Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

Nerdeeeeeeeeee ama korunmadığım dönemde olmadı şimdimi olacak eşim korundu hep olmaz yani adet olunca yeni döneme başlıcam inşallah

bugün dr gittim rahimde bi sorun yok yalnız bende tam anlıyamadım sanırım batımda bi yerde bir enfeksiyon oluşmuş dr lar kendi aralarında konuştular ama hiç bişey anlamadım hemen acil batım emarı istediler ve antibiyotik tedavisine başladı yarın emar çekincem nolcak bilmiyorum kafam çok karıştı inş ciddi bişey değildir ama dr ların surat ifadesi pek iyi değildi allahım bişey bitiyo başka bisorun çıkıyor nolcak benim bu halim rabbim yardım et çok sinirlerim bozuldu çok kötüyüm haykıra haykıra ağlamak istiyorummm

cnm benim umarım kötü bişey yoktur içini ferah tut Allah kötü dertler göstermesin kimseye

selamlarrrr biz geldikkkk... Nasılsınız görüşmeyeli? Kızlar Defne ne oldu? listede de adı yok. 9 ona kiralıktı oysa. Facefan sayfasınada girmiyor. Laviş teyze yavvv ne 13 haftalığı yavvvv. Ben 29 haftamı bitirdim:) Ata

oooo kimler gelmiş kimlerrrrr kıss nerdesin sen 13 haftada kalır tabi gelip bana hatırlatmazsan :D:D maaşallah bişey kalmamış hadi bakalım Ata bey gelsinler görelim:deli:

bennnnnnnnnnnnnnn geldiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm
Günaydınnn :))) ♥ Bugün bir öpücük yolla parmaklarının ucuyla
gökyüzündeki buluta, ulaşınca bu öpücük ona, seni gülümseten, seven
, sarıp sarmalayan sevdiğin biri gelsin yanına :) Şans kapıların
açılsın, yüreğin huzur bulsun, mutlu ol, gülümse ve
gülümset. :) ♥ Hepinize harika bir gün diliyorum :))) ♥ ♥ ♥kızlar ben geldim adet oldum mmleketde beklenmeyen tarihim 29 ekimmmm...nehayet evimdeyim ailemle görüştüm.annem şifaçıkadına götürdü beni bir şeyler yaptı neydi o pis kokulu şey anlamadım annemede söylemedi ama kadın bana garanti verdi benim yanıma gelenler hep hamile kalmışlar.hayırlısı bakalım ne olucak.sizi çok özledim ...nasılsınız bakıım

ayyyy cnm h.geldin ayy ne güzel annenle hasret giderdin şimdi bomba gibi olmuşsundur belki yakın zamanda hamişlik müjdeside verirsin bizlere:)

kizlarr merhaba kusura bakmayin hic giremiyorum net'e coookkk kotuyum bu bulantilar halsizlik kusma beni mehvediyor bir sure daha giremeyecegim.. lavinyacim bu arada biz 7+4 gunluk olduk degistirirmisin canim?? hepinizi cok optum biraz duzelince gelirim artik ara sira.. gorusuruz.. :(:uykucu:

aaaa arada bir uğra ama özletme kendini bulantılar olacak tabiiki bebek için katlanacaksın cnm :)

kızlar herkese merhaba sonunda internetim bağlandı eve valla özledim burayı uykuya doyabilirsem sohbetlere devam edicez:D benim durumlar şuan için aynı geçen hafta çatlatma iğnemi oldum yeni hamişler çıkmamış ben yokken :)

ayyy herkeste birden dökülmüş buralara ne güzel esgicim de gelmiş esgicim sen yinemi catlatma iğnelerine başlıyosun hayırdır

Kıslar biliyosunuzki 19 hamiş cıkardık bizde topikten bende artık liste yapmak istedim hamiş olanları ve adet bekleyenleri bakalım20. hamişimiz kim olacak ????:deli: :deli:

Doğum Yapan Taze Anne Adaylarımız....

1) Ciel............Oğluşumuz Mete 28/09/2012 de Dünyaya Gözlerini Açtı.:kiss:

HAMİŞLERİMİZ

Gönülden tebrik ediyoruz Allah hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin inşşşş:emzirme:

1) yasmin nil.................
33 haftalık minik kızımız NİSA NUR :kiss:

2)Ciel......................28/09/2012 de Doğum Yaptı...Adı Mete Allah Anneli Babalı Büyütsün...

3)
SarıPapatya...........

