyabilirsem sohbetlere devam edicez:D benim durumlar şuan için aynı geçen hafta çatlatma iğnemi oldum yeni hamişler çıkmamış ben yokken :)

hadi bakalım ben haftaya kan vericem test yapılcak çatlatma iğnemin 15. günü olacak asiye üzüldüm çok geçmiş olsun benim kuzenimde olmuştu şimdi çok şükür hiçbişeyi kalmadı dikkat edicek sonrasında ve yüzünü rüzgardan herzaman koruycak.Allah şifa versin.

hadi bakalım ben haftaya kan vericem test yapılcak çatlatma iğnemin 15. Günü olacak asiye üzüldüm çok geçmiş olsun benim kuzenimde olmuştu şimdi çok şükür hiçbişeyi kalmadı dikkat edicek sonrasında ve yüzünü rüzgardan herzaman koruycak.allah şifa versin.
evet canım arkadaşımıza bende üzüldüm gecmiş olsun diyorum sanada hayırlı haberlerini bekliyoruz kız hadi ikimizde bu ay hamile kalırız inşallah

Bensudecim iyiyim sağol canım sen nasılsın bende adet olmayı bekliyorummm
ya bugün ha yarın derken 2 gün oldu korunmasam hamileyim dicem o kadar yani

Geri