4) kıvırcık güzel..........29 hafta oldu minik oğluşumuz YILDIRIM BEYAZID :deli: :kiss:

5)gonca 16............... 29 haftalık minik kızımız SEVGİ:deli::kiss:

6)
tekgercegiim.........
30 haftalık oldu minik oğluşumuz MURAT :deli: :kiss:

7)papatyam129........8 haftalık oldu minik mercimeğimiz :deli: :kiss:

8)dilekdenizi..............
29 haftalık oldu minin oğluşumuz ATA:deli: :kiss:

9)yakışıklım..................
18 Haftalık Minik Kızımız AYŞE:kiss:

10) shekerr hale............ 6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

11) ogüll....................... 13 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

12) ayseeonur...............6 Haftalık Minik Mercimeğimiz :kiss:

13)koyusiyah.................Taze Hamişimiz Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

14) armess....................8 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

15)
GüneşVeAy............... İkizlerimiz 7 Haftalık :kiss: :deli:

16)essenn......................Tebrikler Cnm :deli: :kiss:

17) yasemeny................ 7 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

18) BaDe16....................6 Haftalık Minik Mercimeğimiz:deli: :kiss:

19)almire....................... 7 Haftalık Minik Mercimeğimiz :deli: :kiss:

kıslar kac haftalık olduğunuzu söyleyin beraber takip edelim haftalarınızı !!!

SÜRPRİZ BEKLEYENLERİMİZ

lavinnya................................2 Ekim ?

gece_kuşu...........................6 Ekim ?

nimi.....................................7 Ekim ?

nazruzgar.........................14 Ekim

bensude............................16 Ekim

CEYLİNN............................18 Ekim

LaViNYaM.........................19 Ekim

destinydestiny...................20 Ekim

lov....................................21-22-23 Ekim

Ceylangözlü........................29 Ekim

a.özlem.............................2 Kasım

esgiii..................................??

AYSEDEN...........................??

alas..................................??

ASİMELEK
........................
??

ece naz...............................??

suzuu..................................
??

pelinifl.................................??

defne defne.........................??

esmayim.............................??

gul-guzeli............................ ??

fatma2................................ ??

Melek...............................??

kardelen000......................... ??

Sildiğim kişiler yeni adet tarihlerini söylerlerse ekleyebilirim!!!!!

kızlar buaya bende anlamadıgım olaylar var birincisi normalde reglime ongün kala gögüslerim ağrırdı şuan tık yok ve reglime 5 gün var ikincisi karnımda fazla ağrımıyo kasıklarım ara ara ağrıyo sadece en cok belim ağrıyo akıntımda çamaşırıma bulaşmıo ama peçeteye silince fazla akıntı oluyo beyaz bide affedersiniz idrarımda sarı kızlar since bu hamilelik belirtisimi?

kızlar buaya bende anlamadıgım olaylar var birincisi normalde reglime ongün kala gögüslerim ağrırdı şuan tık yok ve reglime 5 gün var ikincisi karnımda fazla ağrımıyo kasıklarım ara ara ağrıyo sadece en cok belim ağrıyo akıntımda çamaşırıma bulaşmıo ama peçeteye silince fazla akıntı oluyo beyaz bide affedersiniz idrarımda sarı kızlar since bu hamilelik belirtisimi?

sarı idrarı hamilelik belirtisi olarak duymuştumben canım inşallah hayırlısı artık

kızlar bişeyi çok merak ediyorum bende kan pıhtıılaşması sorunu var ve iğne oluyorum hamile kalınca kan pıhtılaşma sorunu olanlar işlerine devam edebiliyormu yoksa sürekli dinlenmemii gerekiyor.doktor çalışmayı önermiyormu.aranızda yada çevrenizde benim gibi kan pıhtılaşması olup çalışan varmı?hamile kalınca çalışmam sakıncalı olurmu?

canım şuan da galiba işten ayrılmışsın ama normalde o iğneler çalışmaya engel değil allah hayırlı sağlıklı bir bebek versinde en kısa zamanda evde hamişliğin keyfini sür inşallah

Kızlar selam
Dün 31+4 de doğum yaptım ben iyiyim ama bebeğim Mete yoğun bakımda lütfen dua edin oğluma allahım ona ve herkesin evladına hayırlı sağlıklı ve uzun ömürler versin inşallah..
cielcim allah hayırlısıyla bebeğinede sana da sağlık sıhhatversin inşallah en kısa zamanda herşeyiniz normale döner canım dualarım seninle allah yardımcın olsun...
arkadaşlar size üzücü bi haberim var asimelek bugün kısmi yüz felci geçirdi yarın yine dr gitcek nolur dualarınızı eksik etmeyin bir grip vürüsü yüz kaslarına iltihap yapıp sağ tarafını kısmi olarak felç etmiş şuandada ialçlarını kullanıyor rabbim inş şifasını verir asimizden dualarınızı eksik etmeyin canlarım

canlarım asiye ettiğiniz dualar için alalh razı olsun bugün yine dr a gitmiş dr ilaç tedavisiyle iyi olur demiş ama asinin morali çok kötü telefonda ağlıyor hep dün pek belli olmuyomuş ama bugün daha çok belliymiş balkona çıkmış karşı komşusu onu görünce aa noldu sana falan demiş çok kötü olmuş morali bozulmuş ama inanıyorum allahın izniyle iyi olcak benim annemde geçirmişti onunki daha kötüydü ilaçlarla 1 haftada iyi oldu şimdi hiç belli bile değil inş asimizde iyi olcak dualarınızı eksik etmeyin
asiye allah acil şifalar versin canım seninde bazı sıkıntıların varmış anladığım kadarıyla allah seninde yardımcın olsun ve en kısa zamanda allah sana hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bir evlat nasip etsin canım...
bennnnnnnnnnnnnnn geldiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmm
Günaydınnn :))) ♥ Bugün bir öpücük yolla parmaklarının ucuyla
gökyüzündeki buluta, ulaşınca bu öpücük ona, seni gülümseten, seven
, sarıp sarmalayan sevdiğin biri gelsin yanına :) Şans kapıların
açılsın, yüreğin huzur bulsun, mutlu ol, gülümse ve
gülümset. :) ♥ Hepinize harika bir gün diliyorum :))) ♥ ♥ ♥kızlar ben geldim adet oldum mmleketde beklenmeyen tarihim 29 ekimmmm...nehayet evimdeyim ailemle görüştüm.annem şifaçıkadına götürdü beni bir şeyler yaptı neydi o pis kokulu şey anlamadım annemede söylemedi ama kadın bana garanti verdi benim yanıma gelenler hep hamile kalmışlar.hayırlısı bakalım ne olucak.sizi çok özledim ...nasılsınız bakıım

ceylanım hoş gelmişsin hoş bende 1 aydan fazla oldu ilk kez girebiliyorum inşallah herşey gönlünce olur canım...

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMM KIZLARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR BUGUN 2 TANE TEST YAPTIMMM.. VE BEBİŞ GELİYORRRRRR... OĞLUMA KARDEŞ GELİYOOOORRRR... :)))))))))))))))))))9 :hamile::hamis::d040: Allah'ım sana şükürler olsun.. :D

kizlarr merhaba kusura bakmayin hic giremiyorum net'e coookkk kotuyum bu bulantilar halsizlik kusma beni mehvediyor bir sure daha giremeyecegim.. lavinyacim bu arada biz 7+4 gunluk olduk degistirirmisin canim?? hepinizi cok optum biraz duzelince gelirim artik ara sira.. gorusuruz.. :(:uykucu:

almirecim allah sağlıkla hayırlı kucağınaa almayı nasip etsin bebişini hoş sen büyütmüşsün de maşallah bulantlarının olmasına üzüldüm ama düşük tehlikesinin azaldığını gösteriyor bulantının fazla olması inşallah azcık sabredince geçiyor ve unutuyorsun o günleri benim 14-16 haftalar arsında bulantım tam bitti şimdi bulantım olduğu günleri hatırlamıyorum bile:D

canlarım biz evi taşıdık eylül 13 de ama bir türlü ttnet internetimizi taşıyamadı daha yeni açıldı netimiz bende hemen sizin yanınıza koştum alllah herşeyigönlünüze göre versin canlarım... benim kızım tam 23+3 günlük oldu laviş teyzesi bizide listede düzeltirmisin... bu arada 19.haftada hareketleri hisstmeye başladım gittikce güçleniyor ilk başta düzensizdi ve tam emin olamıyordum ama şuan hareketleini karnımın üstünden görebiliyorum o kadar güzel bir duyguki her yaşadığımda allahım isteyen herkese hayırlısıyla sağlkıla bunları yaşamayı nasip et diye dua ediyorum hepinizden güzel haberler alırız en kısa zamanda inşallah

Geri